Šta je novo?

Pomoc oko kupovini misa i slusalica.

Stefan006

Poštovan
Učlanjen(a)
11.11.2014
Poruke
50
Poena
59
Odlucio sam da uzmem novi mis i slusalice na to cu da potrosim malo vise para. E sada imam dilemu za mis da li je bolji Razer deathadder ili logitech g502?
Za slusalice jos nisam odlucio pa zato dajte neki predlog.

Oprema mi treba za igranje cs go-a.
 
Poslednja izmena:
Uzeo bih tog Logitech-a, od Razera bih se sklonio sto dalje moze.
Imao sam ga davno, bolje da nisam..
Sto se tice sluski, cekaj da dodje neko drugi.
U medjuvremenu pogledaj deo foruma "Sta da kupim?", mozda dobijes neku ideju
 
Meni je iskreno najbolji mis koji sam imao do sada bio Deathadder. Najbolje mi je lezao u ruci, na stranu to sto mi je pukao skrol posle 2 godine koriscenja. Tako da je najbolje ako mozes da isprobas mis, pa da vidis koji ti najvise odgovara. Da ne bude da pricam na pamet, koristio sam MX 518, trenutno koristim Inteli 3.0 koji je slican Deathadderu, ali mi je Deathadder ipak bolje lezao. Nadam se da cu da ga popravim uskoro pa da ga opet koristim. :D

Sto se tice slusalica, imao sam ranije Siberia v1(koristio za cs 1.6, isao na wcg sa njima, slusao muziku), potom sam ih zamenio sa Sennheiser HD 428 i mogu ti reci da Sennheiser bolje zvuce, barem meni u kombinaciji sa Asus Xonar DX.

Navedi koliko bi potrosio za slusalice, jer nista nam ne znaci to "malo vise bi potrosio" Nekome je malo vise 50eur, a nekome 200eur. Inace, nema smisla davati ogromne pare za sluske ako ces da ih kacis na integrusu, cisto da znas da ne bacas pare. Npr HD 201 odvratno zvuce na integrusi jer su im tonovi prenaglaseni, a kad ih nakacis na neku ok zvucnu, dobija se bolji zvuk sto ih svrstava u best buy do 20-25eur, makar za gejming.
 
Poslednja izmena:
Vec sam kupio sluske Asus strix dsp platio sam oko 80 eura.

A sto se tice misa jos sam u dilemi izmedju ova dva tako cu ipak probati pa koji mi bolje lezi. :) Ipak hvala na vasim odgovorima :)
 
Nisu mi jasni ljudi koji pitaju za savet negde, a svakako ce kupiti ono sto su prvobitno hteli...
 
Hmmm G700 to je wireless mis nekako sam skeptican po pitanju wireless miseva.
 
Kingston HyperX Cloud, one su hvaljenje kao kvalitetne slušalice, a ne samo gejmerske, što je prevod za ne baš dobro.
 
Decko je vec kupio slusalice, Asus Strix...

Inace, da, te slusalice sam video da dosta hvale, mada nisam imao prilike da ih probam. Cak nisu ni toliko skupe u odnosu na osatle "gejmerske".
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno