Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Da li ima jedno slobodno mesto za deljenje pretplate? Aktivirao sam gratis prvi mesec, pa bih od sledećeg podelio sa nekim 4k paket..
 
Sad bas gomila serija ima hr prijevode... Meni čudno, navikao na engleski titl, al sad ove španske i te mi lakše sa lokalnim titlom

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Mogli su paralelno i Srpske da ubace. Par ispravki i to je to.
 
dižu se cene...da li to uglavnom znači da dižu svuda ili kako gde?

https://www.theverge.com/2020/10/29...tes-standard-premium-content-product-features
Kanda nisi čitao ništa osim naslova linka koji si ostavio :)

Netflix rolls out price changes on a country-by-country basis and the change “in the US does not influence or indicate a global price change,” a Netflix spokesperson told The Verge.

Doći ćemo i mi na tapet u nekom trenutku.
 
Sad bas gomila serija ima hr prijevode... Meni čudno, navikao na engleski titl, al sad ove španske i te mi lakše sa lokalnim titlom

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
Ja skoro ogledah Someone has to die sa engleskim titlom. Probao sa hrvatskim ali odustao posle trećine epizode.

s10e on Tapatalk pro
 
Probijena cifra od 400+ naslova koji su lokalizovani na hrvatski.

Sve nešto čekam da titluju House of cards, ali nikako da dočekam. Očekivao sam da će ubrzo titlovati, budući da im je maltene ta serija najpoznatija, međutim slaba vajda.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ta serija je bila prodata i hrvatskoj i srpskoj televiziji pa mozda racunaju da ne treba da je titluju.
 
Probijena cifra od 400+ naslova koji su lokalizovani na hrvatski.

Sve nešto čekam da titluju House of cards, ali nikako da dočekam. Očekivao sam da će ubrzo titlovati, budući da im je maltene ta serija najpoznatija, međutim slaba vajda.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Da raste broj prevedenih serija. Problem je sto proporcionalno :) opada kvalitet strima (cak i uz koriscenje USA ili UK VPN adrese).
 
Mislio sam da je nešto mlađim generacijama i boljj ugođaj sa titlom na engleskom jeziku, za američke filmove i serije...

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Ima li the crown ex yu titl?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ima

Na hrflix.eu ima popis svih titlovanih i audio naslova
 
Poslednja izmena:
Jesu, sve što sam do sada gledao sa tog spiska bilo je titlovano, i sinhronizovane sam puštao deci
 
Mislio sam da je nešto mlađim generacijama i boljj ugođaj sa titlom na engleskom jeziku, za američke filmove i serije...

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
Što se mene tiče totalno mi odgovaraju i engleski titlovi za većinu sadržaja, ali ima i nekih stvari gde mi recimo više godi naš titl, eto baš House of cards, bude nekih političkih izraza, specifičnih za Amere, pa me smara to kad moram da prekidam i tražim objašnjenje.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Pitanje za sve korisnike netflixa. Da li vam kada pustate sadrzaj na netflixu pise hd ili uhd. Prvenstveno za korisnike koji imaju uhd - 4K naloge. Gledam na mi box s (ima netflix sertifikat za 4k) ali uvek je sadrzaj hd, neki sadrzaji imaju dobru sliku, neki malo losiju. Cak imam utisak da mi netflix obara bittrate posto imam net samo 20/4. A imam i utisak da netflixov 4k sadrzaj ima losiji bittrate nego neki 4k BDRemux. Ili netflix zbog korone ponovo ne pusta 4k kao marta, aprila

8b27329220c83c03eb313c0a12f6becc.jpg


Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pitanje za sve korisnike netflixa. Da li vam kada pustate sadrzaj na netflixu pise hd ili uhd. Prvenstveno za korisnike koji imaju uhd - 4K naloge. Gledam na mi box s (ima netflix sertifikat za 4k) ali uvek je sadrzaj hd, neki sadrzaji imaju dobru sliku, neki malo losiju. Cak imam utisak da mi netflix obara bittrate posto imam net samo 20/4. A imam i utisak da netflixov 4k sadrzaj ima losiji bittrate nego neki 4k BDRemux. Ili netflix zbog korone ponovo ne pusta 4k kao marta, aprila

8b27329220c83c03eb313c0a12f6becc.jpg


Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
Zavisi.....
6da9e252798e9fad13ff79cfa2d27db5.jpg
2968d5c909805274441855209d5b4512.jpg


Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Zavisi.....
6da9e252798e9fad13ff79cfa2d27db5.jpg
2968d5c909805274441855209d5b4512.jpg


Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
Na koju foru? Jedino da ne zivis u SRB? Meni je serija Dark u hd iako imam uhd nalog i mi box s. Jedino mi je tv HD 1080p.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na Samsung TV, ali isto tako mi je i na PlayStation 4

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Iskreno da ti kazem....imam i "eon box"
Ali najbolje mi rade sve aplikacije prek tv-a.
Netflix, HBO GO, Amazon prime...YouTube....extra.....

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Iskreno da ti kazem....imam i "eon box"
Ali najbolje mi rade sve aplikacije prek tv-a.
Netflix, HBO GO, Amazon prime...YouTube....extra.....

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
Sve je to super ali da li ti je tv 4k mene to zanima? Ti kao da se sladis time sto mi nemamo 4k sadrzaj a ti imas. Pitamo za informaciju. Forum je ovo razmena iskustava, misljenja, znanja?

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Ne bre brate taman posla.....da se sladim...samo kazem moje vidjenje....
Da......tv mi je 4k...
Da se sladim...msm.stvarno

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mi Box + 4K tv

20201107-225502.jpg
 
Ne bre brate taman posla.....da se sladim...samo kazem moje vidjenje....
Da tv mi je 4k...
Ali stv.si pogresno protumqcio

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
Ok. Hvala. Jedino je onda do toga. Veoma zanimljivo. Imam uhd nalog netflix mi ne isporucuje 4k sadrzaj na mi box s koji ima 4k sertifikat jer imam samo hd 1080p tv. A preko istog tog miboxa sam gledao 4k sadrzaj (torrent netflixova serija Dark) na istom tom hd 1080p televizoru. Uporedio sam kvalitet. Iako je tv hd vidi se razlika izmedju 4k sa torrenta i istog hd sadrzaja koji mi netflix usporucuje. Ne kapiram.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne možeš gledati 4K sadržaj na 1080 tv-u.
 
Nazad
Vrh Dno