Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Odusevio sam se kad sam procitao na B92. Fenomenalna vest. 7.99 eura mesecno.
 
Sjajna vest.
 
Koja je sada tu fora. Može da se uplati npr mesec dana pa onda iskuliraš sledeći mesec pa uplatiš posle par meseci?
 
Da li neko moze da javi kakav je izbor sadrzaja (filmova,serija) ?
Za razlicite zemlje na svetu postoji razliciti opseg dostupnog sadrzaja zbog prava distrubutera u tim zemljama.
 
Koja je sada tu fora. Može da se uplati npr mesec dana pa onda iskuliraš sledeći mesec pa uplatiš posle par meseci?

Prvi mesec je besplatan i mozes da otkazes kada hoces. "Cancel online at anytime" Pa mozes da se vratis kad hoces.
 
Upravo sam se registrovao, radi sve najnormalnije.
Prvi mesec je besplatan, a kasnije se moze prekinuti placanje kad god pozelimo.
 
Uz Hola! plugin je Netflix i do sada mogao da se gleda u Srbiji. Verovatno je to i sada bolja varijanta, jer sigurno u Srbiji nece biti dostupne sve serije koje su na raspolaganju u USA.
 
Da li neko moze da javi kakav je izbor sadrzaja (filmova,serija) ?
Za razlicite zemlje na svetu postoji razliciti opseg dostupnog sadrzaja zbog prava distrubutera u tim zemljama.

House of cards nema :p
Ostalo sta znam deluje mi manje vise isto kao i obicno.
Nema nasih titlova. :d
 
Koja na primer?
 
Verovatno glupo pitanje, ali pretpostavljam da Netflix strimuje serije bez titla.
Da li postoji ikakva opcija za nase titlove ?

Ako ne, kome onda ovo sluzi, samo ljudima koji gledaju filmove i serije bez titla ?
 
Ja ionako gledam bez titlova već oodavno
 
Dobro pitanje
 
Verovatno glupo pitanje, ali pretpostavljam da Netflix strimuje serije bez titla.
Da li postoji ikakva opcija za nase titlove ?

Ako ne, kome onda ovo sluzi, samo ljudima koji gledaju filmove i serije bez titla ?


Mozda imaju ideju da i taj deo pokriju u buducnosti, s obzirom da su se toliko rasirili. Ja sam na Netflixu gledao serije sa engleskim titlom, cisto da pomogne ako nesto nisam dobro cuo/razumeo.
 
Meni ipak znači eng titl da ne bih pojačavao ton kada gledam noću.
 
Verovatno glupo pitanje, ali pretpostavljam da Netflix strimuje serije bez titla.
Da li postoji ikakva opcija za nase titlove ?

Ako ne, kome onda ovo sluzi, samo ljudima koji gledaju filmove i serije bez titla ?
Kome onda internet sluzi, samo ljudima koji znaju engleski?
 
8€ je za SD verziju. Tek od 10€ postaje prihvatljivo (HD i 2 ekrana istovremeno).
Što se tiče titlova, naravno da nema srpski, ali verujem da ako ovo zaživi bar malo, da će biti ubačeno.

Sadržaj je sigurno lošiji u odnosu na USA, ali se i sam način rada Netflixa razlikuje. Ali deluje mi bolje ovo što sam video za par minuta iz Srbije, nego holandski.

Kome onda internet sluzi, samo ljudima koji znaju engleski?

Krenuli su globalno da pokrivaju, tako da pretpostavljam da im nismo bili neki prioritet.
 
Poslednja izmena:
Znaci nema srb titla, nema najpopularnijih serija, 8e je beskorisni SD paket, a 10e HD.

Ipak, lepa vest za pocetak godine. Ako ikada torenti zakazu, necemo umreti bez entertainmenta. :D
 
Kakve ovo veze ima sa torrentima ?
Ovo je streaming sistem ne download.
Mozes sa popcornom da poredis ne sa torrentima
 
Da li je neko probao ultra hd nalog?

Imam HD televozor ali cenim da bi slika bila EKSTRA.
 
Procitao i ?

Ako zakazu torrenti postoji news, warez, dc...

NEma netflix veze sa tim, potpuno je drugaciji oblik i nije zamena za torrente.


Koristio je rec "entertainment" u saljivom kontekstu, a ne bukvalnom. A zabava je zabava, nebitno odakle dolazi.
 
Netflix ocigledno jeste zamena za torente, da ne ignorisemo slona u sobi. Sa danasnjim download brzinama, epizoda se skine dok izvadis kokice iz mikrotalasne. Zajednicki je isti sadrzaj koji se konzumira. Ali ok, shvatam poentu - razlicite su stvari, oba imaju svoje prednosti i mane. Popcorn je nekakav hibrid. Ne znam gde bih ga svrstao, mozda ipak pre u torente.
 
Ako je netflix zamena za torentovanje onda je rad u banci zamena za pljačkanje iste. Porediš legalan striming sa ilegalnim torentovanjem.
 
Legalnost cele stvari je tek potpuno offtopic. Ali dobro, ne moramo o torentima...
 
Nazad
Vrh Dno