Šta je novo?

Huawei Ascend G7 - problem s kontaktima

gosn_prirodni

Slavan
Učlanjen(a)
11.05.2004
Poruke
37
Poena
310
Pre par meseci sam pazario Huawei Ascend G7 i baš sam zadovoljan kupovinom - bar do pre neki dan.

Naime, dešava mi se da kad god pokušam da priđem listi kontakta - bilo da pokušam da pišem poruku ili da zovem, lista se ne pojavljuje odmah. Ili se dobije prazna lista ili neka vrsta loadera. Dešava se da se učita posle nekog vremena ili da telefon izbaci poruku da je "Contacts" spor pa da li da čekam ili da zatvorim app i tako nekako. Pobao sam razne stvari, isključio refresh za google kontakte i ograničio kontakte samo na one sa tel brojem, uradio reset i kao da ništa ne pomaže...

Nešto sad mislim, da nije problem sa SIM karticom, pošto mi se skoro desilo da je tel iznenada gubio mrežu više puta pa se nekako kasnije povratio. I ovih dana sam par puta primetio da izgubi signal pa se ponovo prikači. Sve ostalo radi super, telefon je brz, aplikacije rade odlično.

Ako neko ima neki pametan ili bilo kakav savet :) nek pomaže.

Inače, verzija Androida je 4.4.4, EMUI 3.0
 
Poslednja izmena:
Da li možeš da pređeš na Android 5.0 Lollipop ?
 
Jesi li siguran da to neće da donese neke nove probleme?

A koliko ja vidim, Huawei nikako da izda update za G7. Sad se pojavio G8, G7 možda nikad i ne update-uju. Dosta su oni spori s updateovanjem, moguće i zbog svog EMUI-ja.
 
Nazad
Vrh Dno