Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Nadam se da je samo bug za ovu epizodu, da nije feature za sve nove serije. Stare epizode su na engleskom...



Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Pitanjce. Trenutno sam u francuskoj. Sbb eon ne radi ovde. Mislio da aktiviram netflix. Svi pricate o serijama a mene zanima jel ima filmova na tom cudu. Zena voli romanticne filmove i komedije. I filmove tipa vude alen i bla bla. Ne bih se cimao sa registracijom ako nema takvog necega.

Послато са SM-J120FN уз помоћ Тапатока
 
Ima svašta, ne košta te nista da se registrujes

Sent from my BBD100-1 using Tapatalk
 
Ima mesec dana besplatne probe, pa pogledaj slobodno.
 
Pitanjce. Trenutno sam u francuskoj. Sbb eon ne radi ovde. Mislio da aktiviram netflix. Svi pricate o serijama a mene zanima jel ima filmova na tom cudu. Zena voli romanticne filmove i komedije. I filmove tipa vude alen i bla bla. Ne bih se cimao sa registracijom ako nema takvog necega.

Послато са SM-J120FN уз помоћ Тапатока
Kačeni su i sajtovi gde se može videti spisak sadržaja koji zavisi od regiona, pa možeš i tamo pogledati šta ima.
 
Količina sadržaja u Srbiji i u SAD za "iste pare".

netf1.JPG
netf2.JPG

Pritom neke trilogije nisu cele već nedostaje ili poslednji film u nizu ili prvi....

Bruka.
 
Mene na flixu uvem smori izbor. Placam ga ali u 90% slucajeva nema onoga sto trazim. Uglavnom ima stvari koje sam vec gledao. Odlepim svaki put.

Tapatalk from Poco loco
 
NF ima smisla za one koji vole njihove sadržaje. Ja sam se nadao da će vremenom Srpski katalog rasti i sustizati neke druge, međutim ništa od toga.

Generalno im je fokus na njihovom sadržaju i ulaganja u tom pravcu su im nenormalna.
 
Ima li negde opcija za godisnju pretplatu ili mora samo mesecno?
 
Mozda je offtopic ali ima li ko da koristi BBC iplayer iz srbije?
 
NF ima smisla za one koji vole njihove sadržaje. Ja sam se nadao da će vremenom Srpski katalog rasti i sustizati neke druge, međutim ništa od toga.

Generalno im je fokus na njihovom sadržaju i ulaganja u tom pravcu su im nenormalna.

Netflix kao produkcija mi se ne sviđa u više od pola njihovih naslova. Filmovi i serije su im uglavnom B klase...loša gluma, loši efekti, klišejski naslovi i scenarija, niskobudžetna produkcija u svakom slučaju.
U poređenju sa Fox, AMC ili čak HBO, preloši su.

Hajde titlova što nema, manje više, ali da se naplaćuje isto ko u americi a da se daje 4 puta manja videoteka sve pod izgovorom borbe za licenciranje prikaza određenog sadržaja u određenim zemljama e to mi je već malo vređanje inteligencije.
Pristojno doduše sa njihove strane što su omogućili ljudima da se skinu sa pretplate pre isteka besplatnog perioda.
 
Netflix - od blokbastera nema ni jedan film mladji od 3-4 godina.

Послато са SM-J120FN уз помоћ Тапатока
 
Evo, pre dve tri nedelje sam opet aktivirao onaj free Netflix da probam, i ponuda je zaista njanjava. Očekivao sam više, sada, koju god. nakon zvaničnog worldwide nastupa.

Inače, potpuno razumem da je problem u autorskim pravima koje zastupaju proizvođači filmova i serija. Ne daju im da puštaju materijal za određeni region, ako imaju indicija da će neko nekada taj isti materijal kupiti za direktno emitovanje.

:(
 
ja ne razumem zasto kao HBO ne mogu da obezbede titlove za nase podrucije.
Dovoljno da stave SR ili CRO, nije ni bitno..

Matorci su za manje od godinu dana odgledali sve sto im je bilo zanimljivo na HBO, i bas bi im legao Netflix na par meseci, ali ne vredi bez titlova..
 
Od filmova i serija iz ponude sve stovalja sam vec gledao, one krseve necu ni da gledam. Uzasno je los izbor.

Tapatalk from Poco loco
 
Kakav je izbor comedy nastupa trenutno? Da li ima dosta ovogodisnjih kao ranije?
 
U pravu ste za igrani program (mada im serije nisu loše), ali im je dokumentarni program vrhunski. Wild wild country, Vietnam War, Abstract, Chefs table... Spektakularno
 
To da, dokumentaraca ima samo sto nisam bas uvek za to raspolozen.

Tapatalk from Poco loco
 
Da li na netflix srbija ima serija Making a Murderer (sezona 2) sa titlovima?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, sa engleskim titlovima.
 
Bas sam dosao da pitam kakvo je stanje sa titlovima, al vidim da je slabo kao i pre.

Nisam obnavljao pretplatu ne pamtim ni ja koliko vec, bas zbog toga.

HBO znam da nema (bar nije imao kad sam ja gledao pre par meseci), ali da li postoji jos neki servis koji pruza 4k usluge poput netflixa?
 
Making a murderer ima hrvatski titl na ripu. Pretpostavljam da je to zvanični prevod sa netflixa.
 
U probnom sam periodu. Meni nije problem 99% da pratim sa engl subtitlom. Ali supruzi jeste. Kad se može očekivati full podršta sa prevodima kao na hbo go recimo? Inače pukli su kod nas. Sadržaj je bolji od hbo al većini ljudi biće problem prevod ... sigurno
 
Ne verujem da im je lokalizacija titlova uopšte u planu. Na mnogim većim tržištima nemaju lokalizaciju.
 
U probnom sam periodu. Meni nije problem 99% da pratim sa engl subtitlom. Ali supruzi jeste. Kad se može očekivati full podršta sa prevodima kao na hbo go recimo? Inače pukli su kod nas. Sadržaj je bolji od hbo al većini ljudi biće problem prevod ... sigurno
Ma jok, ne ocekuj to uopste. Nije bas da su pukli ali svakako se nece omasoviti nikada sto zbog titlva sto zbog jako ogranicenog sadrzaja.

Tapatalk from Poco loco
 
Postoji addon za ubacivanje titlova. Ne znam kako se zove imao sam ga, samo uvek prvo moras naći i skinuti prevod pa ga izabrati u podešavanjima. Komplikacija, naročito za one koji nisu vični tome

Poslato sa LLD-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno