»RSS Benchmark sajt

Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 91 do 105 od ukupno 126

Tema: Escape from Tarkov

Member Avatar korisnika time
        Na forumu od
        Jul 2005
        Poruka
        5.411
        sve te razumem. jeste i teska i skupa ali se ne moze reci da nije dobra
        znaci prasko pravi pometnju? cccc... sram ga bilo
        Ђенерале, ђенерале нек је твојој мајци хвала
        што јунака, родила је да се српству врати слава.

Member Avatar korisnika Glenn
        Na forumu od
        Jul 2008
        Poruka
        3.404
      3. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 3600
        • MoBo: MORTAR MAX
        • RAM: PATRIOT 16GB Viper 4 DDR4 3200MHz CL16
        • VGA: TBD
        • MON: Dell P2414H
        • HDD: 320GB + 1TB + 120 GB HyperX Fury
        • OPT: LG
        • LAP: Lenovo G500
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Net:120/10 Mbit/s
      4. Nije mi nikada bilo jasno kako igre moraju imati "up to date" cijenu i ako mozda tehnički i sadržajem zaostaju nekoliko godina od igara na trzistu. Igre stare 3-5 godina koje imaju more sadrzaja, maksimalno utegnute, moderni engine, ogroman community ili moding scenu kao Arma, takve iste kostaju po 5-10€. A za Takrov trebam dati 5€ vise nego za EA flagship BF5. Nema smisla.

I da, Tarkov je u beti jos od 2015. Imate gamepolay klipove. Danas je sredina 2019. Ja sam je igrao u par navrata (zadnji put u januaru) i nikada duze od 2 dana. Nije na novou ni PUBG. A gdje su R6, jedna od najboljih FPS-ova koju sam na stemu platuo 15€, ARMA 3 sa gomilom sadrzaja koja je neki dan bila 10€, Rising Storm 2, BF1 5€ sa dosta sadraja. Jeste arkada ali je Tarkov tehnički a ni sadrzajno, nece nikada dostici.

Volim podrzati studio kada znam zapravo i ko je, recimo kao sto je Kunos. Dao sam im 25€ za ACC early access. Finalna igra sutra izlazi. Vec se izigao tridesetak sati. Ljudi znaju svoj posao, znamo sta mozemo ocekivati. Ali za Tarkov 10€ vise i ko zna kada ce izaci. Nema šanse. A ko mi garantuje, mozda nekada sutra i kada bude finalna, ne bude nikoga za igranje. Veliki je problem kada igra ovisi o community-u. Npr WW3, fantasticna atlas reactor, fractured space itd. Nakon lose prodaje i praznih servera, igre se ugase.

A veci mi je problem od para zapravo testiranje pečeva. Smori te kroz 2-3 godine i onda kada finalna izadje: No, thx. I'm good.

Kada izadje, ako treba, dat cu i 100€. Izgleda obecavajuce ali to govorim evo četvrta godina. Uspio sam se i zaigrati i ohladiti a igra jos u beti. Meni sve to izgleda kao DayZ. Toliko hajpa, toliko razvucen razvoj, da kada je izasla niko nije ni primjetio. Ljudi se okrenuli ncem drugom.

Cijena igara mora biti ekvivalnet trenutnog stanja. Kada se finalizira, ako kosta 100€, onda je 100€. Ovaj novi trendu early access naslova je nered.
        Menjao Glenn : 28.05.2019. u 20:33

Member Avatar korisnika prashinar
        Na forumu od
        Oct 2010
        Poruka
        2.347
      6. Moja mašina
      7. U pravu si. Ali ko će znati razloge. Možda drže tu cenu jer se samo od toga finansiraju, pa ne mogu da se takmičé sa drugima. Ne znamo njihove razloga, ali da je osnovni paket skup, to stoji.

Bahaaa, kakvu sam to pometnju napravio? U PUBG-u upadaš sa likovima koji nekim čudom znaju gde šta stoji od oružja i opreme. Lepo kaže Time da si nekad mogao nekoga i ubiti... A što se tiče tenkova, koliko njih je u temi pomenulo da igra niže klase tenkova jer im je, em zabavno, em pumpaju statistiku?

Member Avatar korisnika -bahamud-
        Na forumu od
        Jan 2011
        Poruka
        3.516
      9. Moja mašina
        • CPU: I7 6700
        • MoBo: Asus
        • RAM: 12 gb DDR4
        • VGA: Saphire RX590 8 gb
        • MON: samsung 24
        • HDD: 120 ssd x 2 TB
        • OPT: ne nosim cvikere
        • Case: da ima moj bobi kučicu
        • SND: narodnjake
        • LAP: HP Pavilon g serija
        • TV: imam
        • INET: DSL
        • Ostalo: volim (. )( .) i ( y )......i burek sa sirom
      10. Igra je prelepa,to stoji,i AI je kolko tolko dobar,jedino ponekad imaju blokadu mozga,i gledaju te ko oni u STALKERU,pa neznaju dal da trče u zaklon il da te gađaju sa konzervom,al kad pogode sa Tokarevim onda te i sarane

Modanje oružija nisam isprobao,jer nisam igrao dovoljno dugo,verujem da sam je kupio,jednom bi se i naterao igrat ko BF1,kupio stajala 2 godine

Najviše me je pogodilo taj neki feee na fee,znači sa 35 na 50

Order Summary
        Escape from Tarkov Standard Edition
        - Digital copy of the game
        - Guaranteed access to closed beta
        - Bonus equipment at start
        €34.99
        SubTotal€34.99
        Payment System Fee€6.74
        VAT 22%€9.19
        Total€50.92

Znači,lepo su zaračunali slovenački pdv 22%,koji stave sebi u džep

Kupiću je kada bude na akciji 9,99 emra

Glen je objasnio
        Menjao -bahamud- : 29.05.2019. u 07:16
        Sometimes the quietest people can make the loudest noise.

Member Avatar korisnika Dolazim
        Na forumu od
        Dec 2015
        Poruka
        272
        Click image for larger version. 

Name:	2019-03-08[00-13]_-136.3, 5.6, -285.4_-0.1, 0.2, 0.0, -1.0 (0).jpg 
Views:	133 
Size:	228,9 KB 
ID:	271730Click image for larger version. 

Name:	2019-03-08[00-13]_-136.3, 5.6, -285.4_-0.1, 0.2, 0.0, -1.0 (0).jpg 
Views:	133 
Size:	228,9 KB 
ID:	271730 Ej rakijo odneo te djavo..

Modovanje oruzija je ekstra, igra vredi para svakako je treba probati uskoro izbacuju i hideout to da ce da spoje sve mape u jednu tesko mozda ubace takav mod ili nesto slicno. Recimo da krenes od Shorline do Laba treba ti bar 1 sat u tih 1 sat mogu da te roknu 55 puta do tamo.

Na forumu od
        Jul 2005
        Poruka
        5.411
        igra li ko ovo ?

Member Avatar korisnika chimpresco
        Na forumu od
        Jul 2004
        Poruka
        1.194
        Cujem od druga koji igra, da se pojavila gomila cheat-era...

Sent from my iPhone using Tapatalk
        CBR1000RR

Member Avatar korisnika djakza
        Na forumu od
        Aug 2016
        Poruka
        143
      15. Moja mašina
        • CPU: i5-6500
        • MoBo: Asus Z170-P
        • RAM: HyperX 8GB Fury DDR4 2666MHz
        • VGA: Gigabyte GTX1060 G1 Gaming 6GB
        • HDD: CRUCIAL 240GB BX200
        • Case: MS Industrial Falcon
      16. Igram ja pomalo, mada vise cekam wipe i 0.12 patch. Do tad se najvise zezam sa pravljenjem zanimljivog oruzija

Na forumu od
        Jul 2005
        Poruka
        5.411
        danas je wipe i 0.12 patch od kojeg po mome misljenju zavisi sudbina igre. trebao bi krenuti za koji sat.
        mnogo promena je najavljeno od novog engine-a ,optimizacije igre do spajanje mapa u jednu veliku, hideout-a itd. drzimo palceve
        Menjao time : 27.10.2019. u 09:30

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2019
        Poruka
        16
        Sudbina ove igre je itekako svetla. Ima ogromnu bazu igraca i ogroman potencijal, ako pratite i igrate ovu igricu od recimo 0.5 patcha znate koliko je napredovala
        0.12 patch je ogroman iskorak, i mislim da su ga odradili sjajno, iako igrica idalje ima bagova i problema.
        Ako ima nekog ko hoce da igra, nek se javi u dm

Member
        Na forumu od
        Jan 2016
        Poruka
        1.088
        Meni launcher izbacuje 403 error Fodbiddden. Probao sam na Desktopu i Laptopu i isto je.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka

Member Avatar korisnika djakza
        Na forumu od
        Aug 2016
        Poruka
        143
      21. Moja mašina
        • CPU: i5-6500
        • MoBo: Asus Z170-P
        • RAM: HyperX 8GB Fury DDR4 2666MHz
        • VGA: Gigabyte GTX1060 G1 Gaming 6GB
        • HDD: CRUCIAL 240GB BX200
        • Case: MS Industrial Falcon
      22. Ja sam imao problema kad je izašao .12, ali sad osim malo dužeg matching-a na pojedinim mapama(Customs najviše) sve radi kao podmazano. Pritom igra na novoj verziji Unity-ja izgleda prelepo.

Moderator Avatar korisnika DukeLander
        Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        9.221
        Ufff... jedna od retkih igara koju ne znam gde svrstati
        Na zesce "pasivno" nagovaranje ekipe uzmem najeftiniji paket koji me izasao 45e.
        Na prvo pokretanje posle instalacije i pregleda menija me udario Stalker naftalin, tipicna "ruska" igra.
        Trebalo mi je par dana da se naviknem da nije pozeljno skakutati i raditi reload posle 3 metka
        Svidja mi se teznja ka simulaciji i finese oko oruzja i rukovanje municijom.
        Ne svidja mi se trenutni koncept (ipak je beta) koji zna biti izuzetno frustrirajuc, pogotovo za pocetnike.
        Uglavnom ako nam instant pociste scav-ove i brzo zaginemo sa mpc ili smo previse ozledjeni, batalimo igru i palimo PUBG jer za scav treba 20 minuta za respawn, tu je negde i mpc za full heal. Mozes ga izleciti ali kao stedimo na parama i heal-ovima.
        Obrnemo partiju pa se vratimo na Tarkov i tako u krug
        Ono sto mi je jako falilo u pocetku i jos uvek mi smeta je ne postojanje kompasa. Mogu da kupim svemirsko oruzje ali kompas ne.
        Ne treba mi arkadni iznad glave, super bi bilo skuplji na ruci i jeftini dzepni kineski npr. Takodje vazi za mape jer su doktoricine neupotrebljive pa moras alt + tab usred igranja ili gledas na drugom monitoru- tabletu-mobilnom jer si nov i ne znas napamet svaki kamencic + imas ograniceno vreme za igranje te moras stici do odredjenog extraction point-a na mapi gde neke bez online mape tesko da ces naci... znaci obican nacrt mape bez pointera gde sam, snaci cu se sam preko orijentira. Mislim, ako vec forsiramo simulaciju.... to mi je bas glupo.
        Zvuk je uzas trenutno, cujem kako nekom susne odeca ili se sunja ali ne znam da li je sprat nize ili vise od mene.
        Super je sto ima puno opcija za pokrete, tu su stvarno dobar posao odradili.
        Sve u svemu na dobrom su putu, mada su malo paprene cene za betu koja zna dosta da baguje.
        Citam po forumima da kao ima puno igraca ali cesto cekamo i preko 10 minuta sami u "cekaonici", bez obzira na server. Mozda baguje nova verzija, jer kazu "stariji" da je pre 0.12 bilo mnogo vise igraca...

...A3...
        Menjao DukeLander : 09.11.2019. u 07:31
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Member Avatar korisnika perafilozof
        Na forumu od
        Mar 2013
        Poruka
        2.273
      25. Moja mašina
        • CPU: Intel i7-8700
        • MoBo: ASUS TUF Z370-PLUS G.
        • RAM: 16 GB DDR4 Hyper X 3200MHz
        • VGA: MSI GTX 1080 Ti GAMING X 11G
        • MON: Asus PG278QR
        • HDD: Transcend SSD TS512GMTE220S, 480GB Kingston, WD Black 1TB, WD Purple 3TB, WD Green 2TB
        • OPT: LG DVD-RW
        • Case: CoolerMaster 690 II Basic+ Seasonic PRIME 1200W Gold
        • INET: DSL
        • Ostalo: CoolerMaster Hyper 412S
      26. Igra koju mnogi čekaju a retki igraju... Spor im je razvoj, izgubili su zalet i volju igrača.

Moderator Avatar korisnika DukeLander
        Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        9.221
        Igra ekstremno kaznjava fail, koji se izuzetno lako desava bez obzira koji si level.
        Pogotovo kada si totalni pocetnik i ne znas mehaniku igre jako lako zavrsis da ostanes bez oruzja i para i ubije ti volju za igru.
        Ali je super sto imas offline mode gde mozes da prangijas bez ikakvih penala i lepo se uvezbas na npc.
        Takodje zna biti group unfriendly, tipa uletis kao tim sa drugarom ali su vam extraction point-i razliciti pa ako si na npr Shoreline mapi, drugar izadje i bleji cekajuci tebe da se odsunjas napolje na drugom kraju ogromne mape a ti se molis da te ne roknu...
        Ali ok, jos su u beti i dobre su sanse da ce se sve poalko ispeglati.

...A3...
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •