Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Pa sigurno te ne bih slagao

A neka me neko ispravi...Kakav free trial si ti to uzeo?
Imas opciju da uzmes neki paket,pa ako ti je prvi put,dobijes jedan mesec gratis
 

Prilozi

  • 20171005_225324.jpg
    20171005_225324.jpg
    831.8 KB · Pregleda: 377
Pa free mesec, nego sprdam se da je free trial.. Upravo nasao na netu, pustio preko MS Edga i slika je 1080p. Chrome ne gura vise od 720p, hahaha..da l' ima i tih fora.. :D Valjda ce kad stigne tv da bude sve u redu, sad mi nije ni bitno, cisto sam hteo da vidim sta nude, filmovi jadno, serije tu i tamo, uglavnom sve sto se gleda, sto je dobro. :)


Kako ti tako pise u uglu? To je do tv-a ili?
 
Inače, kao što je već rečeno, u Chrome i FF je maksimum 720p. Za 1080p moraš da koristiš Edge ili Netflix aplikaciju iz win storea.

Takođe, možda si na onom najjeftinijem paketu gde mislim da i nemaš HD nego SD, bar je tako ranije bilo.
 
Pa to nisam znao, ali eto.. sada znam. :) Na UHD paketu sam, za 4 screen-a..

Dobro Alex, thank you. :D
 
Jel ja od preteranog buljenja u TV pocinjem da slepim,jel mi TV u fazi crkavanja ,ili je Luke Cage serija snimana u nekom retro kamera fazonu??

Kao da ima neki sneg,cista slika na blizinu,ali kad prikazu nebo ili tako nesto,puno snega bogte...

Ako nekog nekad ne bude mrzelo da to proveri na netflix,bio bih zahvalan
 
Može li neko da pogleda za srpske/hrvatske/bosanske titlove u kojim serijam ih ima u kojima ne?

Unapred hvala ;)
 
[emoji16][emoji16][emoji16]

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ne moraš, sigurno iz prve ruke imaju info oni koji gledaju serije sa titlovima pa da napišu šta gledaju od serija...
 
Hvala.

:wave:
 
Kako ne bih citao ceo thread, jel moze neko samo da mi kaze koliko serija/filmova Netflix nudi sa srpskim titlovima?
Hteo bih da uzmem za roditelje ali njima samo znaci ako postoji srpski titl.
Pogledao sam ovaj link iznad, jel to znaci da samo za tih 28 naslova postoji titl za srpski/hrvatski?
Hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je tako, ali ne znam koliko su ažurni. I u samom netflixu može da se vrši pretraga po titlu. Sada sam baš proverio i uporedio. Od 28 naslova sa linka koji sam ostavio, netflix je izbacio sa liste hrvatski titl za Mean Streets, mada nisam siguran da li je uopšte i bilo hrvatskog titla za taj naslov.
 
Poslednja izmena:
Kako ne bih citao ceo thread, jel moze neko samo da mi kaze koliko serija/filmova Netflix nudi sa srpskim titlovima?
Hteo bih da uzmem za roditelje ali njima samo znaci ako postoji srpski titl.
Pogledao sam ovaj link iznad, jel to znaci da samo za tih 28 naslova postoji titl za srpski/hrvatski?
Hvala unapred.
uzmi im Hbo Go

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Da li koristiti Netflix app koji dolazi sa TVom (Philips), Win 10 app ili direktno iz browsera /chrome/ gledati? Gde je najbolji stream?
 
Ako imaš 4K tv onda je najbolje direktno preko tv da gledaš. Ako si na 1080p rezoluciji koristi win10 app, ili eventualno Edge (bolje win10 app).

Od nedavno može i Edge da strimuje Netflix u 4K, ali moraš da imaš intel cpu sedme generacije ili noviji.
 
Hvala, videh i ja posle da Chrome može max u 720p, a imam 4k od skoro pa zato pitam. Win app i Netflix na samom tvu it is! :)
 
^ Da li ima bilo šta prevedeno na neki od naših jezika?

...pri tome mislim na zvanični prevod u okviru Netflix aplikacije na televizorima, ne na prevode van Netflix aplikacije.
 
Poslednja izmena:
Ja kad sam uplatio iskoristio sam da pogledam Luke Cage i Jessica Jones i tako neke serije. Kad istekla 2 meseca nisam produzavao vise. Toliko dobar engleski nemam ****ga

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
A zanimljivo mi kako je Altered Carbon čim je izašao u petak već imao Rumunske titlove.
 
Pa ja gledam preko PS4 konzole retko koji imaju hrvatski prevod na srpski nisam naišao a svi imaju engleski i rumunski. Ja sam hteo da gledam 5. sezonu orange is the new black i naravno nema prevoda ima za prve 4. sezone. A i kada ima prevod slova su baš sitna nisam video nigde opciju da se poveća font slova. Naplaćuju neki polu proizvod treba da se ugledaju na HBO što se prevoda tiče.

@NShappy naravno da mislim na prevode u samoj aplikaciji ako ću da skidam sam prevode onda ću da gledam preko kodija ili torenta a ne mjima da plaćam.

Evo juče je izašao The Cloverfield paradox i naravno prevod samo na engleskom i rumunskom
 
Poslednja izmena:
Ima par serija prevedenih samo jedna sezona -_-
Tipa stranger things ili house of cards... Onaj sitkom sa Kucerom(odlican sitkom)...

A rumunCi dominiraju. Skoro sve prevedeno imaju. Cak i filmove.

Inace od filmova ima prevod na hrvatski samo The Do Over sa Sandlerom. Drugo nista nisam naso.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Ne znam da li je i dalje tako, ali dok sam ja imao Netflix sećam se da je na našem regionu jedino bilo dostupnih titlova rumunski/hrvatski/engleski, dok kada recimo pristupim preko VPN-a pojave se i titlovi ostalih zemalja (nemački,francuski,italijanski...)
Kako li su zaključili da našem regionu više znače rumunski od recimo nemačkih, baš me zanima... I zbog čega i titlove regionalno zaključavaju?
 
Rumuna ima ~20 miliona! verujem da mnogo vise placaju pretplatu, nego li ovde :)
 
Nazad
Vrh Dno