Šta je novo?

Tesla Smartphone 3

rekao sam ti, recicu uvek koji su konkurenti uredjaja koji probam, ako budem imao i te uredjaje na testu
ne zelim da pricam napamet, zato to ni ne radim
stvarno mi je u cilju da budem neutralan

sto se tice reklame, sta znam
zaista ne radim ni za koga, niti mi je ideja da pravim reklamu
jednostavno zelim da na mom kanalu neko moze da vidi uredjaj onako kako bi ga video I u svojoj kuci
tako sam predstavljao i druge uredjaje koji nisu brenda tesla

moj problem je sto osim tesla brenda, mogu da snimam samo ono sto imam ja ili moji prijatelji
verovatno niko nije zainteresovan da mi na test da uredjaj, ako za uzvrat ne ispricam hvalospeve o njemu I to ne uradim u formi reviewa
imao sam doduse jednu takvu ponudu, ali nisam zeleo to da radim
 
Plasma, ti si na ovoj strani sjajno demonstrirao kako agresivno, da ne kazem diktatorski, nametati svoje misljenje na jednom forumu. Smejem se vec 10 minuta dok citam kako hvalis Prestigio.

Ljudi trebaju da imaju svoje misljenje, jer forum zato i postoji, pa nametati ovako agresivno da neko treba da uzme Prestigio jer ti tako kazes je meni urnebesno. Zatim, patetican pokusaj diskreditacije, ne valja Gotron kao fabrika, koja ocigledno ni ne proizvodi ovaj model po onim podacima gore (da li si ti bio u Kini pa provereno znas?), pa poredis sa Huawei (nebo i zemlja po finansijskoj moci u ovom trenutku), a ne poredis sa fabrikom Prestigio uredjaja, koja se (oh, gle cuda) isto nalazi u Kini. Koliko si kontradiktoran da koristis kao argument kako bi Tesla super prosao da je 11k din , a ne 15k :) Bio bi jos bolji da je 10k, (cpt Obvious Plasma). Nije tebe bas tesko probusiti :)

Bitno da je "Prestigio najbolja marka druge klase". Ili trece klase (ili cetvrte), zavisi kako ko gleda :) No, nije poenta pljuvati nekoga, poenta je da dodjes na ovaj forum sa nekim informacijama koje stoje, a posto ti nisi probao Teslu na neki duzi period, a cini mi se ni Lenovo, ti mozes samo da teoretises. Za to vreme Probotzor je decko koji se trudi da bude neutralan, pa ima odredjeni kredibilitet na ovom forumu.

Naravno da sve elektronske uredjaje treba porediti sa drugim modelima, jer to je zdrava konkurencija. Ne treba pricati napamet da neko nema podrsku, jer takve vesti tipa Informer nisu za ovaj forum.

Jel ti mozda palo na pamet da kazes moderatorima da ti dodele status vendora? Covek koji radi za ASUS ima takvu titulu. Ovako je stvarno bezveze, imas status newcommer-a kao neki random lik a ocigledno je da predstavljas Comtrade.
 
ne znam na koga mislis to

na kakav tip povezivanja mislis?
nisam probao kakve im funkcije imaju televizori, telefoni i tableti imaju cast screen
Da telefon ili tablet budu daljinci za TV, omogućite air-mouse ili remote touch, da jednostavno imate bolju kontrolu TV-a sa vaših mobilnih uređaja.
Platite par hiljada eur nekog Android programera da vam spakuje sve to i imate početak ekosistema.
 
Oni da imaju tolike pare, obezbedili bi bar jednu demo teslu u top prodavnici top tržnog centra u velikom gradu a ne da moljakam nekoga da traži odobrenje od generalnog direktora da mu daju dozvolu da se telefon upali.
 
Poslednja izmena:
Da telefon ili tablet budu daljinci za TV, omogućite air-mouse ili remote touch, da jednostavno imate bolju kontrolu TV-a sa vaših mobilnih uređaja.
Platite par hiljada eur nekog Android programera da vam spakuje sve to i imate početak ekosistema.

zasto kazes omogucite? nisam ja zaposlen tamo pa da mogu da se pitam ili da se meni pricaju sugestije :D
trebalo bi to da kazes njihovim predstavnicima na forumu, mada ce mozda i videti ako citaju

znam da je coolpad uradio tako nesto, samo sto je taj model daljinac za mnogo vise uredjaja od televizora
a I verujem da nisu potrebne tolike pare za to...softver vec postoji za neke kineske uredjaje, jedino telefon treba da ima ir senzor

Oni da imaju tolike pare, obezbedili bi bar jednu demo teslu u top prodavnici top tržnog centra u velikom gradu a ne da moljakam nekoga da traži odobrenje od generalnog direktora da mu daju dozvolu da se telefon upali.

u gigatronu u uscu je svaki tesla bio izlozen za probu, I ne samo tesla nego ogroman broj raznih uredjaja razlicitih brendova
to sta je izlozeno, zavisi od lokalne radnje koliko se meni cini
ovde na banovom brdu nije izlozen ni jedan tablet vise u gigatronu
 
Poslednja izmena:
zasto kazes omogucite? nisam ja zaposlen tamo pa da mogu da se pitam ili da se meni pricaju sugestije :D
trebalo bi to da kazes njihovim predstavnicima na forumu, mada ce mozda i videti ako citaju

znam da je coolpad uradio tako nesto, samo sto je taj model daljinac za mnogo vise uredjaja od televizora
a I verujem da nisu potrebne tolike pare za to...softver vec postoji za neke kineske uredjaje, jedino telefon treba da ima ir senzor



u gigatronu u uscu je svaki tesla bio izlozen za probu, I ne samo tesla nego ogroman broj raznih uredjaja razlicitih brendova
to sta je izlozeno, zavisi od lokalne radnje koliko se meni cini
ovde na banovom brdu nije izlozen ni jedan tablet vise u gigatronu
Po tvojim porukama sam zaključio da radiš u CT :)
Ne treba ir, već wifi. Ukoliko tv ima wifi opciju i nalazi se na istoj wifi mreži sa telefonom, onda je moguće kontrolisati tv sa telefona.
 
Ne radim nigde :)
Pomenuo sam ir, posto sam to video na coolpad porto modelu, a on moze da upravlja gomilom uredjaja koji nisu svi smart. To mi se recimo jako svidelo na njemu i mozda bi bilo lepo da i neki tesla model ima tako nesto.
 
Obilazio sam sinoć parohiju pa sam gledao gore pomenutu teslu,prestigia Muze D3 PSP3530 Duo i Lenova A536,svi dual sim i svi sa istom cenom od 14.990.

-Tesla je doro odrađena,kompaktan,lepo leži u ruci.
-Lenovo je bio ubedljivo najgori kao da gledam telefon od pre 10 godina,čist promašaj.
-Prestigio je ubedljivo najbolji i samo se pitam kako tesla misli da proda i jedan Smartphone 3 pored ovog prestigia.

Lenovo se pojavio pre vise od 1godine, verujem da ce sada izbaciti mnogo bolji telefon u tom cenovnom rangu,
Prestigio je vizuelno najlepsi ali ja kad kupujem telefon gledam da to i radi, ne da bude samo lep.
Teslu necu da komentarisem (smatram da nije smelo da se dozvoli da se ovakvi telefoni nazovu Tesla)

Probotzor sigurno ovo ne radis za dzabe, posto vidim da si dosta paznje posvetio Tesli kao brendu..
 
Poslednja izmena:
Osoba A :ja radim u komtrejdu, osoba B: ja radim u komtrejdu,Osoba C:ipak ja radim u komtrejdu.Da uložimo po Kviska pa da pogađamo???

Tatto

Čitajući sve forume ovog sveta pa i naše vezano baš za ovu klasu telefona mogu reći da svi imaju problema samo je pitanje ko ima manje problema koji nas direktno pogađaju.Kada uzimate telefon od 15.000 dinara nije pitanja koje vrline ima nego koje mane ima i koliko ih ima.Kada kupujemo telefone od 300,400,600,800 eura,onda se takmičimo ko će kupiti telefon sa više vrlina.
Ni meni nije jasno da ime Tesla nije zaštićeno pa svako može da ga stavlja i kači kako mu padne napamet.Oni nastavljaju svetlu tradiciju brenda Crypton, još goreg krša ali su bar oblatili supermena a ne onakvu ličnost pa još našu.
 
Poslednja izmena:
Lenovo se pojavio pre vise od 1godine, verujem da ce sada izbaciti mnogo bolji telefon u tom cenovnom rangu,
Prestigio je vizuelno najlepsi ali ja kad kupujem telefon gledam da to i radi, ne da bude samo lep.
Teslu necu da komentarisem (smatram da nije smelo da se dozvoli da se ovakvi telefoni nazovu Tesla)

Probotzor sigurno ovo ne radis za dzabe, posto vidim da si dosta paznje posvetio Tesli kao brendu..

slobodno pozovi comtrade i pitaj ih, stvarno nemam nameru da se pravdam bilo kome
jedini razlog zasto vam tako deluje je to sto jedino od njih dobijam urejdaje na test, pa imam najvise klipova o tim uredjajima na kanalu

ne znam vise zasto sam ja uvek problem...evo po ne znam koji put pozivam bilo koga ko veruje da se za ovako nesto moze dobiti novac da me zaposli, ja cu biti jako zahvalan i pozivam i druge firme da mi daju urejdjaje na test, da vise ne smeta clanovima foruma :(

to sto se tice imena brenda nije nasa stvar nazalost...
ako je neko dobio pravo na ime za brend, onda i treba da ga koristi...
mislis da se meni svidja sto se prestigio uredjaji zovu prestigio? imao sam jedan od njihovih najskupljih tableta i tu nije bilo ni p od prestiza, pa se opet nisam buinio nikome, jer sam svestan da trziste tako funkcionise...
 
Poslednja izmena:
Ja ne vidim nikakav problem za proburazerotom.Njegovo je da testira a naše da vidimo da li je to dobra i pametna kupovina ili ne.
Mi smo onaj žiri koji je danas toliko popularan.Moj glas može da ide Tesli ali samo za 11.000 dinara jer toliko i vredi.Još su oni stavili cenu 17.000 dinara pa kao popust pa je 15.000,zaista smešno.

Porediti ime Tesla sa nečim apstraktnim kao što je Prestigio stvarno nije umesno i polako stičem utisak da su tvoji klipovi vešto skrivena reklama.Teraš me da uložim Kviska.
Možda nisi imao neke njihove eksterne dikove optočene kožom i vrhunskim pakovanjem ali to je tvoj problem ne moj.Svakako nisi video Prestigio E3 koji sam ovde pomenuo jer je on Prestiž na kub za Teslu.Toplo ti preporučejem da ga pogleda pa da shvatiš opasku gore kolege da Tesla nije ni smeo da se nalepi na ovakav telefon.
 
Poslednja izmena:
Ma to 17000 je fora u radnjama. Ne znam zasto to rade radnje u poslednje vreme. Ja sam u klipu rekao da kosta petnaestak hiljada, zato sto mi je receno da ce to biti njegova cena. A radnje posle prave te fore sa laznim snizenjima, ne sam samo sta zele da postignu time. Imaju sad i cene za gotovinu i cene za placanje na rate u gigatronu.

Bas sam skoro kupio laptop i primetio da cu morati da platim dosta skuplje, jer sam placao na rate i onda odem u tehnomaniju gde je cena za rate i gotovinu bila ista i to 5k din manja neg0 cena za gotovinu u igatronu.
Sve to zavisi od radnje.
 
Poslednja izmena:
Ne vidim poentu ovog telefona kad za 15000 može da se uzme nov Xiaomi Redmi 1s (bar je moglo do nedavno) ili Redmi 2, koji su dugo na tržištu, provereni telefoni poznate marke, sa mnogo bo5om podrškom i ekosistemom...my 2c.
 
Poslednja izmena:
Ja sam već ranije napisao da mi strategija uvoznika nije ni malo jasna.
Telefon nema niti jedan jedini adut na svojoj strani,apsolutno ništa.
 
ja mislim da je ovaj telefon tu cisto da bi postojao neki njihov uredjaj u budzetskoj kategoriji
ali ne mogu da kazem da je los...to sa cenom je vec neka druga prica

secam se kad su ovi iz navodno balkanskog predstavnistva za xiaomi navatali ljude da im dodju na promociju tako sto su reklamirali da ce svaki posetilac dobiti nagradu (koja je bila powerbank) od koje naravno nije bilo nista, jer su svi powerbankovi "zapeli na carini"...cak je bilo i price da ce moci da se preuzmu naknadno -.-
niko im nije trazio nikakve poklone, ali zbog tog laznog marketinga i pilicarskih fora, nikada u zivotu ne bih kupio xiaomi legalnim putem u srbiji, cak i ako su jeftini
 
Poslednja izmena:
Nikad ne reci nikad. Ja sam kupio Tesla proizvod iako sam bio siguran da moje pare nece videti dzep Vese Jevrosimovica. O marketingu i pilicarskim forama doticnog mogli bi do prekosutra ali na sajtu stoji baner tako da cu se iskulirati ovog puta. Samo cu reci da softverska podrska za Tesla proizvode ne postoji.
 
Ja danas uzeh Prestigio E3.Bumo videli kakav je.
10 rata bez kamate.
Gledao sam sve telefone od 15.000 dinara: teslu,lenova, prestigia i ostale ali je odluka pala na prestigio.
 
Poslednja izmena:
Ja danas uzeh Prestigio E3.Bumo videli kakav je.
10 rata bez kamate.
Gledao sam sve telefone od 15.000 dinara: teslu,lenova, prestigia i ostale ali je odluka pala na prestigio.

Off-topic, kakva je razlika između Muse E3 i D3, sem baterije?

@probotzor
Ako ćemo o pilićarenju, o Comtrade-u bi moglo štošta da se kaže, heh... ;) Na stranu tvoja ogorčenost tim događajem ili nečija Comtradeom i Tesla brandom, zaista ne postoji razlog da se uzme Tesla 3 umesto Xiaomi Redmi 2, recimo. Potonji ima ogromnu korisničku bazu, podršku, ROM-ove...ako ti se nešto desi sa Teslom možeš samo da moliš Boga da ti uvaže reklamaciju u radnji i zamene ti ga, ako ih imaju. Jeste, isto važi i za Xiaomi, ali sa njim makar možeš nešto i sam da središ, odradiš, flashuješ, etc...imaš čime. No, to verovatno znaš i sam...čisto kažem.
 
Poslednja izmena:
Off-topic, kakva je razlika između Muse E3 i D3, sem baterije?

@probotzor
Ako ćemo o pilićarenju, o Comtrade-u bi moglo štošta da se kaže, heh... ;) Na stranu tvoja ogorčenost tim događajem ili nečija Comtradeom i Tesla brandom, zaista ne postoji razlog da se uzme Tesla 3 umesto Xiaomi Redmi 2, recimo. Potonji ima ogromnu korisničku bazu, podršku, ROM-ove...ako ti se nešto desi sa Teslom možeš samo da moliš Boga da ti uvaže reklamaciju u radnji i zamene ti ga, ako ih imaju. Jeste, isto važi i za Xiaomi, ali sa njim makar možeš nešto i sam da središ, odradiš, flashuješ, etc...imaš čime. No, to verovatno znaš i sam...čisto kažem.

nisam rekaoto u smislu tesla vs xiaomi, nego jer je pomenut xiaomi, pa mi je palo napamet
 
Razlika je samo u boji,preterali su sa brojem modela pa ni sami ne znaju sta je sta.E3 je silver verzija.D3 je oznaka za beli i crni.Silver su odradili tako da izgleda kao telefon od 300 i vise eura.
 
Poslednja izmena:
Kad ce upgrade na Marshmallow?
 
Zaista sam razočaran... Još niko nije provalio koji je model u pitanju. :d
 
Zaista sam razočaran... Još niko nije provalio koji je model u pitanju. :d

Jedino ako je ovaj, malo modifikovan. Iz nekog razloga sajt ne radi u Srbiji, jedino neki proxy (meni radi na UK): http://www.viroyal-elec.com/Product/3297644321.html
FAfycad.jpg

OOHcLzD.png


Ima ispod ovoga jos par modela slicne izrade.
 
Moguće... liči.
Malo sam kopao i došao do ovako nečega: (ne znam da li ima generalna tema za Teslu)

Tesla Smartphone 3.1
Proizvođač: Evertrons Technology Co., Ltd.
Model: E51

Tesla Smartphone 3
Proizvođač: Viroyal Technology Hongkong Limited
Model: Kod RATELa nije naveden, a sajt proizvođača je nedostupan. Liči na Avant 5", a i izbacuje ga na Google Images kad tražim po proizvođaču.

Tesla Smartphone 6
Proizvođač: Shenzhen Chuangxinqi Communication Co., Ltd.
Model: iNew / V7, V7A, V7B, V7C, V7F, V7G, V7W, V7Y, V7 PLUS

Tesla Smartphone 6 Extreme
Proizvođač: Bright Alliance Technology Limited
Model: Navodi se BP25 i BT55. Pošto se još nije pojavio ne mogu uporediti tačno koji je.

Tesla Smartphone 6.1
Proizvođač: Shenzhen Gotron Electronic Co., Ltd.
Model: GQ3025

Tesla M8 3G
Proizvođač: Techvision Intelligent Technology Co., Ltd.
Model: TVE8002F

Tesla L7 3G
Proizvođač: Shenzhen Bmorn Technology Co., Ltd.
Model: W7406
 
Sta je sa premium segmentom? Tesla sp 9?
 
Nazad
Vrh Dno