Šta je novo?

Dupli nalozi ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kazem ja da je forum pun ljudi koji svuda vide duple naloge i napadaju bez ikakvih dokaza.
 
Poslednja izmena:
Rukopis je njegov, nickovi su vam konstruisani slično, a za njega je poznato da ima više naloga.
Identične reklamne hvalospeve je pisao o Fanti takodje i on.
Tako da ako niste dvojnici to je baš gomila slučajnosti.
Odlično zapažanje. [emoji2]
 
eto ljudi poceli da citaju rukopis iako svi pisemo digitalnom fontom. dajte neki dokaz tvrdnje ja vas lepo molim. ovako samo blatite a to nije lepo a i protiv pravila je.
 
Haha..neverovatno o cemu ljudi razmisljaju i cime opterecuju mozak a jos i pisu :D show...
 
nemoj tako u njihovim glavama je tako i to nista ne moze promeniti. mene su x puta optuzili da sam neciji dupli nalog, sad me bar razumes kako mi je. sad ce krenuti prica da se dopisujem sam sa sobom.
 
nemoj tako u njihovim glavama je tako i to nista ne moze promeniti. mene su x puta optuzili da sam neciji dupli nalog, sad me bar razumes kako mi je. sad ce krenuti prica da se dopisujem sam sa sobom.

Hahahah dobar si :D ma pusti ih..vecina misli onako kako im odgovara a ne onako kako jeste :) nemaju preca posla eto..nego da gledaju ko je ciji eventualni "dvojnik" hah..
 
Za početak ste isto nepismeni, kao da idete zajedno u isti razred. No nebitno...

Ajde neka moderacija proveri IP adrese i ukoliko su različite izvinite se čoveku i kraj.
 
Naravno da su različite. Nije toliki amater. Ja mogu sad sa 5 različitih adresa/uredjaja da se konektujem u isto vreme bez problema.

1)kucni internet
2)prvog komsije internet
3)moj mobilni
4)internet kartica
5)suprugin mobilni

Da ne pominjem 15 kafica u krugu od 500 metara.
 
Poslednja izmena:
Revoltiran našim derikožnim cenama, nedavno sam pazario grafičku preko KP. Kod nas je 285 a preko KP je 40 evra manje.
Kako će sve na kraju da ispadne videćemo ako mi zatreba garancija.

srecjno dobre su shanse da sve bude ok. mnogi se provedu kod garancije bolje nego ovde. Ja garanciju nisam testirao.
 
Ali, zato ja odlicno vidim.
Iskreno da ti kazem, bez namere da te uvredim. Mnogo si glup.
Ovo kao moderator ne radim i jeste protiv pravila ali ti jednostavno jesi.


Meni to jeste posao...
hah...
?

nemojte opet mene da petljate ja apsolutno nemam veze sa njim kao ni sa ostalima sa kojima sa navodno doveden u pitanje.
 
Ne razumem zasto se meni obracas ? Jel sam te pomenuo negde ?
 
nisi naravno nego nisam imao koga drugog da citiram a tvoj post je bio vezan za prethodnog clana sa kim me bacaju u neku vezu :)
 
^^ Šifra Kragujevac dakle :)
Ipak dakle nisi ti, moja pogrešna procena.

Napričao si isuviše laži u jednoj odredjenoj temi, a jedan deo njih ukazuje da ti dupli nalozi nisu nepoznanica.
Tako da možeš da negoduješ ako te neko nepravedno optuži za nešto, a ja evo priznajem pogrešnu procenu.
Ali sa druge strane ti nikada nisi priznao nijednu od svojih laži, a bilo ih je podosta koje su raskrinkane od strane više članova i moderatora.
Tako da ako očekuješ da ti neko veruje na reč, od toga nema ništa i sam si za to kriv.
 
^^ Šifra Kragujevac dakle :)
Ipak dakle nisi ti, moja pogrešna procena.

Napričao si isuviše laži u jednoj odredjenoj temi, a jedan deo njih ukazuje da ti dupli nalozi nisu nepoznanica.
Tako da možeš da negoduješ ako te neko nepravedno optuži za nešto, a ja evo priznajem pogrešnu procenu.
Ali sa druge strane ti nikada nisi priznao nijednu od svojih laži, a bilo ih je podosta koje su raskrinkane od strane više članova i moderatora.
Tako da ako očekuješ da ti neko veruje na reč, od toga nema ništa i sam si za to kriv.

sve samo prazne reci a niko nije pruzio dokaz o bilo kakvim duplim nalozima. niti ja trazim da mi neko veruje na rec ja samo iznosim tvrdnje.
 
Poslednja izmena:
Provalili ti dupli nalog u onoj "staroj" temi... http://forum.benchmark.rs/showthread.php?361412-Garancija-u-BC-Group-KOJA-******ŠTINA/page8
Svaka cast za troll u njoj. Mogla bi i ona u Hall of Fame. :D
Jeste, to je ta tema.
U kojoj je razotkrivena gomila laži od KodMeneJeRadilo :)
Čovek koji u dotičnoj temi priča o svojih 25 godina iskustva u servisiranju računara a u drugim temama nema pojma ni o čemu (pa čak to i priznaje u momentu nepažnje) :)
Isto tako i sa duplim nalozima, u linkovanoj temi ima dosta materijala pa ko želi da se kvalitetno nasmeje samo napred.

ako neko ima vremena da pomogne neiskusnom
 
opet pitam gde je konkretan dokaz o mojim duplim nalozima?
 
opet pitam gde je konkretan dokaz o mojim duplim nalozima?

ti se ili pravis mutav ili si mutav .... vise puta ti je ukazano na to kako i gde su ti dupli nalozi isplivali .... lazes svuda ko si sta si i cime se bavis .... prodajes pricu da zaradjujes 100k eura godisnje a ciganises se za 500din .... onaj tvoj "drugar" kako mu je vec nick je lepo rekao da si iz ciganmale .... da pojma nemas o kompjuterima .... itd ... sta je vec napisao ni ne secam se vise.

Ljudima poput tebe je mesto u ustanovi koja vas leci .... jer se tvoje stanje uma leci ... nije to nista strasno ... ne treba da te bude sramota, ali trebao bi da potrazis pomoc, bice bolje i tebi i ljudima u tvom okruzenju
 
to sto ti tvrdis i tebi slicni nisu adekvatan dokaz vec obicne tvrdnje. a postoji ogromna razlika izmedju konkretnog dokaza i vasih tvrdnji.
 
opet nigde ne vidim dokaze samo tvrdnje par forumasa kojima je dosadno i nemaju pametnija posla u zivotu, kao i sto me sad isti odmah napao, tako ste ti i on tamo :)

opet pitam gde je konkretan dokaz o mojim duplim nalozima?

to sto ti tvrdis i tebi slicni nisu adekvatan dokaz vec obicne tvrdnje. a postoji ogromna razlika izmedju konkretnog dokaza i vasih tvrdnji.


Nemoj to da radis, ispadas ponovo smesan. :D Ono sto su ljudi postavili u BC group temi nije kvantna fizika da se ne moze shvatiti i protumaciti.
A one veceri pre par meseci kada si mene, u bezazlenoj temi na PC Sekiri, pravio i zamalo napravio budalom, proverena ti je IP adresa i poklapa se sa postovima koje si u to vreme pisao ovde na benchu.


I ne znam sto uopste smeta jedan ili vise naloga ako ih ne koristi. Da je hteo, mogao se obratiti adminima da mu "ugase" stari profil koji bi se nakon toga vodio kao Guest.
 
Poslednja izmena:
opet su sve prazne tvrdnje bez konkretnog dokaza da ja imam neki dupli nalog.
 
Zvuci mi kao Rasheto ali ajd da se ne mesam, tema nije o njemu uopste..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno