Šta je novo?

Nova SAPPHIRE R9 270x 2GD5 TriX-OC vetilator zuji

Radovan3

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
08.12.2015
Poruke
12
Poena
4
Srednji ventilator zuji kad zavrti preko 50-55%.

Kupio sam od lika sa k.p. , nije iz Beograda.

Prodavac kaze "karta prolazi sve testove kod njega", ako imam neki problem da odnesem kartu do w**-w**.

Jedini problem je sto sam kartu platio 125e, a racun je mnogo manji.

Sta da radim?
 
Ako ne planiraš da je nosiš u servis možda možeš da ograničiš broj obrtaja do maksimalne vrednosti kada se ne čuje zujanje ventilator. Ali pitanje je kolika će ti biti temperatura kada opteretiš grafičku.
 
Pa što bi ti bio problem da je nosiš na reklamaciju ako imaš validan račun za karticu? Inače na forumu postoji tema zaštita potrošača tamo ima verziranih ljudi za ovu oblast.

Ako iz bilo kog razloga ne želiš da nosiš karticu na reklamaciju možeš da smanjiš broj obrtaja kao što je to rečeno ili da zameniš ventilator/blok za hlađenja sa odgovarajućim.
 
Verovatno zato sto mu je iznos na racunu znatno manji od onoga sto je platio pa ako mu ponude povracaj novca ne isplati mu se.. dakle ili ogranici obrtaje a dodaj jos neki vent da hladi grafiku, ili nosi na reklamaciju, sada je i mozda ok sa smanjenim ventovima ali kad bude leto sa temp 40+ onda bas i nije sve jedno
 
AKo je to frka onda je jedino pravo rešenje da se promeni ventilator ili sistem za hlađenje...
 
Nazad
Vrh Dno