Šta je novo?

Alcatel OneTouch Fierce XL

Markic

Slavan
Učlanjen(a)
15.02.2013
Poruke
4,274
Poena
475
Moja oprema  
Laptop
Macbook Air M1, HP Pavilion 17
Mobilni telefon
Google Pixel 8 Pro
Pametni uređaji
Galaxy Watch 4 Classic
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Danas je Alcatel na CES sajmu predstavio novi Windows Mobile uređaj. Nosi naziv Fierce, a ima i sufiks XL, koji je preuzet od Lumia i označava fablet verziju. Sviđa mi se ta ideja sa sufiksom.
Evo ih i specifikacije:
-5.5-inch, 1,280x720-pixel screen
-8-megapixel camera
-2-megapixel front-facing camera
-1.1GHz Qualcomm Snapdragon 210 quad-core processor
-16GB of storage, 2GB RAM
-Up to 32GB with microSD
-2,500mAh battery
-4G LTE

Cena uređaja će biti u Americi $140.
Alcatel-OneTouch-Fierce-XL-press1[2][1].png

 
Mada izgleda je to samo ekskluziva za Usa Tmobile. Nisu mi uopšte jasni . Ko će to uopšte tamo da kupuje.

Mnogo im je bolje da ga puste svuda , više bi bilo zainteresovanih u Evropi sigurno. Isto tako i onaj Lg što je izašao samo za Verizon, a bio je solidan telefon Lg Lancet.

Posle ide priča kako niko ne kupuje windows telefone. Kako oni misle da imaju dobru prodaju kada ga izbace na najgore moguće tržište za Windows telefone .
 
Mada izgleda je to samo ekskluziva za Usa Tmobile. Nisu mi uopšte jasni . Ko će to uopšte tamo da kupuje.

Mnogo im je bolje da ga puste svuda , više bi bilo zainteresovanih u Evropi sigurno. Isto tako i onaj Lg što je izašao samo za Verizon, a bio je solidan telefon Lg Lancet.

Posle ide priča kako niko ne kupuje windows telefone. Kako oni misle da imaju dobru prodaju kada ga izbace na najgore moguće tržište za Windows telefone .

Mislim da će ih ipak biti i na drugim tržištima, verovatno malo kasnije, ipak je Alcatel slab u Americi, verovatno će tražiti način za bolju prodaju.
 
Pritom, jos da dodam, ako izbacuju sad XL verziju, bilo bi lepo da izbace i verziju koja nije XL, od oko 5 incha, il tako nesto. :) Inace, deluje prilicno zanimljivo telefon.
 
Ako bude i kod nas oko 130-40€ bice pravi hit. Samo da ne bude USA exkluziva.
 
Nazad
Vrh Dno