Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

A sta neko dobije time sto to uradi?
Mislim opet ce morati da placa svaki mesec, a ti mozes da napravis novi nalog. Mozes da resetujes password.
Ali opet kazem ne vidim sta neko dobija time.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
A sta neko dobije time sto to uradi?
Mislim opet ce morati da placa svaki mesec, a ti mozes da napravis novi nalog. Mozes da resetujes password.
Ali opet kazem ne vidim sta neko dobija time.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
I meni palo na pamet... Šta, može da uštedi, recimo trećinu cene jedan mesec?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ono što mi je nejasno kod tvog odgovora je to što sa šifrom od Netflixa koju daš nekome taj neko može da promeni i e-mail naloga i samim tim te skroz isključi sa sopstvenog naloga.. Mada naravno da bih pravio zaseban mejl i zaseban paypal..

Sve zavisi od poverenja među vama. Kako da u nekoga imaš poverenje, ne pitaš na forumu. :p

Nađi drugare koji su zainteresovani za takav dogovor, ili kreni sa nekim drugim u grupu, pa ako te za'ebe jedan mesec, nisi na prevelikom gubitku. A taj neko, šta dobija?!? Mora da traži nekog drugog sa kime bi da deli nalog.
 
Slažem se sa vama. U međuvremenu sam našao pouzdanog Redditora iz USA, platio 24$ za 6 meseci.. Dobio odma svoj profil, broj telefona gde možemo da komuniciramo preko Whatsappa pa ćemo videti kako će ići. Što se poverenja tiče, želim da verujem da na internetu i inače nema svako nameru da te za*ebe. Tako da ćemo videti kako će ići.
 
Što da te zajebu, ja sam nepoznatim ljudima dao netfliks a drugi su meni dali hbo go i eon.
Niti sam ja zajebao ni oni mene.
 
I mi imamo jedan slot prazan. Dvojica smo sa bencha, ako nekome zatreba javite.
 
I ja sam mu pisao, ali ne odgovara.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Izvinjavam se ljudi, sad vidim da je pun bio inbox. Ima nas cetvorica sad, tako da nemamo slobodan slot.
 
Zainteresovan sam sa nekim da delim, pa ako hoce neko mozemo da pravimo zajednicki nalog :)
 
Kako doći do liste svih serija i filmova sa srpskim ili hrvatskim prevodom?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Koliko j znam svega ih je par...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Mislim da jedan moj ortak hoce, javljam
 
Aj, tnx!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kako ide to deljenje?
Koje je tržište (da može da se vidi lista sadržaja), cena, kvalitet (FHD/4K...),na koliko uređaja po osobi...?
Kako ide plaćanje i na koji period?
 
Jonix je treci, aleksandrinjo96 upadas?
 
Ako neće kolega aleksandrinjo, upadam ja.
 
Prodato! :)
 
Jedno brzinsko pitanje. Da li prilikom aktivacije besplatnog perioda od mesec dana, odmah rezerviše novac u visini paketa ?
 
Jedno brzinsko pitanje. Da li prilikom aktivacije besplatnog perioda od mesec dana, odmah rezerviše novac u visini paketa ?
koliko se sećam ne. da radi to verovatno bi tražio kreditnu karticu, a meni je prošlo sa visom internet

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ja sam aktivirao jedan mesec besplatno i odmah mi je rezervisao 9.99 EUR.
Baš ću da sačekam novembar da vidim da li će da vrate novac.
 
Milim da je bilo priče kako može odmah da se otkaže i novac se odmah vrati, a ostaje besplatno korišćenje meces dana.
Jel ima nekog da ovo potvrdi?
 
Poslednja izmena:
korisnici koji dele nalog ne bi ni koristili isti da placaju celu pretplatu. tako da im to nije gubitak nego dobit. bolje da porade na titlovima.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno