Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Na 4K TVu rezolucija je vrhunska, naravno to se dobija samo sa max. Netflix paketom koji kosta 11,99 eura mesecno. 4K Ultra HD zaista vredi. Serije kao sto su Black list ili Rain su uzivanje za gledanje.
 
Uz kodi addon ide isto maximalna rezolucija

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ima li gdje dobar turorial za install netflix addona na Kodi?
 
Sta znaci ova ponuda preko vpn-a, netflix US 80% jeftinije za godinu dana plus 3meseca gratis? Upucen neko?
 
Neko zainteresovan da podeli samnom Amazon Prime nalog? U zamenu nudim aktivaciju EON Smart TV aplikacije.

Btw, sad Netflix pored rumunskog sve češće nudi i mađarske prevode.
 
Za probu Prime najlakše je uzeti na eBay .edu email i iskoristiti 6 meseci probu. Prime inače koristi standardan Amazon nalog, ne znam koliko je praktičan za deljenje.
 
Uzeh za probu 7 dana free trail Amazon Prime Video na primarnom nalogu. Realno na prvi pogled je izbor baš baš siromašan.
 
+1 Baš sirotinjski, i ja juče uzeo probu zbog "The boys" [emoji16] Netflix generalno best, ni HBO GO nije loš u poslednje vreme.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Bioskopi odavno teže tome da su destinacija za decu i one koji su deca u srcu... sve što ne spada u te dve kategorije lagano ispada iz igre.
 
Kada pogledaš šta se kod nas pušta u bioskopima u Banjaluci nije mi ih žao.
 
Ja koliko znam, region nema veze direktno, osim u ponudjenom materijalu koji jeste vezan za region. U USA je ponuda programa svakako veca i raznovrsnija nego kod nas.
Dakle svi regioni nude UHD materijal, samo je pitanje u kom obimu.
 
Можете ли да убаците custom титл? Мени од пре неки дан крешује сваки пут када хоћу да убацим свој титл.
 
Можете ли да убаците custom титл? Мени од пре неки дан крешује сваки пут када хоћу да убацим свој титл.
Gde dali moze?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Instaliraš ekstenziju za Chrome koja se zove Super Netflix. Skineš prevod koji ti treba i na sajtu subflicks.com ga konvertuješ u .dfxp format da bi mogao da ga ubaciš na Netflix. Odeš na Netflix, pustiš šta želiš i preko ikonice CC koja će se pojaviti na vrhu ekrana ubaciš prevod u .dfxp formatu koji si prethodno konvertovao. Tu metodu koristim odavno i mislim da sam je našao baš ovde.
 
Poslednja izmena:
Instaliraš ekstenziju za Chrome koja se zove Super Netflix. Skineš prevod koji ti treba i na sajtu subflicks.com ga konvertuješ u .dfxp format da bi mogao da ga ubaciš na Netflix. Odeš na Netflix, pustiš šta želiš i preko ikonice CC koja će se pojaviti na vrhu ekrana ubaciš prevod u .dfxp formatu koji si prethodno konvertovao. Tu metodu koristim odavno i mislim da sam je našao baš ovde.

...ali to sve ako se gleda samo i jedino iz Chroma? Jel?

Ajd, please, svi u temi, ako pitate za neki problem sa Netflix-om, ili nudite rešenje nekog problema, navedite na kojoj platformi ga korisitite.
 
Poslednja izmena:
Pa covek lepo napisa na Chromu...kako jasnije od toga da ti napise?
Sigurno da ne mozes da instaliras Chrome extenziju na Netflix tv app...
 
Pa prvo je pitao ovo:
Можете ли да убаците custom титл? Мени од пре неки дан крешује сваки пут када хоћу да убацим свој титл.

A zatim ovo...
На Нетфликс, преко Супер Нетфликс екстензије. До пре неки дан је радило одлично.

Tek u trećem postu, dan kasnije i posle dva podpitanja drugih članova, prvi put spominje Chrome.
 
Poslednja izmena:
Да, за Chrome, не знам да ли постоји за друге прегледаче/платформе. Пар дана је постојао проблем са убацивањем превода преко ове методе, па сам зато и поставио прво питање.
 
Poslednja izmena:
Moji drugari i ja sto delimo gledamo na smart tv aplikaciji sto pretpostavljam i mnogi ovde koriste ako ne i velika vecina.
 
Poslednja izmena:
Pitanjce :) da u kombinaciji netflix + kodi , postoji neki addon za autodownload titlova ?:)
 
Nije mi jasno zašto ljudi koriste tu super netflix chrome ekstenziju?

Titl može da se doda i bez nje kombinacijom:
ctrl + alt + shift + T
 
Vidim spominje se deljenje pretplate. Ja sam zainteresovan, ako ima neko slobidan slot da me ubaci ili kako vec to ide?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nije mi jasno zašto ljudi koriste tu super netflix chrome ekstenziju?

Titl može da se doda i bez nje kombinacijom:
ctrl + alt + shift + T
Ali nije svaki titl koji tako dodaš usklađen sa videom.

Tapatalk pro using S10e
 
Kakve veze to ima sa tom ekstenzijom?
Sinhronizacija i korekcija titla se radi na kompu ili na subflicks sajtu.
 
Nazad
Vrh Dno