Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Nije mi jasno zašto Arrested Development nema na našem Netflixu, ako je već postao Netflix Original
 
Budućnost Netflixa je svakako u njihovom sadržaju, oni više ni ne pokušavaju da licenciraju dobre naslove.
 
Moguće da neka televizija ima pravo da pušta ovde, onda ema na Netflixu. Tako je bilo za House of Cards, isto njihova serija, dok je išao na RTS, nije ga bilo na Netflixu.
 
Nema, a neće ga ni imati, jer smo malo tržište :) Imaju ga samo UK, Irska, Španija,Italija, Nemačka i Austrija.

Mislim da je skoro (u martu ove godine) počeo Sky Show u Švajcarskoj, samo streming kao Netflix, bez podrške za kanale uživo.

Inače, Sky VOD servis se zove SkyGo. Postoji samo u sklopu Sky paketa, i ne može se pojedinačno kupiti ka pretplata.

Sadržaj je potuno različit u odnosu na NF, HBO serije, Fox serije itd. Tu su i neki odlični sadržaji za mlađi uzrast (Boomerang i CN, sve na zahtev kao na Netflix).
Uostalmo pogledajte katalog, tamo sve piše.

Ima tu još dosta razlika u odnosu na Netflix tj. samo kanali uživo su HD, dok je SkyGo u SD formatu, kod Netflixa je sve HD/4k, kanali i ne postoje. Mislim da ovo ne važi na Nemačku tamo je sve HD/4k na SkyGO.
 
Gledam film Anon, kod nas ga nema.
. Ne znam što

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Hteo da pogledam novu sezonu Arrested Development, kad ono sipak.
Ko bi to uopste mogao da emituje kod nas?
 
Je l pokusavao neko da zaobidje geografske restrikcije?
Zivim u usa, imam Amazon, Netflix, Hulu, i hteo bi da ih koristim i u Srbiji, medjutim izbor je ocaj. Pq qko je uspeo preko vpn-a ili slicno

Sent from my SM-G965U1 using Tapatalk
 
Je l pokusavao neko da zaobidje geografske restrikcije?
Zivim u usa, imam Amazon, Netflix, Hulu, i hteo bi da ih koristim i u Srbiji, medjutim izbor je ocaj. Pq qko je uspeo preko vpn-a ili slicno

Sent from my SM-G965U1 using Tapatalk

Možda da na svom US ruteru digneš privatni vpn?
 
Je l pokusavao neko da zaobidje geografske restrikcije?
Zivim u usa, imam Amazon, Netflix, Hulu, i hteo bi da ih koristim i u Srbiji, medjutim izbor je ocaj. Pq qko je uspeo preko vpn-a ili slicno

Sent from my SM-G965U1 using Tapatalk
Ja koristim smartDNS proxy.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Moracu ovde da pitam.

Da li znate, ima li na Prime Video nekog sadrzaja na srpskom/hrvatskom???? Bas je jeftino, isprobao bih, al ne znam ima li titlova na nekim serijama/filmovima..?
 
Kako za šta, za većinu nema :) Jedino HBOGO ima sve u ponudi i sa našim titlovima.
 
Ja sam nedelju dana koristio Američki Netflix preko nekog VPN-a (free trial) i nisam nešto oduševljen i ne vidim tu razliku koju sam očekivao (što se tiče kvalitetnih serija). Tu je bio Ash vs Evil Dead (dve sezone u tom momentu), ali su to dodali sad i kod nas, doduše trenutno ima samo jedna sezona. Znam da imaju TWD, Shameless, Office US od boljih serija, ali sam sve to gledao. Baš sam malo stvari pronašao koje bih gledao, a da nema kod nas (~10 max). Eto, sad bih gledao i Arrested Development, kad bi imao. Filmovi me ne zanimaju.
 
Ja koristim smartDNS proxy.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Kako ti radi sa smartdns? Ja probao na tv-u i on mi otvori US ponudu ali nema šanse da pusti kvalitetan strim. Sve mi ide otprilike 240p :D tako da sam odustao. A inače mi druge stvari tipa BBC, zatoo itd. rade fino sa smartdns.
 
Meni bez problema u 1080p. Probaj neki drugi IP. Kažu da treba da izabereš neki fizički tebi najbliži. Dosad sam koristio Nemačku i Belgiju.
 
Ma šarao sam kroz celu evropu :). Baš nije htelo a recimo BBC na iplayeru je slika fantazija. Nema veze, probaću neki drugi put, sad mi istek'o netflix.
 
Kako to dobijaš? Meni vrlo uredno naplate svaki

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Meni je stigao mail sa istom ponudom ali kad otvorim link nema ništa free, odmah hoće da naplate.
 
Pogrešno sam se izrazio do sada nikad nisam platio Netflix nego samo onaj besplatni mesec koristio to je bilo jedan mesec godišnje a ove godine sam u martu koristio taj besplatni mesec i sada mogu opet.
Pa oni me gube nista time sto ce ti dati besplatno, a postoji mogucnost da se pretplatis pa ti uzmu pare

Sent from my SM-G965U1 using Tapatalk
 
Kakav je sada sadrzaj sto se netflixa tice i postoji li nacin da se dobije US sadrzaj preko nekog VPN-a ? Koristio sam ga davno, ima tome i vise od 2 godine ali kako su blokirali sve VPN servise, nije se imal osta gledati.
 
Da li neko ima informaciju da li ce oni uopste imati srpske titlove ?
 
Ljudi, netflix mi za saul, najnoviju epizodu 4x4, uopšte ne nudi engleski, nego samo ostale eu jezike..? Italijanski, nemački, eu spanski...

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
I kod mene. Ako se tako nastavi, mislim da ću otkazati pretplatu. Pa kad se saberu i kad se nakupi serija za bindžovanje, produžiću.
 
Nazad
Vrh Dno