Šta je novo?

Huawei P9

Ko je proizvodjac, jel prekriva celu prednju stranu? I koja je cena? Gledam po netu i ovaj ispljuvao sve https://www.youtube.com/watch?v=t2Tl_L5SVaA i reklamira neku tecnu glupost, a ovo mi deluje skroz ok https://www.youtube.com/watch?v=7kQGB-Olh0M a imaju i za P9. A i kod nas po oglasima ima i tih obojenih i nekih transparentnih a po prodavnicama uglavnom imaju ili obicna ili mi nude zakrivljena za P9 lite.
I ovo moje je Comicell isto. Prekriva celu prednju sem naravno dela gde je kamera i zvucnik

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Zakrivljeno (2.5D) kao ta na YouTube? Ja sam imao obicno ravno, prekrivalo displej ali ne i ivice. I puklo previse lako.
 
Zakrivljeno (2.5D) kao ta na YouTube? Ja sam imao obicno ravno, prekrivalo displej ali ne i ivice. I puklo previse lako.
Pa vise je ravno. Nije kao YT...ali nadjoh malopre na Aliexpressu sasvim.ok....bazi pogled: Oicgoo Full Cover Tempered Glass For Huawei P10 P10 lite P10 Plus Screen Protector Film For Huawei P9 P9 lite Protective Glass
http://s.aliexpress.com/bmERJ7RB
(from AliExpress Android)

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
To izgleda ok i dosta je jeftinije od onog flos ali 30-40 dana... Onda moram opet uzeti obicno dok to ne stigne. Ne znam sta ovi nasi trgovci glume, u prodavnicama me gledaju belo a u oglasima ima 2-3 prodavca s tim zakrivljenim i svi traze 1000-1200din.
 
To izgleda ok i dosta je jeftinije od onog flos ali 30-40 dana... Onda moram opet uzeti obicno dok to ne stigne. Ne znam sta ovi nasi trgovci glume, u prodavnicama me gledaju belo a u oglasima ima 2-3 prodavca s tim zakrivljenim i svi traze 1000-1200din.
Znam, ili ga nema ili deru kozu [emoji35]

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Trebalo bi,mada nista nije siguro kod Huawei sa ndogradjsma softvera.
 
Ja sam trenutno na b395. Baterija odlično drži pri dnevnom korišćenju i na wi-fi i na 4g. Ali kad se igraju igrice bas brzo svuče bateriju. Trebalo da dobijemo i 8.0.
 
Одједном ми се телефон ужасно споро пуни. Да ли је у питању пуњач или батерија?
 
Da li neko ima problem sa pretragom kontakata iz dialer-a? Tj, gube mi se kontakti koje hocu brzo da pozovem (pomocu pocetnih slova imena ili brojeva telefona.)
Uradim ja rebuild index data i restujem tel onda je sve ok par dana ali se uskoro opet izgube..
Napominjem, ne obrisu se kontakti, oni stoje u imeniku ali mi nisu dostupni da ih brzo pronadjem kroz dialer..
 
Imao sam ja taj problem na Honor 9.
Neverovatna glupost.

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
Ma i meni se skoro desavalo. Nisam resio jos, nema sta, morao sam da ulazim u imenik i manuelno da trazim kontakt.

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
Stigao update na b397.. videcemo da li ce biti nekih značajnijih promena...
 
Stigao update na b397.. videcemo da li ce biti nekih značajnijih promena...
Evo sta je novo...
59aed0ba8a6a34c3e4d847d19d6f3c93.jpg


Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Pozdrav, danas sam kupio P9 u njemu je EVA-L09C109B365, sad me zanima koji bi najpre firmware trebao da instaliram i kako? Nisam bas do sad toliko koristio Huawei pa bi pomoc dobro dosla, Hvala
 
Pozdrav ljudi,planiram da kupim nov telefon,imam S3 vec 4 godine,i zadovoljan sam,jos uvek sljaka,ali bih zeleo kameru da poboljsam,tako da je doslo vreme za nadogradnju.P9 kosta 320 evra na kp sa 1 god. garancije.Je l' se isplati kupiti ovaj telefon danas?Ili se vise isplati da kupim Honor 9,cena im je slicna
 
Ako je dilema izmedju ta dva onda Honor 9. Ali za te pare ima i boljih telefona.

OnePlus 3T
 
Mislim da ti je to prevelika cena za p9. Pogledaj malo za te pare mozda moze i p10.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nov P9 sa 2 godine garancije u decembru prošle godine sam platio 300 EUR (verzija sa 1 SIM karticom). Tada je P10 bio oko 400EUR, tako da sumnjam da možeš da nađeš nov P10 za 320 EUR sa garancijom, ali ako možeš onda idi na P10.
Honor 9 je po karakteristikama jako sličan P9, a i noviji je, tako da bilo koji od ta dva da uzmeš nećeš pogrešiti. Jedino proveri kakva je situacija sa Honor-om oko 4G mreže, tj. da li podržava naše frekvencije. Za P9 znam da sigurno podržava 4G kod nas.
Za 300 EUR, mislim da ćeš teško naći neki telefon tih karakteristika od nekog boljeg brenda tipa Samsung i sl.
Možda Xiaomi, Meizu ili neki sličan kinez u usponu, mada tu može da bude problem oko podrške sa našim 4G frekvencijama.
U svakom slučaju ja bih se pre opredelio za Havajca ;-)
 
Jel se desavalo nekom da mu pri menjanju verzija stock romova nestanu neke huawei stock aplikacije (camera, theme,calendar,calculator...) Kako da resim to? Preko frimware findera nece da mi se vrati na neki prosli rom, kaze kao losa mreza.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
U radnji gde sam ja kupio P9, nov je sad 270e, a i vidim na KP kod jednog popularnog prodavca da je isto 270e nov, sto je po meni best buy za te pare..

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Je l se zna kada stize apdejt za Oreo?

Poslednji info koji sam ja video na GSM Areni u komentarima da je Huawei potvrdio da će update na Oreo za P9 stići krajem aprila u Aziji (Kina, Indija ...)
Ako je to tačno, realno je da za ostatak sveta bude mesec-dva kasnije, dakle maj-jun.
U svakom slučaju stiže, samo treba još malo sačekati ;-)
 
Kako da vratim da mi otkljucavanje bude samo na prevlačenje ? Ne mogu da omogućim bez šifre, treba negde nešto, tj u security valjda da uklonim ali nikako da provalil gde i šta. Pa ako moze pomoć.
 
Moras da uklonis fingerprint da bi koristio otkljucavanje bez zastite.


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nije do toga, uklonio sam, ali mi ne dozvoljava otključavanje samo na prevlačenje, tj da ne bude ništa.
 
Nazad
Vrh Dno