Šta je novo?

Huawei P9

U tehnomaniji trenutno imaju neku Huawei P9 "Smart" verziju telefona po (mislim) OK ceni (35k).

Ovo je ili greška u opisu ili neka nova verzija za koju nisam čuo. Čuo sam za P Smart koje je skoro izašao ali za ovo nisam.
 
Ja koliko vidim ovo je obican P9.
 
Pise SMART telefon, u smislu smartphone ili pametni telefon, nazalost oni su izbrali trecu opciju, skroz nelogicnu.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Koja vam je Emui verzija na B502?
 
Koliko sam uspeo da vidim na netu ostajemo bez update-a na Oreo

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Izgleda da je tako :-( Kažu da je problem do hardware-a, što mi pomalo zvuči neverovatno jer je u pitanju telefon koji je izašao pre nešto više od 2 godine ...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Totali fail za kompaniju...I zasto bih sad ponovo uzeo Huawei?!?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Bilo je vesti, secam se kada sam uzeo P9 Lite, "Huawei pledges 2 years of updates".

Obrukali su se potpuno na tom polju.
 
Totali fail za kompaniju...I zasto bih sad ponovo uzeo Huawei?!?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Zato sto najpoznatiji tech sajtovi na svetu (i famozni jutjuberi) kazu da je Huawei najbolji, da P20 Pro ima ubeljivo najbolju kameru koja cak ''menja i DSLR'' i zbog slicnih umotvorina :)
#$$€€
 
Poslednja izmena:
Koja vam je emui verzija? Ja sa b504 imam emui 5.0.3

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Build B361, EMUI 5.0.3, Android 7.0

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Počeo tel da me zeza od pre par dana. Kad je uključeno zvono počne sam od sebe da zvoni kao kad me neko zove. Odradio sam i hard reset i opet isto. Ostalo sve normalno radi.
Sad mi je stalno na vibraciji,a čim uključim zvuk na zvonu posle par minuta počne pesma i traje ko zna koliko,nemam živaca da čekam da sama prestane.
U garanciji je u VIP-u do januara pa ću ga odneti kad budem u prilici.
Kakvi su za saradnju kad se reklamira tel i koliko se obično čeka na popravku?
 
To je do update-a koji je stigao na Tapatalk. U podešavanjima za TT stavi neki kratak ton zvona i videces da je do toga. Meni je bilo podešeno na nečujno, ali je ipak zvonio kao da me neko zove. Isti trip sam imao kao i ti.
 
I meni je isto TT bio na nečujno.
Sad sam stavio ton na TT i za sad ne zvoni evo već 20min. Izgleda da je bilo do toga. Hvala druže,a ja mislio da je nešto do fona.
 
Nema na čemu. Danas je ponovo stigao neki update i verovatno su ispravili grešku.
Edit: ipak nisu.
 
Poslednja izmena:
Je'l ima neko ideju kako moze da se flesuje na stock rom cigla P9-l09 posto nigde nmg da nadjem ispravnu metodu preko Dloada, buni me jer imam da skinem tri razlicita zipa preko firmware findera?
 
Nazad
Vrh Dno