Šta je novo?

Koji TV od 32" uzeti?

Ovako, u pitanju su budžet televizori, nisam neki prezahtevan korisnik.
Naveo sam da imam fox smart 32, ubodem USB sa filmom (ili direktno skinem na TV) i preko KODI playera puštam , titlovi su ok, hoće po neki da zezne naša slova ć,č itd. U samom plejeru podešavam visinu, transparentnost, font titla.
Moj kolega kupio sad na popustu isto smart fox 32, malo noviji model od mog, za nekih 24000, nema problema , zadovoljan je.
E sad, skoro sam dobio neki vox 32, nije smart, u principu sličan foxu, nisam puštao na njemu filmove, ali taj radi 24/7 bukvalno. Za sad bez zamerki. Fox je kod mene već godinu dana, isto nemam zamerke.
Imam i LG 32, nije smart, i kad bi poredio sve navedene, slika je na LG nijansu bolja, više opcija u interfejsu, lepša grafika, brže šalta kanale, za nijansu.
Fox mi je zbog androida favorit :) za male pare , i kad mu se doda tastatura eto uživancije na FB, instagram, browser, YT. Da ne navodim da imam troje klinaca, i ne znam kako bih prešao preko toga kad markerom ostave potpis na ekranu a da sam ga platio dva puta više ;) i na dao bog da ga obore itd. Za ove novce nogu da prežalim neke stvari.
Tako da, svi koji imaju nedoumice a treba im allaround tv za male pare, neka uzmu u razmatranje FOX smart ako mogu.
Tesla sam zaobišao u širokom luku, ne sviđa mi se ništa, ni interfejs, ni slika , ni izgled za ove novce (oko200€).

Da napomenem, nisu vrhunski aparati, i postoje sigurno kvalitetniji modeli i marke.



Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Evo titl i problem sa ć i č. Mada zavisi od plejera
Kodi
kTLi4Np.jpg

BS plejer
JjrBGdd.jpg




Sent from mTalk
 
To je meni zanimljivo, svi, ali svi koji mi udju u radnju, a traze TV za matorce traze male televizore (32" ili cak manje), sto je meni smesno jer jelte teze vide, mislim cak i ja jedva vidim neka slova na 32" sa neka 3m udaljenosti, a imam solidan vid
 
Uzmi vox yd300 ili fox le272, mnogo su bolji
 
Poslednja izmena:
Па једна велика група људи која нема довољно велику собу, комоду, сталак а бога ми ни пара да плаћа веће дијагонале? И гледа ТВ са 2-3м раздаљине гдје је 80цм сасвим довољно осим ако нећеш да се покондириш па причаш како ни слова не видиш са те раздаљине.

Ви непревазиђени сте прије тих пар година гледали 4:3 дијагоналу са 51 - 60цм величином.... и тако сте напрасно за пар година превазишли и 80цм дијагоналу?
 
Ne vidim smisao kupovine 32 pored 42, razlika u ceni vise nije toliko drasticna kao pre jos ako se uzima od "madjara" 42 izadje jeftinije od 32 televizora koji su na "akciji" u nasim radnjama
 
razlika je oko 150 evra ako gledamo slične klase za 32 i 42-43 što je na 200 i neki evro koliko košta ok 32ojka maltene duplo. + prostor. i kakva je to logika "ako nemaš mesta za 42 a ti uzmi 15". nemam mesta za 42 ali imam za 32, što bih uzimao 15?
 
Ne znam zasto ljudi imaju potrebu da izvrcu reci ... Neko je rekao da je jedan od razloga sto se 32" uzima je zbog prostora, pa sam se na osnovu toga nadovezao i rekao ako se nema mesta ti uzmi lepo 15", a ako vec mozes da uklopis 32 mozes i 42, valjda ljudi nemaju sobe dimenzija kao kaveze za zeceve pa da je zid manji od jednog metra da ne moze tv da se okaci
 
Poslednja izmena:
Glupa ti je pretpostavka.
Moji imaju ormar preko celog zida i prostor u njemu za TV. Ne da ne može 10 inča više da stane, nego ni milimetar.

Zamisli da u teretani nekome kažeš "kada možeš 100kg možeš i 130kg da digneš" I to samo zato što ti možeš 150 da digneš. Kad je nešto maksimum ne može preko toga ni milimetar/kilo a kamo li 30%.
 
@encarta :D
Vidiš nisam razmišljao o tim milimetarskim prostorima u ormanu...Valjda osim tog jednog zida gde je orman postoji bar jos jedan slobodan?
 
Verovatno si na mene mislio. I ne, ne postoji. Jedan zid je ormar, drugi je u prozorima i vrata terase, naspram ormara je zid uz koji su kreveti, na trećem su vrata do hodnika. Dakle na prozore ne može da se kači :) i ostaju dve opcije.
Opcija da kreveti budu naslonjeni na ormar ili da blokiraju prozore i terasu (ni fizički ne staju, falio bi metar, dva).
Valjda je jasno zašto nijedan od njih ne dolazi u obzir :)
 
Poslednja izmena:
Ма не, он ће сад да ти каже да опет ниси у праву и да зовеш фино мајстора да ти полупа тај дио гдје су врата и прозори и фино омалта и озида нормалан зид да фино окачиш тај свој ТВ.

Која још будала користи 32", то дође нешто мало веће од екрана Нокије 3310.

Какав лик јбт..
 
Poslednja izmena:
Pozdrav... Interesuje me neki TV '32, iz druge klase i ne mora da je SMART koji košta do 200€!

E sad u Tehnomaniji preporučuju neki ALPHA, a u Win-Winu neki SKYWORTH, a opet na nekim drugim mestima na kojima sam se raspitivao kažu nikako te dve marke jer ovi zapravo hvale "svoje konje", a da su ti televizori zapravo niđe veze!

Pa sad ja pitam da li neko ovde ima pozitivna iskustva sa tim ALPHA i SKYWORTH televizorima i da li ih preporučuje, ili da pre njih gledam FOX, ELIN?
 
Pozdrav... Interesuje me neki TV '32, iz druge klase i ne mora da je SMART koji košta do 200€!

E sad u Tehnomaniji preporučuju neki ALPHA, a u Win-Winu neki SKYWORTH, a opet na nekim drugim mestima na kojima sam se raspitivao kažu nikako te dve marke jer ovi zapravo hvale "svoje konje", a da su ti televizori zapravo niđe veze!

Pa sad ja pitam da li neko ovde ima pozitivna iskustva sa tim ALPHA i SKYWORTH televizorima i da li ih preporučuje, ili da pre njih gledam FOX, ELIN?

za mrvicu preko imaš u emmiju lg i samsung. 25-28k.
 
Nazad
Vrh Dno