Šta je novo?

Huawei P9

Huawei P9 VS Huawei Mate 8 VS Samsung Galaxy S7 edge
 
Poslednja izmena:
Kirin je naprotiv vrhunski procesor i ako gledas benchmarke lako te zavaraju.
 
Telefon je mnogo dobro odradjen. Par minuta koliko sam ga probao sve deluje extra. S obzirom na razliku u ceni u odnosu na ostatak mnogo dobar telefon.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[youtube]9XWu3v0juJI[/youtube]

Sent from my Nexus 5X
 
Video i fotke su ok... Prema primjeru one sa live bokeh efektom i nekoliko noćnih, iako su boje u noćnima odlične, mislim da će imat problem sa fokusom. Ne čine mi se dovoljno oštrima kad staviš na 1:1. Al boje i dinamički su super.
 
Pratim vas bas dugo godina i obozavam stvarno, svaki dan citam vesti.Ali testove trebate malo bolje raditi, pogledajte pocketnow, phonearena ili gsmarena.Drugo ne znam zasto hvalite toliko Huawei ? Prvo Ovaj P9 je za mene totalni promasaj u cemu, prvo Leica potpis je samo marketinski trik koji oni pokusaju da naprave i ne samo oni vec mnogi, da bi uradili nesto kao Nokia sa CarlZeiss samo sto tamo se stvarno vide da rade zajedno danas Microsoft i Zeiss.Drugo prvo ekran je ocajan nije niti LED vec LCD i trosi baterije dosta vise nego LED.Treca stvar izrada je ok ali kada poredis konkurenciju nije istog nivoa, trece danas je 2016 godina i oni nemaju 2K ekran sto je za mene totalni promasaj, druga stvar oko kamere je snimanje u 1080, mislim danas je to za tu cenu bas lose.Ipak je ovo 2016 godina, ja licno snimam vecinom u 1080 ali neke vaznije stvari sto hocu da gledam i sjecam se snimam u 4K i gledam na tv.Drugo nije tacno da je Huawei jeftiniji od konkurencije, ovaj telefon kosta izmedju 700-800 dolara kao i Samsung Galaxy S7, HTC 10, LG G5 i td, koji ga pojedu odmah na startu.Mislim ne volim bas Kineze, Xiaomi najvise volim od svih Kineza, ali Huawei je digao cene poslednjih 1-2 god to je haos, sjecam se kada je njihova P serija kosta 350-450 dolara kada izadje a danas imas losiji ekran, procesor, kameru od drugih a ti stavljas 700 dolara sto je smesno.Cak i Lumia 950 serija koju svi pljuju jer je od plastike vise vredi od P9, P9 je na razini top modela iz prosle godine.
 
Slažem se da neko tu nije normalan,"mlada" firma u razvoju napravi par visoko kvalitetnih (to će se tek videti)modela i odmah cena kao iPhone , galaxy S ili ostali flagship modeli..........možda grešim ali sigurno neću biti znatiželjan da probam H po takvim cenama.................
 
Ubedljivo najkvalitetnija izrada nekog telefona kog sam ja ikada video. Prelep je i isto tako brz, displej fantastičan, ostao sam bez texta.
 
Xiaomi Mi5 je mnogo bolja varijanta po nizoj ceni. Evo i sta nudi najnoviji Xiaomi, koji na Antutu benchmark testu daje 136.000 poena. Zver za 400-450 Evra. - CPU: Qualcomm snapdragon 820 (2.15Ghz)
- GPU Renderer: Adreno 530
- Ram 3gb
- Rom 64gb
- 5,15` 1920x1080 IPS OGS
- Battery: 3000 mAh
 
Kako ne bacenih,ne lupetaj.
P9 je odlican telefon i nov vredi bar 500 eura.Za one koji znaju sta je dobar telefon naravno.
 
Sta vam je vise sa tim "ne lupetaj"? Znas li normalno da komuniciras?
Bolje prvo procitaj na sta se odnosi pa onda uleti sa nebuloznim komentarom. Moja izjava se odnosila na Xiaomi iz posta pre mog.
A sto se tice P9, kako da ne vredi 500e. Navedi mi u cemu je bolji od 6P npr. koji kosta 460e?

Xperia Z2
 
Стварно, вала требало би полако почети са санкционисањем корисника који у све већој мери користе епитете "лупетати" и сл. Ко нема културу комуникације требало би да је научи. Никад није касно за тако нешто. :) Мада примећујем да су то углавном ликови 90-ог годишта и млађи. Има нешто у тим 90-им. [emoji14]
 
To ih ne zanima da sanksionisu ali zato u Apple i Samsung temama se daju poencici cim nisu hvalospevi.

Xperia Z2
 
Interesantno, gledam photo compare na gsm areni i ladno je huawei na ISO 1000 1/17s tamniji od iphone 6s ISO 320 1/15 ili s7 ISO 250 1/10. Koji im je to ISO :smash: . Doduše taj iso 1000 mi deluje bolje od ovog na apple-u.
 
Razbio ga XIAOMI Mi5 na benchmark testovima.
Pored P9, Xiaomi je pobedio S7 i S7 Edge.
 
Стварно, вала требало би полако почети са санкционисањем корисника који у све већој мери користе епитете "лупетати" и сл. Ко нема културу комуникације требало би да је научи. Никад није касно за тако нешто. :) Мада примећујем да су то углавном ликови 90-ог годишта и млађи. Има нешто у тим 90-им. [emoji14]
Pravljeni pod jakim stresom :)

Kao neko ko je imao P8, za mene je ovaj P9 blagi korak naprijed, i to cisto zbog novijeg cipseta i gpu. Ekran isti ili losiji, zvuk isti, kamera ista, baterija ista, izrada ista, os isti. Dati za njega isto para kao za S7 nije nikako pametno. Sreca pa huawei brzo gubi vrijednost, za 6mjeseci bice u pola para, sa mreza po oglasima.
Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa trebalo bi da mu je ekran, baterija, cipset i kamera bolji..sad koliko to je pitanje.. Ali drzao je p8 cijenu nenormalno dugo tako da ce i ovaj p9. Nema vise jeftinih huawei tel

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Pa trebalo bi da mu je ekran, baterija, cipset i kamera bolji..sad koliko to je pitanje.. Ali drzao je p8 cijenu nenormalno dugo tako da ce i ovaj p9. Nema vise jeftinih huawei tel

Sent from my D6503 using Tapatalk
Ja sam P8 kupio za 300e pola godine posle izlaska. A bio je na oglasima i preko 500e.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
A tu cijenu 300e drzao je preko pola god jos

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Pa dobro, vecina tel dodje do nek cijene i tu se drzi. Cinjenica je da niko nece dati 500E za P9. Kad dodje na 300, to je vec druga prica. Nije to los telefon, ali prosto zaostaje u vecini stvari, osim u cijeni ;)
 
Ja posle tebe nisam mogao da nadjem P8 ni približno za iste pare. Ja sam moj kupio u oktobru, za 400e.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Kod nas u Bosni taj P8 su davali za 260e, tipa koristen 10 dana. Ja 300 platio neotpakovan. Evo i sad mate 8 dosao do 400-420e. Kod nas im pada cijena jer ih niko nece. Sad P8 se ne moze prodati za 220-230, jer ih nece niko.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To je mnogo niže nego kod nas...neverovatna razlika.
E već kod Mate 8 nije neka razlika, kod nas je samo malo skuplji od toga. [emoji1]


Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno