Šta je novo?

Novo kuciste da ili ne?

DonZbiki

Poštovan
Učlanjen(a)
03.10.2015
Poruke
240
Poena
69
Pozdrav, moja konfiguracija je sledeca, uzimam uskoro ovu karticu SAPPHIRE R9 270x 2GD5 TriX-OC a ona je oko 31cm dugacka, pa me zanima da li ce mi sve to stati u ovo kuciste. Nisam nikad prebacivao komponente iz jednog u drugo kuciste, nema tu neke nauke samo odsrafim i zasrafim na drugom mestu?

CPU: AMD FX-4300 Vishera Quad-Core 3.8GHz
MoBo: GA-970A-D3
RAM: 12GB 1333MHZ DDR3
VGA: VGA: NVIDIA GeForce GTX 650
MON: HP Compaq LA2405wg
OS: Windows 7 Ultimate 64 bit-a
Napajanje: Power TM, LC6550W GP.

Ili ako mislite da mogu nekako ovde 20151225_121730.jpg.
 
Pa uzmi metar i izmeri, ne vidim sto je to problem...

Po ovoj slici, mislim da nece stati u to kuciste.
 
Staje to glat ja sam ubacio gtx970 u slicno kuciste jeste knap al staje :)
 
Uzeo sam drugo kuciste,tesko da bi stalo, hvala momci na izdvojenom vremenu :)
 
Slabo ti je to napajanje.
 
Ja bas hteo da ti predlozim Raidmax Scorpio V, fenomenalno midtower kuciste za pristojnu cenu.
 
Thermaltake providno, koje napajanje da uzmem s obzirom da graficka zahteva 2x 6-pin. A mislite da ovo moje ne bi moglo to ispratiti?
 
- LC600H-12 za 30ak evra
- Raidmax RX-735AP (samo zato sto je) trenutno na akciji za malo manje od 55 evra
- Antec VPF550 za 70 evra

Pa ti vidi sta ti cenovno odgovara.
 
Imam jedno pitanje, imam CM Gladiator 600 I posto sam ga kupio polovnog pre jedno 4godine kao polovno nisam dobio sve kvacice za HDD pa imam samo jedne za jedan HDD tj moji trenutni, pa me interesuje da l moze da se ubaci drugi HDD ali da se zasrafi kao na onim jeftinim kinezima ili druga opcija da kupim eksterni HDD, ali sa USB 3.0 podrskom I prikacim ga na maticnu (naravno kupicu drugu maticnu sa podrskom za USB 3.0). Mislim prvenstveno mi treba zbog skladistenja igara, ovaj od 320 mi je premali, a da menjam hard za hard ne mogu jer em nemam bootabilan Win, em mi je crko citac, a I nemam gde da prebacim neke podatke sa trenutnog harda :p
 
Mora da se pogodi da ovu temu procita bas neko ko ima to kuciste. Bolje pitaj u temi "Nema dzabe ni kod bakutanera" da li neko ima nosac da ti pokloni/proda za simbolican iznos.
 
Mora da se pogodi da ovu temu procita bas neko ko ima to kuciste. Bolje pitaj u temi "Nema dzabe ni kod bakutanera" da li neko ima nosac da ti pokloni/proda za simbolican iznos.

Ok to, ali samo jos ovo, jel moze eksterni hard povezan na usb 3.0 da zameni interni regularan hdd? Znaci da mogu na njega da instaliram igre i ubacujem ostale programe ako me razumes, tj da funkcionise kao kod konzola...
 
Moze, naravno, ali moras izabrati brz hard (naravno usb 3 je obavezan).
 
To mi je bitno, super hvala ti!
 
Nazad
Vrh Dno