Šta je novo?

Koji TV od 32" uzeti?

Pozdrav.

Philips 32PFS4132 kod nas sa 4 god. garancije.

Ili Panasonic TX-32ES400E na kp-u (koliko znam garancija za Panasonic važi ovde).

LG Electronics modele iz 2017. zaobilaziti u širokom krugu. I za HDR TV treba puno novca ;).

Moji uzeli ovaj LG na akciji LED LG 32LJ510U i 3 godine garancije.Nisam u toku sta fali LG-im televizorima iz 2017.godine.
 
Odmah cu se ograditi i reci da nisam imao vremena za citanje stranica unazad i sam mrzim ovakve postove treba mi pomoc.

Hocu da uzmem babi od 100 GODINA TV sada za slavu fazon da gleda njene turke i farme i te gluposti. Zelim da uzmem na rate do 20000 DINARA gledao sam Gigatronu i Win winu ali ja veze nema sta treba da gledam. Ima ovih Vox Stella Foxova i ostalih ako neko moze samo da me uputi do 17h kada idem da vidim sta ja treba da gledam ili da mi da neku preporuku.
Gledao sam da je na KP jeftinije ali ovako me izadje rata fazon 1500 DINARA i to mogu da prezivim.

Hvala unapredi i izvinjenje ako zatrpavam temu glupim postom.
 
Pozdrav društvo. Hoću kevi da uzmem neki običan 32" tv, pa mi je izbor pao na LG 32LH510U. Ima za 25.000 din. Međutim vidim da ima refresh rate 50hz, da li je to ok. Ja imam na Samsungu 400hz. Jel ima neko neki drugi predlog za taj iznos ili da kupujem? :)
 
Ako ti mama nije profi gejmer i ako ne gleda baš mnogo sportskih prenosa, biće joj TV sasvim dobar. Uzimaj slobodno. :)
Svi normalni televizori imaju refresh rate od 50/60 ili napredniji 100/120. A to sa 400hz su marketinški trikovi.
 
Nazad
Vrh Dno