Šta je novo?

AMD Catalyst Control Centar

nemanja573

Poštovan
Učlanjen(a)
15.12.2015
Poruke
5
Poena
51
Pozdrav svima,
Imam problem sa grafickom karticom (bar mislim da imam, jer se slabo razumem u racunre) skoro sam uzeo laptop lenove G50, na njemu je instaliran win 8.1 i drajveri sa CD-a koji sam uz njega dobio i sve radi. Medjutim pre par dana sam instalirao programe za crtanje Auto CAD i 3ds max, kao je jednu igricu PES16. Programi su radili solidno, s tim da sam u CAD-u video neke nedefinisane linije kada crtam(predpostavljam da je ti problem grafike), dok u max-u nisam zapazio neke nedostatke (valjda jer nije bilo nista zahtevno). Kada sam pokusao da pokrenem PES, tj kada sam usao u podesavanja video sam da nesto nije uredu jer nisam mogao da postavim fullscren i u specifikacijama za odeljke GPU i VRAM je pisalo not suported. Potom sam usao AMD Catalyst Control Centar kako bi uvideo u cemu je problem i video da ja imam samo opcije za podesavanje desktopa i nema nista drugo. Pokusavao sam da skinem neke druge drajvere, sa AMD-ovog sajta (AMD driver detect), sa sajta Lenovo (ti su isti kao i ovi na CD-u) i driverpack i nista od toga nije uspeloo. Ili je bilo isto kao i sad ili uopste nisam mogao da pristupim podesavanjima kada se zavrsi instalacija. Molim vas ako neko zna u cemu je problem da mi kaze?

Hvala unapred
 
Nazad
Vrh Dno