Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Pa onda uzmes jeftiniji paket bez 4k. Stvar je vrlo prosta :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cool je sto kod serija moze da se preskoci intro
 
Sada su značajno povećali sadržaj. Pretplaćen sam od početka, značajno je više sadržaja. Kvalitet slike je vrhunski zato i plaćam.
 
Outlander i Rick&Morty daju redovno kako izadju, to sam sad primetio i bas me je obradovalo... mozda ima jos novih koje pustaju na vreme, samo nisam obracao paznju.

Uzeo sam da gledam American Vandal uz rucak i skroz je zanimljivo :)
Nocu kad ne mogu spavam gledam izombie i skroz mi je kul serija :)

I dalje nema What happened to Monday, bice da ga pustaju u bioskope za neka trzista pa zato? ovaj bodyguard je navodno njihova produkcija, a ide u bioskope...

Ima vecina star trek-a, ako ikad u zivotu nadjem vremena, eto sta cu da gledam...
smisljam da stavim jos jedan tv u kucu, u spavacu ovog puta, posto do ovog u dnevnoj retko stignem (citaj - Nick Junior i YouTube), definitivno ce biti neki koji podrzava netflix i EON, doduse verovatno ce morati da bude BEO da se uklopi sa namestajem :))
 
aoooo The deuce.. sjajan pilot

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Vidim da ovdje ima mazohista koji smatraju da cijene Netflixa u Srbiji treba da budu iste kao i u SAD, a ‘ladno ignorisu razliku u kolicini dostupnog materijala, pa cak i nepostojanje lokalizacije.
Uostalom, ako se malo raspitate, vidjecete da Netflix operise s razlicitim cijenama u razlicitim zemljama.
Recimo, zivim u Evropi, a placam Netflix na jednom drugom kontinentu, i usteda mi je znacajna.
 
Kakvo je stanje sa getflix-om? Jel radi to i dalje za pristupanje “finijim” regijama tj. sadržajima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Verovao ti ili ne, kada se kacis iz Srbije trosis isto protoka i opterecujes isto server ako gledas isti film kao onaj tamo neki lik u US. Ne gleda se tu standard - ti pruzas uslugu. iCloud je svuda ista cena, Google for work je svuda ista cena, Adobe Creative Cloud takodje... Trziste nisu zemlje, trziste je internet...
Nije mnogo bitno za ovu pricu ali cena za Creative Cloud nije svuda ista.
 
Netflix je tek počeo sa globalnim širenjem. Biće jednog dana i tilovi, i lokalizovane cene i ponuda. Ali, potrajaće to. Mi ćemo svakako biti jedni od poslednjih kojima će se pozabaviti.
 
jasno, malo trziste

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel ima neka azijska ili korejska serija za preporuku?
 
da li je neko uspeo da namesti us netflix na xbox one? ili ps4, svejedno. kako? hvala :)
 
Izgleda da je krenula lokalizacija za prevode...
evo za novi Star trek ima prevod da se bira.....klingon :D:D:D

nflx.jpg
 
Nema srpskog prevoda ili hrvatskog još uvek?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Super radi netflix kod nas... Osim sto me **** ovo da mogu kao na 4 razlicita uredjaja da gledam,a nece mi nesto. Radi samo na jednom
Ali nema veze,sve ostalo ok. Hrvati preveli skoro svaku seriju,svaka im cast
 
e onda vredi razmisliti..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
E da...
Ja imam net 20/2mb i UHD 4K radi bez problema.
Na sajtu stoji 25mb recomended...ali eto radi i na 20 odlicno. Cisto ako se neko bude dvoumio izmedju premium i onog full hd paketa.

Edit: i to koristim wirelles preko tva...nemam direktno kabl
 
Poslednja izmena:
jesi siguran da dobijas 4k sliku? mozda ti salju 1080, a ti ne primecujes :D
 
Pa vidim razliku..kad gledam film na flesku je 1080p ,tako da prepoznaje se da je ovo bolje.
 
Pa vidim razliku..kad gledam film na flesku je 1080p ,tako da prepoznaje se da je ovo bolje.
Ako pustiš yifi 1080p sa fleša, svaki kršteni 720p ima da ga šije...
Proveri ti nekom ppuzdanijom metodom koji signal preko Netflix-a dobijaš.

Edit: Da ne bude da pričam bajke, ako si član BTN-a pogledaj temu o kvalitetu serija. Tamo porede sve encodove i uopste nije retko da 720p bude bolji od 1080p (obično to uključuje iTunes varijante). A tu govorimo o dobrim ripovima.
 
Poslednja izmena:
Pustao sam i preko PS4 i tipkom R3 izbaci informacije..tipa koje je rezolucija i tako to...
Uvek mi stoji 2160
 
Super radi netflix kod nas... Osim sto me **** ovo da mogu kao na 4 razlicita uredjaja da gledam,a nece mi nesto. Radi samo na jednom
Ali nema veze,sve ostalo ok. Hrvati preveli skoro svaku seriju,svaka im cast
Osim Narcos i Orange is the new black, šta još ima titl na hrvatskom? Barem još 10 serija sam pregledao i nijedna nema, najčešći je rumunski titl, pored engleskog.
 
Sttanger Things,jessica black,daredevil,marco polo,luke cage...
Eto to iz glave...ima jos naravno
 
Očigledno imamo različita interesovanja, ok. :)
 
To je vec srufa stvar heheh...
Ima dosta serija gde je samo prva sezona prevedena.
Tipa narcos ili house of cards... Vremenom ce prevoditi sve verujem.

Elem...sa 15mb moze da se gleda. Tako je kod mene...nekad dostigne 18mb...ali bitno je da radi.

Dosta mojih drugara odustane od premium paketa jer imaju 20mb net..
Ako neko ima 20mb slobodno neka uzima.
 

Prilozi

  • 20171003_203631.jpg
    20171003_203631.jpg
    1 MB · Pregleda: 201
Poslednja izmena:
To je vec srufa stvar heheh...
Ima dosta serija gde je samo prva sezona prevedena.
Tipa narcos ili house of cards... Vremenom ce prevoditi sve verujem.

Elem...sa 15mb moze da se gleda. Tako je kod mene...nekad dostigne 18mb...ali bitno je da radi.

Dosta mojih drugara odustane od premium paketa jer imaju 20mb net..
Ako neko ima 20mb slobodno neka uzima.
Kad ti tako piše onda nema sumnje, imaš 4k :)
Mislim i da nije toliki problem brzina koliko stabilnost iste.

Hrvati onda imaju baš dosta prevedenih serija. Od čega zavisi prevod? Od ljudi iz regiona (možda oni prevode) ili od Netflix?

P.S. Meni se tvoj izbor serija dopada :D
 
Pa u sustini da.

Sigurno ne bi radilo kad bi skidao neku igru ili bilo sta sto ometa vezu...Tad bi i 480p bilo premija :)

Izbor serija je totalno random jer sam manijak za serije :) Gledam sve i svasta. Nemam ukus odredjen. Imam samo potrebu da nesto gledam :)

Kad bi korisnici mogli da im prevode sadrzaj sad bi sve aktuelne serije imale prevod od mene hah...
Nemam pojma kako prevode zaista,tj ko to prevodi
 
A srpski prevod nista? :D Koliki je izbor serija i filmova, jadan kao pre ili malo su ulozili?
 
Velika vecina aktuelnih serija je tu. Sto se filmova tice,nemam pojma,gledam tek poneku glupost od Sandlera i to je to.

A sto se titlova tice,engleski je sasvim dovoljan ,bar meni.
 
Nazad
Vrh Dno