Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Najednostavinje uzmes sa Aliexpressa mesec dana, 3 eura i probas.
Pa ako se čovek gubi oko uzimanja besplatnih mesec dana tom karticom, što bi još više komplikovao plaćajući nalog sa Alija?! :)

Savet je da nađeš nekoga da to pokaže to za uzimanje besplatnog naloga od mesec dana. Ako imaš neku MasterCard karticu od Intrese, verovatno će ti raditi za plaćanje na netu. Svejedno je koji nakon izabereš, poenta je da probaš da vidiš kako to radi sa tvojim tv-om.
 
Ja kod rusa uzeo za 1,21 evro :D radi bez problema!

https://ggsel.com/catalog/product/2712429

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Nije problem da li sada radi, već koliko dugo će da ti radi.

Гарантию на аккаунт 1 месяц.

E sad, nekome to nije bitno, kad ugase taj koji imaš, kupićeš novi i tako u nedogled, ali u nekom trenutku ti može postati smor da ti sugeriše serije koje si već odgledao ili da ti predlaže, kao novom korisniku bez istorije odgledanih serija, neke leve serije koje te ne zanimaju... :)

Za te pare možeš i ovde kod nas kod nekoga u porodicu i da se ne brineš hoće li ti nalog poživeti.
(Pod pretpostavkom da kod Rusa ne koristiš svoj e-mail kao nalog, već da sve dobijaš od njih)
 
Da, sve to si u pravu. Do skoro sam imao ekipu za Netflix, međutim raspala se. Sad koristim ovo dok ponovo ne sakupim novu.
Jednostavno ovo smatram prelaznim rješenjem.

Što se tiče ovih rusa, desilo mi se da je ovaj nalog prestao raditi nakon par dana, u fazonu javlja Netflix da je istekla pretplata, ja kontaktiram rusa, pošaljem screenshot, i on mi odmah šalje drugi nalog i izvinjava se zbog neprijatnosti :D Na nalogu ima njegov profil, onaj kids profil i ja napravio svoj!
Mislim da oni kreiraju naloge sa "imaginarnim" platnim karticama i e-mail adresama i onda taj besplatni prvi mjesec prodaju. To sam zaključio po sličnosti email adrese prvog i drugog naloga koji su mi poslali.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja imam svoj nalog vec 3 godine - i dalje mi sugerise leve serije, serije koje sam vec gledoa i slicno :) nema tu garancija :)
 
Visa prepaid karticom koju inače koristim za plaćanje na internetu!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa ko kako hoce. Meni je bilo jednostavnije da platim kinezu 3 eura nego da pravim nalog, unosim broj kartice, pa posle otkazujem...
Ovako sam hteo i da vidim kako radi kad se uzme preko Alija...
Velikeee su sanse da ce nalog biti ukinut pre zavrsetka roka od mesec dana.
Eventualno da se izdvoji malo vise para pa uzme ceo nalog, to ima neke sanse da ostane.
 
Mada sam uprati u zadnje vrijeme da je bolja od Komercijalne banke, u smislu troškova i dužine trajanja!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Hoćemo li praviti neku grupu? :)
 
Poslednjih dana su dodali mnogo sinhronizacija crtanih filmova. Radi zagrebački studio punom parom. Mogli bi i naši da se dogovore sa Netflixom, kada su već ubacili prevod za Sunđer Boba.
 
Ono što jeste bila neka informacija sa neta je to da će isti Zagrebački studio raditi i srpske sinhronizacije, budući da poseduje i ispostavu kod nas u Beogradu (Livada production). Oni su i bili zaduženi za sinhronizaciju na srpski prethodnog dela Sunđer Bob filma koji je išao u bioskopima, pretpostavljam da su radili i za ovaj novi deo, međutim kako je propala bioskopska distribucija zbog Korone, Netflix je otkupio prava na film, te su lako dobili i srpsku sinhronizaciju od Livade.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ono što jeste bila neka informacija sa neta je to da će isti Zagrebački studio raditi i srpske sinhronizacije, budući da poseduje i ispostavu kod nas u Beogradu (Livada production). Oni su i bili zaduženi za sinhronizaciju na srpski prethodnog dela Sunđer Bob filma koji je išao u bioskopima, pretpostavljam da su radili i za ovaj novi deo, međutim kako je propala bioskopska distribucija zbog Korone, Netflix je otkupio prava na film, te su lako dobili i srpsku sinhronizaciju od Livade.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Hrvatska je dobila maltene totalnu lokalizaciju Netflixa. Ja se nadam da smo u regionu sledeći mi koji ćemo dobiti lokalizaciju.
Čisto sumnjam da Hrvatska ima toliko više pretplatnika od Srbije.
 
Nikad nisam razumeo ljubav prema sinhronizaciju, pa umesto Edi Marfija, glas daje Goran Kičić... :trust:

Jedino baš za klince, klince, ali i tu posao radi Duško Dugouško, a kad malo porastu valjda nauče da čitaju...
 
Sinhronizacij i lokalozacija su dve odvojene stvari.

Sto se tiče sinhronizacije tu sam apsolitno za, pogotovo za klince.
Crtane dugometrazne i animirane filmove treba sinhronizovati.
Pa mislim, deci je sigurno bolje da gledaju recimo "Ice Age" ili "Frozen"....itd, na jeziku koji razumeju.
Što se.ostale sinhronizacije tiče, mislim da nema tu mesta kod nas...To ne.

A lokalizacija....iskreno.sve.jedno mi je da.li.je.interfejs na engleskom, ako imam sve prevode u ponudi.


Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Meni nije jasno zbog cega ili je mozda meni nesto promaklo u settingsu ne daju mogucnost da titl smanjis po potrebi ili bar onu drecavo belu boju promenis u neku pastelniju blazu varijantu?
 
Postoji opcija u profilu "Subtitle Appearance"
 
Obzirom da sam upao kao peti tj. dobio sam od prijatelja Netflix 4K premium da se posluzim hocu li mu nesto pokvariti ako odem na taj subtitle appearance?
...ili su to podesavanja samo za taj user kojeg koristim?
 
Samo za taj user na kojem si.
 
I ja bih u grupu ako neko pravi

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Postoji opcija u profilu "Subtitle Appearance"

Kad odem na svoj profil imam da menjam samo naziv,ikonu,jezik i brisanje profila.
Ne nalazim opciju za promenu velicine fonta.
Gde gresim?
Da dodam samo da ovo pokusavan preko android tv-a,nemam podatke od naloga pa ne mogu da probam preko web browsera,mozda je to problem.
 
Poslednja izmena:
Moraš preko web browser-a.
Pogledaj na YouTube kako se menja

Pa kako si se ulogovao na aplikaciju ako nemaš podatke od naloga?
 
Poslednja izmena:
Dosao drugar da vidi novi tv i tu krenula prica kako hocu Netflix da uplatim i on je bio u fazonu “ma nemoj,imam ja evo ti gledaj”.
Uzeo daljinski ukucao sifru...ostalo znate:)
Ostaje mi jedino da ga zamolim za podatke i da probam preko web browser-a.
 
Nazad
Vrh Dno