Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Aktivirao sam promotivni period pre nekih 15ak dana. Odlična je app, sve više serija ima Hrvatski prevod. 4k slika je odlična. Ali mi je pored svih računa mnogo da plaćam 12 dolara mesečno. Tražim ortake, da podelimo preplatu na 4 dela. :)
 
I'm in.. Ako ima još neko slobodno mesto neka me kontaktira neko na pm.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja sam za podelu, ako je ostalo, pošaljite poruku.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Same here, ako ste za, cimajte me na PM
 
+1 isto se prijavljujem

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Ako ima mesto u nekoj od grupa, rado bih se pridružio.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Zbog čega od jednom ovoliko interesovanje? Jel se nešto desilo umeđuvremenu? Ja bio u grupi oko 2 gidine, pa prestao početkom 2020. Sada kada vidim ovoliku navalicu, možda bih opet ušao u priču.
 
Srpski i hrvatski prevodi a i sve više ljudi čuje da nije skupo ni komplikovano.
 
Onda ako zatreba nekoj grupi da popunim, može računati na mene. Evo i supruga se slaže, volela bi da nastavi Lucifera. :)
U grupi gde sam ranije bio, imali samo dogovor da svako plaća po 400 RSD mesečno, tako da 12. mesec mu dođe fraj.
 
Zbog čega od jednom ovoliko interesovanje? Jel se nešto desilo umeđuvremenu? Ja bio u grupi oko 2 gidine, pa prestao početkom 2020. Sada kada vidim ovoliku navalicu, možda bih opet ušao u priču.
Pa ako podelis na 4 dela onda dodje po 3 dolara. Kapiram da je finansijski momenat i hrvatski prevodi tome doprineli.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ne znam zasto racunate u dolarima kad je kod nas u evrima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Zna li neko proveren način da gledam HBO GO dok sam vam Srbije (van Adria regije sam)?

Probao sam koristeći VPN uz Srbije, ali ne radi, pa pretpostavljam da se oslanja na proveru baznih stanica u kojoj sam državi ili nešto slično.
Ja sam krajem jula i početkom avgusta gledao u Nemačkoj, koristeći svoj VPN server u Srbiji. Ni jedan uočeni problem.
Bio sam nakačen na WiFi u gajbi koju sam rentirao.
 
Napravih nalog, prava šteta što nema više prevedenih stvari.

Ukupno 23 na našem jeziku.
 
Biće. Do skora je bilo mnogo gore nego što je sada. Meni je bitno da prebace crtace tj
da ubace sinhronizaciju zbog klinca, meni su eng subs sasvim okej. Mada gledam Dragons Dogma ima hr prevod što je neobično jer je anime.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Biće. Do skora je bilo mnogo gore nego što je sada. Meni je bitno da prebace crtace tj
da ubace sinhronizaciju zbog klinca, meni su eng subs sasvim okej. Mada gledam Dragons Dogma ima hr prevod što je neobično jer je anime.

Nešto nemam previše vere da će ubaciti sinhronizacije u skorijoj budućnosti.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ma kakve sinhronizacije. Pa za to Netflix treba da ima ozbiljan odziv potrošača.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel koristi možda neko na Panasonicu aplikaciju?

Ne mogu da pronadjem podešavanja za sliku ili da li uopšte i postoji? Nekako mi nije to to.

Na kompu sam pronašao podešavanje i stvarno je slika odlična.
 

Prilozi

  • netflix.png
    netflix.png
    18.9 KB · Pregleda: 173
Ne postoji, na webu podesavas i to sto podesis pusta i na tv-u.
 
Retoričko pitanje, zašto plaćati Netflix pored živog CineHub?

Da se razumemo i sam sam plaćao Netflix jedno pola godine, ali me je nedostatak sadržaja na našem Netflixu u kombinaciji sa "skupom" cenom za naše uslove, odbio, uz napomenu da se nisam cimao da namestim VPN i pređem na USA Netflix za koji kažu da je milion puta bolji što se tiče sadržine...
Naravno nekom smeta i nedostatak prevoda, mene konkretno to nije odvratilo...

Sa druge strane CineHub je džabe, ima veću ponudu (jer nisu samo vezani za Netflix produkciju, čitaj "strimuju tuđe"), u svaki video možeš ubaciti titlove koje si skinuo sa za to namenjenog sajta, kvalitet videa isti kao Netflix, cast opcija funkcionalna kao i na Netflixu, aplikacija user frendly i tako...

Jedina im je mana što trenutno nemaju desktop verziju programa, a vidim da je i to u planu...
 
Retoricki odgovor[emoji6]. Hocu da upalim tv i pustim film/seriju i ne razmisljam. Prevod mi ne treba, ostalo zadovoljava moje potrebe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Retorički odgovor na odgovor, šta te sprečava da to učiniš sa CineHub?

Imaju aplikaciju, vrlo lepo radi i na smart TV sa android sistemom, a i opcija cast sa telefona je i više nego funkcionalna...
 
Poslednja izmena:
Sprecava me to sto nikad nisam ni cuo za nju. Nekad sam svasta radio, trazio budzio. Sada me interesuje samo mainstream, nemam vise vremena a ni volje da ceprkam. Na dnevnom nivou menjao 3,4 roma, vidis gde sam sada, jednostavno hocu radi sta mi treba bez gimnastike. Ne kazem da sam ja u pravu ali mi se promenili prohtevi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Retorički odgovor na odgovor, šta te sprečava da to učiniš sa CineHub?

Imaju aplikaciju, vrlo lepo radi i na smart TV sa android sistemom, a i opcija cast sa telefona je i više nego funkcionalna...

Nemam android tv, nemam android telefon.
 
Retorički odgovor na odgovor, šta te sprečava da to učiniš sa CineHub?

Imaju aplikaciju, vrlo lepo radi i na smart TV sa android sistemom, a i opcija cast sa telefona je i više nego funkcionalna...

Nikad cuo do sad. Probao sam i radi super, interfejs bolji nego li Stremio. Ali samo do 720p a ja imam 4K TV tako da ovo iako je super upeglano nije resenje. Netflix na mom TV radi u 1080p. Kada bi CineHub nudio 1080p onda bi ga radije koristio nego Netflix, ovako jok.
 
Nikad cuo do sad. Probao sam i radi super, interfejs bolji nego li Stremio. Ali samo do 720p a ja imam 4K TV tako da ovo iako je super upeglano nije resenje. Netflix na mom TV radi u 1080p. Kada bi CineHub nudio 1080p onda bi ga radije koristio nego Netflix, ovako jok.


Mali hint, u aplikaciji odeš na opciju "more" (tri vodoravne crte u donjem desnom uglu), pa na settings, pa podesiš rezoluciju na fullHD umesto na 720p koliko je po defaultu... Tu podešavaš i veličinu fonta, boju, background fonta i to na raspolaganju imaš čitavu paletu svih mogućih boja i kombinacija (dakle sve što "sjajni" Netflix ni nema u svojim opcijama osim tri boje fonta)...
 
Podeseno je FHD na default, ali kad idem na zupcanik ima samo 720p i 360p od opcija za sve sto sam probao da gledam. Steta, jer je app upeglana maksimalno.

Probao sam jos par slicnih i ova je ubedljivo najbolja. BeeTV nije losa ali je krcata reklama, Cinema HD je poluproizvod po pitanju interfejsa ali nudi 1080p dok Catmouse kod mene ne radi uopste, nema cak ni interfejs.

Problem sa svim ovim app je sto danas rade a sutra mozda ne jer ih gase vrlo agresivno, bas zbog toga sto konkurisu netflixu a piraterija su.

Edit: Proradio Catmouse ali se raspada, mozda jer imam Huawei pa mu SoC ne odgovara.

CineHub je super za gledanje preko telefona ili tableta. Ali moj 4K TV ne ume da upscale 720p na 4K kako treba, nema AI upscaler tako da mi je neophodna 1080p da bi slika bila solidna. Za 1080p TV problema nema, na njima 720p ripovi izgledaju dobro.
 
Poslednja izmena:
Imam Netfliks i Hbo Go, ali opet koristim Kodi i Elementum addon povezan sa Trakt.tv nalogom.
Jednostavno stvar navike.
 
Retoričko pitanje, zašto plaćati Netflix pored živog CineHub?

Da se razumemo i sam sam plaćao Netflix jedno pola godine, ali me je nedostatak sadržaja na našem Netflixu u kombinaciji sa "skupom" cenom za naše uslove, odbio, uz napomenu da se nisam cimao da namestim VPN i pređem na USA Netflix za koji kažu da je milion puta bolji što se tiče sadržine...
Naravno nekom smeta i nedostatak prevoda, mene konkretno to nije odvratilo...

Sa druge strane CineHub je džabe, ima veću ponudu (jer nisu samo vezani za Netflix produkciju, čitaj "strimuju tuđe"), u svaki video možeš ubaciti titlove koje si skinuo sa za to namenjenog sajta, kvalitet videa isti kao Netflix, cast opcija funkcionalna kao i na Netflixu, aplikacija user frendly i tako...

Jedina im je mana što trenutno nemaju desktop verziju programa, a vidim da je i to u planu...
Koliko vidim džabe je mesec dana (trial), a posle 5$ mesečno.

Nego, jel ovo streaming (HBO GO, Netflix) ili torent (popcorn i slično) aplikacija?
 
Nazad
Vrh Dno