Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

To kako broji Play store je smesno, ocigledno. Imaju oko 200 miliona pretplatnika, zvanicno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo ja imam na 4 uređaja instaliran Netflix (2 na iOS) tako da, smešna “vest”
 
Mozes da imas na 10, to ne menja cinjenicu da je pretplatnik jedno a koliko uredjaja je drugo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To kako broji Play store je smesno, ocigledno. Imaju oko 200 miliona pretplatnika, zvanicno.

Svaki pretplatnik je aplikaciju instalirao na 3, 4, 5 uređaja u proseku. Što je i realno. To po mom digitronu izađe milijardu.
 
Poslednja izmena:
Uredjaja da, na mom nalogu , izmedju nas cetvorice, ima bar 12 uredjaja. Znam da milijarda zvucni mocno plus za Apple jos bar pola milijarde ali oni imaju oko 200mil pretplatnika. Nista im ne znace milijarde , samo ono sto mogu unovciti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja koliko sam razumeo ovde se radi o broju downloada app sa play store...

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
U tom slucaju,ako sam pogresno razumeo, izvinjavam se . Nemojte mi zameriti[emoji106]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kao što sam i najavio, pušten je prvi talas hrvatske lokalizacije. Od poznatijih stvari Space Force, The Last Dance, The Witcher, La casa de papel, Snowpiercer, Birdbox, Extraction... Ukupno 89 naslova lokalizirano. Dva studija iz Zagreba rade lokalizaciju: Livada Production i VSI-NET Croatia.
 
Jel' ovaj Livada Production im a neke veze sa nekadasnjim livada sajtom odakle su se skidali titlovi ?
 
Da li ovo vazi i za teritoriju srbije (mislim hrvacki prevodi)

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Yes


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel' ovaj Livada Production im a neke veze sa nekadasnjim livada sajtom odakle su se skidali titlovi ?

Ne bih znao, samo znam da imaju studio u Zagrebu, već dugo, a od 2015. imaju i beogradski studio. Rade masu sinhronizacija i kod nas. Imaš na Wiki šta su radili sve.
 
Mogli su paralelno da rade i Srpske titlove.

Par prepravki i to je to.
 
Ako ja sada budem koristio bosankski Netfliks, hoću li imati hrvatske titlove.
 
Kako bosanski netflix?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isto kao i srpski, hrvatski, americki.
 
Mislim na to da li titlovi imaju veze sa tim u kojoj zemlji koristis netflix? Nije li dostupno automatski svima?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim na to da li titlovi imaju veze sa tim u kojoj zemlji koristis netflix? Nije li dostupno automatski svima?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da, imaju. Ne možeš npr. u Srbiji gledati Netflix sa Turskim titlovima.
 
Ali možeš sa rumunskim ili mađarskim.

s10e on Tapatalk pro
 
Što znaci da ce u Srbiji biti dostupni CRO titlovi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Već su dostupni.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Za sve sadržaje ili samo neke kao i do sada?

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
https://hrflix.eu/lokalizirano-novo

Evo sve šta ima.

Maltene svakog dana dodaju nešto, dok će se u talasima puštati odjednom titlovi za starije serije. Kao što sam naveo gore prvi talas je bio pre neki dan.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Aktivirao probni period. 4K radi savrseno. Nema jos uvek casa de papel a zato sam aktivirao [emoji3][emoji3]

Edit: ima prevoda sada. Nesto je blokirali sig...

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni više od prevoda znači što mi se sad netflix castuje na eon box bez seckanja slike pa mogu da gledam na tv-u. Za ptevode sam se snalazio i ubacivao preko substital dodatka za chrome.

s10e on Tapatalk pro
 
Meni više od prevoda znači što mi se sad netflix castuje na eon box bez seckanja slike pa mogu da gledam na tv-u. Za ptevode sam se snalazio i ubacivao preko substital dodatka za chrome.

s10e on Tapatalk pro
Može se i gledati preko Kodija na android boxu u koji se mogu ubaciti titlovi.
 
Iskreno lakše mi da castujem tab iz hroma sa laptopa.

s10e on Tapatalk pro
 
Ja sam na Lg smart tv aktivirao 4k i slika je neverovatna za sadrzaj koji podrzava 4k. Vidim ima dosta i SRB prevoda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo spiska naslova sa hrvatskom lokalizacijom: https://hrflix.eu/lokalizirano

Kul je što ima i sinhronizovanih stvari za klince (čiji roditelji nisu gadljivi na hrvatski).
 
Nazad
Vrh Dno