Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Mi Box S. Imam neki Lg od 47" stariji . Proverio sam ,pretplata mi i dalje stoji HD standard.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko mi se cini, prosiren je malo sadrzaj u odnosu na pre nekih 15-20 meseci...

Odgledao sam onaj interaktivni film Black Mirro (OBRISAN SPOILER)

Dobra fora, nadam se da ce biti jos ovakvih filmova. A nacuh i da ce Netflix pustiti novi besplatni servis (koji ce ici uz pretplatu) i sluzice za rekapituliranje epizoda ponaosob... Odlicna stvar, ja prvi gledam nesto, pa me nema mesec dana, pa se navratim i ne secam se ni sta sam gledao...
 
Poslednja izmena od urednika:
A da ne spoilujes film?
 
De de, zaboravio sam na to skroz... bas mi je bio cilj da namerno spojlerujem -_-
 
Kako mozes da zaboravis da ne pokvaris ljudima uzitak? To nije stvar zaboravnosti vec opste kulture.

Tapatalk from Poco loco
 
2019. je godina, a ljudi i dalje kvare drugima užitak pišući šta se dešava u filmu/seriji.

Nema više ni opomena, direktan ban nagrada za ovakve stvari.
 
2019. je godina, a ljudi i dalje kvare drugima užitak pišući šta se dešava u filmu/seriji.

Nema više ni opomena, direktan ban nagrada za ovakve stvari.

A da stavite spoiler dugme u osnovni meni?:smackbum:
Besmisleno da svaki put mora da se ide u puni editor/ili ručno kucanje spoilera. Ljudi se zaborave zbog toga.
 
Nije to nista komplikovano, zapamtis da ne pricas o radnji filma/serije i ne treba ti ni spoiler, niti bilo sta drugo :)
Mislim, moze se o filmu napisati: "Jako kvalitetan Sci-fi, sa kvalitetnom dramom i malo manje akcije, ali svejedno jako zanimljivo, ovaj pokidao sa glumom, ovaj kao drvo i slicno...", umesto ko je koga prevario i ko je kome aktivirao dekompresiju kabine...
Samo se setis gde si, da si na forumu sa x hiljada ljudi, a ne na Viberu sa drugarom koji je sinoc isto gledao poslednju GOT epizodu i da ako hoces sa nekim da uporedis utiske, na pm ili u spoiler :)

Elem, Netflix se ozbiljno popravlja kod nas, dok je Amazon Prime tuga Bozija, zali Boze i onih probnih 6 meseci po 2.5e, a ne 6.5.
Uzivam u poslednje vreme gledajuci komicare na Netflixu, zaista postaje Comedy Central 2 :)
Odusevili su me otkupljivanjem Lucifera i ubacivanjem sve vise Animea.
 
Poslednja izmena:
Citah negde da su najavljivali povecanje cene pretplate. Navodno kao od maja trebali, ali nista. Da li ce biti toga ili ne?
 
Hm, nisam znao da postoji netflix samo za trziste Srbije. Moja sestra koristi moj netflix za koji placam pretplatu u Nemackoj i najavili su poskupljenje od maja.
 
Pa fino. Ja mislio da vazi za sve, nisam ni citao detaljno tekst (koji je bio mozda sastavljen od 150 reci) pa sam verovatno propustio taj deo. Hvala na obavestenju.
 
Hm, nisam znao da postoji netflix samo za trziste Srbije. Moja sestra koristi moj netflix za koji placam pretplatu u Nemackoj i najavili su poskupljenje od maja.
Svaka zemlja ima drugaciji sadrzaj, nebitno sa cije kartice se placa racun.
 
Sta na netflixu ima srpske(eventualno hr) titlove. Koliko ja vidim skoro pa nista. Od popularnih naslova


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hannibal. Samo za tu seriju znam, rekao mi je drugar.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ubacis ga u Kodi i imas prevode ;)
 
Ako je u drugoj zemlji, razlicit je sadrzaj, account se ne veze za zemlju, nego za log in.
Ja imam US Netflix na US karticu, koje koriste ljudi u US i srpski Netflix koji je koristilo nas par, sadrzaj mi je isti na oba, a drugar na tom accountu u US ima vise stvari.
Kada ukljucis VPN i stavis US, mozes videti i sam. Mnogi ovde koriste us vpn za netflix.

To je zbog razlicitih licenci za razlicit sadrzaj.
 
Pre bilo kojih uputstava o korišćenju naprednih funkcija Netflix-a, treba napomenuti na čemu ga gledamo. Isto i kada pitamo nešto "kako?"

Na PC računaru može da se uradi sve što vam padne na pamet. Ali veliki broj korisnika bi Netflix da koristi kroz nativnu aplikaciju na televizorima, a tu nema opcije dodavanja titlova.
 
Poslednja izmena:
Zanima me da li je neko zainteresovan za Netflix Sharing? Tj. video sam da dosta stranaca na Redditu to radi.. To zvanično nije piraterija, jer neko zapravo plaća tih 12 dolara za jedan nalog, samo se kosi sa nečijim moralnim načelima što će šifru podeliti sa tri osobe i takođe podeliti trošak.. Video sam da ljudi ovde na forumu to rade i sa Spotifyjem (bar sam negde naleteo).. Jedino što je moja briga u tom slučaju je što neko ima šifru i samim tim mogućnost da te izbaci sa rođenog naloga, pa zbog toga nekako i bežim od te ideje.. Malo mi je apsurdno da neko u Srbiji ima da daje 12 EUR za mesećnu pretplatu nečemu, još u ovom osakaćenom sastavu sadržaja koje može da gleda u odnosu na USA..

Ali evo ja recimo imam free trial do 15. juna, pa bih čak bio i spreman podeliti to sa nekim, tipa osnovati negu Viber/Whatsapp/Telegram grupu i dogovoriti oko plaćanja ako ima ozbiljnih, zainteresovanih.. Ili ako neko ima jedan slot prazan bio bih voljan da plaćam određenu mesečnu sumu.
 
Ja organizujem netflix sharing grupu i kao i svaki servis, neko može da te izbaci menjanjem šifre.
Ali ti budi normalan, pa napravi novi mejl za taj nalog sa drugačijom šifrom i nema zime.
 
Stvar poverenja u principu, i Spotify se plaća unapred. Ima par grupa na Benchu, i to koliko sam primetio funkcioniše jako fino. Napravite namenski Netflix (i eventualno Paypal), dogovorite uslove, tipa da jedan korisnik ne gleda na više od jednog uređaja, kako se plaća, odredite nekog da administrira i to je to. Razlika je što na Spotify svako ima svoj nalog, a na Netflixu je jedan nalog, ali svako ima posebnog usera koji koristi.
 
Ja organizujem netflix sharing grupu i kao i svaki servis, neko može da te izbaci menjanjem šifre.
Ali ti budi normalan, pa napravi novi mejl za taj nalog sa drugačijom šifrom i nema zime.

Ono što mi je nejasno kod tvog odgovora je to što sa šifrom od Netflixa koju daš nekome taj neko može da promeni i e-mail naloga i samim tim te skroz isključi sa sopstvenog naloga.. Mada naravno da bih pravio zaseban mejl i zaseban paypal..
 
Zanimljiva ideja.
 
Nazad
Vrh Dno