Šta je novo?

System Shock 3

mića_mitoza

Poštovan
Učlanjen(a)
21.10.2015
Poruke
70
Poena
59
http://www.eurogamer.net/articles/2015-12-08-about-that-system-shock-3-tease
http://www.othersidetease.com/p089gg.php
Izgleda stiže, verovatno opet Kickstarter. To što Ken Levine i Irrational nisu uključeni može da bude plus ili minus, zavisi šta ko misli o Bishock Infinite i Kenovoj novoj "story >>> gameplay" filozofiji.

Dobra vest: Otherside Entertainment je sastavljen od Looking Glass/Ion Storm/Irrational vetarana. Loša vest: već imaju jednu Kickstarter igru koja nije ni blizu gotova.
 
mene vise zanima SS2 remux/remaster koji se vec radi jer to mozda i izadje za mog zivota. :)
 
:)))

eh... pošto je 2015. godina, i u sred smo ere casualittisa i nazovi hard coreo-vanja, pa svi pljuju po konzolama kao onomad spektrumovci po komodorima i komodorovci po spektrumima, a niko ne vidi da je suština problema u načinu razmišljanja game dizajnera a ne u načinu izvođenja ili izboru kontrolera, i žrtve smo dosadnih rečenica kojima nikad kraja, nemam hrabrosti da poverujem da će ovo biti išta slično naslovima koji su me onomad zaključali u kuću. očekujem novi open world dobro oivičeni hodnik iz koga možeš da izađeš, ali nećeš naći ništa zanimljivo, a ako ostaneš u hodniku osuđen si na snažnu story driven vučem te za rukav skriptu.

dao bog da nisam u pravu.
 
Sreća da se System Shockovi uopšte nisu odvijali u hodnicima...oh, wait.


1.jpg
 
ima u toj igri dovoljno razloga da joj se to oprosti.
 
Naravno. Baš kao što nema potrebe tražiti Elitu, Terariju, State of Decay i GTA u svakoj igri koja se najavi.
 
Konačno ozbiljan projekat za čoveka tog kalibra: )
 
Odlična vest, odlična :)
 
Lol, gledam Undenisa tj. njegov avatar i razmišljam se "kad sam pre stigao da odgovorim"...:d
 
Nije se mnogo promenilo od tada, sad fejk gameplay zovemo target renderima a sve sto nije sony ekskluziva je antiruska feministicka propaganda :d
 
Znaš samo šta je smešno? Situacija je zapravo bila obrnuta od ovoga danas. Krajnji rezultat bio da je KZ2 bio zapravo bolji od fejk gejmpleja u svom finalnom izdanju, a vi ste nastavili da pljujete jer ko šiša realnost, bitno je šta ste umislili da je tačno...

Osim animacija, bukvalno sve je bilo bolje u samoj igri nego u tehdemou.
 
Ah da...bolji od fejk gejmpleja, naravno...Umisljamo mi svasta, "jer ko sisa realnos'". Pa i vidimo stvari kojih nema. Nego, samo da nisu Ruse satanizovali ko sto uradise u ROTR majkeimga...
 
Znaš samo šta je smešno? Situacija je zapravo bila obrnuta od ovoga danas. Krajnji rezultat bio da je KZ2 bio zapravo bolji od fejk gejmpleja u svom finalnom izdanju, a vi ste nastavili da pljujete jer ko šiša realnost, bitno je šta ste umislili da je tačno...

Osim animacija, bukvalno sve je bilo bolje u samoj igri nego u tehdemou.
Ja sam pre neki dan opalio partiju multipleyera, Kz2 i dan danas izgleda fenomenalno i zabavniji mi je od većine shootera danasnjih.
 
Poslednja izmena:
Ah da...bolji od fejk gejmpleja, naravno...Umisljamo mi svasta, "jer ko sisa realnos'". Pa i vidimo stvari kojih nema. Nego, samo da nisu Ruse satanizovali ko sto uradise u ROTR majkeimga...


Evo su i pravi tj. finalni i "fejk" gejmplej, pa neka ljudi pogledaju i sami, umesto da slušaju one što su demonstrativno pljuvali Killzone 2 igru jer nije ful destruktabilna, dok im to ne smeta da igraju dosadnjikavu Larinu avanturu skoro deceniju kasnije.


 
Poslednja izmena:
How System Shock Lured Warren Spector Back to Making Games

Spector’s excited, he says, about creating a game that allows players to solve problems in creative ways in the era of Twitch streaming and Let’s Play videos. “Back then, it was hard to communicate that you could play through the games differently,” he says. “Now you can actually have people show off their unique playthroughs.”

As opposed to, I say, a linear first-person shooter experience that plays the same every time.

“If I ever make a game like that,” Spector says, “shoot me.”

:)
 
Poslednja izmena:
Deus Ex je nelinearna igra pa opet uspeva da isprica odlicnu pricu. Verovatno ce da bude na taj fazon.
 
How System Shock Lured Warren Spector Back to Making Games

“If I ever make a game like that,” Spector says, “shoot me.”

:)


I onda posle trebam da slušam priče da je Bioshock nekakav naslednik System Shock-a...



Deus Ex je nelinearna igra pa opet uspeva da isprica odlicnu pricu. Verovatno ce da bude na taj fazon.

Pričaće je kroz gejmplej i hintove, koje će ti zapravo biti zanimljivo da pronalaziš i čitaš, baš kao i logove u SS2, umesto kroz trigere. U suštini, SS2 koncept je odličan, teraju te kroz gejmplej da istražuješ i pronalaziš tušta i tma svega, samo treba malo fizike i napucavanja doterati i to je to.
 
Gameplay gotovo nepostojeci, ali igrace se ovo 100% :)
 
Sto je po mom misljenju sasvim ok. Prey mi je bio bas dobar, mada stadoh u jednom momentu i nikako da nastavim, a sada sa oridjinale moram lepo od pocetka.
 
U meni budi Doom 3 osećaj. Što uopšte nije loša stvar.
 
Nazad
Vrh Dno