Šta je novo?

EVE Computers kineski Chieftec

Child In Time

Poštovan
Učlanjen(a)
01.04.2015
Poruke
99
Poena
59
Kupih celu konfiguraciju na Limundu, covek napisao Chieftec 550W i ja to i dobih :D, mislim pise na sitnoj nalepnici:
Chieftec 550W
Poreklo: Kina
Uvoznik: EVE Computers

Ni priblizno nije iste mase, nit ima Chieftec nalepnicu (GPS-550), cak se vidi da je uklonjena neka druga, a nema ni konektore iste (fali jedan 8pin za CPU i jedan 6+2 pin za GPU).
A pretpostavljam logicno ni da snaga i naponske karakteristike nisu iste.

Jel se to neko igrao sa viskom nalepnica il je to ovaj uvoznik poceo da prodaje kopije ?
 
Mozda i ranije :).
Da bude muka veca imam dva ovakva napajanja :D, iz dve konfiguracije :).

I sad ja nemam pojma koje je ovo napajanje.
Chieftec 550W je solidno napajanje, vredi 20-25e polovno.
Udacu ja ova dva kineska po ceni jednog originala :).
 
Na osnovu izgleda i konektora utvrdjeno je da je u pitanju Chieftec Arena ANP-405A12 405W.

Mora da je greskom stavljena ona mala EWE nalepnica
Al i dalje ne znam zasto je neko skidao Chieftec nalepnicu.
 
Zato sto je tako ustedeo 150W :D
 
Kupih celu konfiguraciju na Limundu, covek napisao Chieftec 550W i ja to i dobih :D

vec ovde je trebalo da ti bude jasno da si sam sebi odgovorio ;) koj bre chieftec, nije to proslo ni blizu ili se kvalitet srozao skroz :), ja sam na prvoj slici video par stvari koje ukazuju da je napajanje u najmanju ruku otvarano. a sto se nalepnica tice ... kapiras da njih svako moze da odstampa ? samim tim sto nema nalepnice ukazuje na klasicnu prevaru, nadam se da nisi puno para pukao.
 
Ma kupio sam dva racunara, imam ok zaradu.
Samo ce biti 1500-2000din manja zbog slabijeg napajanja.
 
Na osnovu izgleda i konektora utvrdjeno je da je u pitanju Chieftec Arena ANP-405A12 405W.

Mora da je greskom stavljena ona mala EWE nalepnica
Al i dalje ne znam zasto je neko skidao Chieftec nalepnicu.

Tacan model je taj i utvrdjuje se na osnovu EAN koda, Ewe je kao distributer morao po zakonu da stavi nalepnicu ( deklaracija o uvozniku).
 
Da stavi ovo Chieftec Arena 405W na njihovu malu nalepnicu ?

Ali zasto nema originalne velike Chieftec nalepnice ?

A napajanja cu da spustim za duplo manje novca cenu i objasniti situaciju, verujem da vrede bar 1000din jedno.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno