Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Kodi i Netflix je trenutno najbolje resenje. Nije budzevina nego si vezan za svoj nalog. Znaci ako imas premium imas i 4k ako uredjaj to podrzava.
 
Potvrdjujem brzinu.
Max 15.25 Mbps

13eed50008aad68feed0b6f6fa788db3.jpg
 
Meni od juče pušta u 480p i neće bolje. Nije do mog neta, HBO i Amazon Prime bez problema idu u 4k.

Proverio sam podešavanja, stoji na high. Probao sam i da promenim, pa da vratim na high ali ništa, isto.
 
Kodi i Netflix je trenutno najbolje resenje. Nije budzevina nego si vezan za svoj nalog. Znaci ako imas premium imas i 4k ako uredjaj to podrzava.
Jel savetujete neki određen respository za Netflix ili je sve jedno?

Послато са "Samsung Galaxy Note 8", помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Meni od juče pušta u 480p i neće bolje. Nije do mog neta, HBO i Amazon Prime bez problema idu u 4k.

Proverio sam podešavanja, stoji na high. Probao sam i da promenim, pa da vratim na high ali ništa, isto.

Nesto su spominjali da ce na Netflix-u i YT smanjiti rezolucije da ne bi doslo do zagusenja interneta zbog trenutne situacije.
 
Poslednja izmena:
Da, tako je i kod mene. Ali gledam šta piše roadracer!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
ima kako nema ja imam taj plan

"Watch on 4 screens at a time. Full HD (1080p) and Ultra HD (4K) available. Download videos on 4 phones or tablets."
 
To što pišeš se odnosi za Netflix, a ljudi ovde pišu da li HBO ima 4k.
HBO nema 4k.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Dzabe pises, niko ovde ne cita nista! samo ono sta im odgovara :)
 
Izgleda da je teško pročitati par postova iznad... :)

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Ma procitah ja al dzaba tema netflix i ovo hbo postalo automatski netflix [emoji4]
 
Drustvo "marked as watched" ne postoji na netflixu? Koristio sam ortakov nalog prethodne 2 godine i svasta nesto odgledao. Sad otvorio svoj nalog i naravno 95% stvari koje mi izbacuje sam vec gledao. Zbudzio sam neki addon kroz chrome ali mi to ne zavrsava posao na TV-u.

p.s. Kad sam posakrivao u Chrome-u sve sto sam odgleda iznenadio sam se koliko u stvari malo sadrzaja ima na Netflixu za mene :D
 
Meni deluje da HBO GO ima za nijansu lošiji kvalitet ovih dana.
 
Drustvo "marked as watched" ne postoji na netflixu? Koristio sam ortakov nalog prethodne 2 godine i svasta nesto odgledao. Sad otvorio svoj nalog i naravno 95% stvari koje mi izbacuje sam vec gledao. Zbudzio sam neki addon kroz chrome ali mi to ne zavrsava posao na TV-u.

p.s. Kad sam posakrivao u Chrome-u sve sto sam odgleda iznenadio sam se koliko u stvari malo sadrzaja ima na Netflixu za mene :D

Ako si koristio drugi nalog, kako misliš da on sad sa tvojim nalogom zna šta je taj drugi nalog gledao?
 
Ne, nisam ni mislio da “importujem” bilo sta iz starog naloga. Vise da rucno obelezim u novom sve sto sam odgledao (ili ne zelim da gledam). Probso sam sa thumbs up/down, ali ne vidim da ima nekog spec efekta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema ta opcija i mene uzasava sto ne mogu da obelezim odgledano. Ne mogu da skapiram da nisu napravili tu opciju.
 
Nema, nisam lepo napisao. Suština je bila da Prime i HBO GO rade isto kao i ranije.

A za Netflix su rekli da će ići u 4K ali sa pola bitrejta, a zapravo puštaju SD kvalitet.
Nije tacno za Netflix. Ide u 4k,bar ha tako vidi. Kvalitet slike odlican. Jedino me zvuk ubi u pojam. Jeste atmos i sto cuda al dinamike nigde.
 
Itekako su srezali Netflix, pogotovo je uočljivo u tamnijim scenama.
 
Sada sam bas pisao na forumu, vezano za HBO GO.
Ja iskreno nisam primetio pogoršanje bilo koje od usluga streaming servisa.
Uzgred, netflix i HBO GO gledam na Samsung Smart TV-u.
Pozdrav

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Kod tebe definitivno nešto nije u redu... Na čemu gledaš Netflix?

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
LG C8 oled. Do pre neki dan radilo savršeno. Drugar čiji nalog koristim kaže da je i kod njega isto. Nije menjao pretplatu, to je onaj najjači paket.
 
Net radi kako treba?
 
Nazad
Vrh Dno