Šta je novo?

Koji TV od 32" uzeti?

hvala!

to na stranu, izgleda da se za ovaj philips dobija samo dve godine garancije, sad se dvoumim izmedju njega i tesle 32s306bh s tri godine. ti si gledao te modele ovih dana, cini mi se, kolika je razlika u kvalitetu? tv ce se koristiti i za gaming tu i tamo.
 
Pozdrav drugari, ne razumem se u televeizore uopšte pa mi treba mala pomoć. Potreban mi je 32", da ima makar jedan HDMI port, usb može ali nije neophodan. Uglavnom će se gledati tv preko kablaovkse Telmark, bez digitalnog risivera već na običan kabal (ne znam stručno kako se zove to.). Kupovina je preko Mađara, ako imate nekog za preporuku ko je skroz korektan. Kad bi mogao full hd bilo bi super. Cena što jeftinije ako može. LG/Samsung/Philips

Hvala
 
32LH530V je trenutno najbolji izbor u klasi 32 FHD televizora end of story. Poređenje sa bilo kojim philipsom je zaista smešno :)
 
Pozdrav ljudi. Nisam hteo zasebno temu da pravim, pa reko da pitam ovde.

Gledam da uzmem neki TV, 32", pozeljno FHD, ali mi je dosta nizak budzet (25k-27k maksimalno). Imate li neku preporuku?

Ja gledam trenutno ovaj i cini mi se kao dobar izbor - fino osvetljenje, fhd, lep dizajn, fine ocene i odgovarajuca cena.
Jedino sta me muci je to sto je FOX :D
 
Poslednja izmena:
U istoj dilemi su bili rodjaci, prvo kupili Teslu 32" 720p, 24k imao 5-6 mrtvih piksela, Grundig 32" 1080p, 28k crkao ekran posle 10 dana. Na kraju kupili Lg 32" 1080p, 32k i radi odlicno za sada. Generalno gledaj da uzmes negde gde lako mozes da dodjes do servisa te radnje, jer imam neki utisak da su televizori i monitori postali jako nekvalitetni osim Samsunga i Lg-ja.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
U istoj dilemi su bili rodjaci, prvo kupili Teslu 32" 720p, 24k imao 5-6 mrtvih piksela, Grundig 32" 1080p, 28k crkao ekran posle 10 dana. Na kraju kupili Lg 32" 1080p, 32k i radi odlicno za sada. Generalno gledaj da uzmes negde gde lako mozes da dodjes do servisa te radnje, jer imam neki utisak da su televizori i monitori postali jako nekvalitetni osim Samsunga i Lg-ja.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Evo pričao sam sada sa drugom koji je radio kao prodavac par godina (sve do prošle) i on mi reče da uzmem ovaj LG ako mogu. Da je to best buy u kategoriji. A ako baš ne mogu da sakupim pare, da uzmem ovako nešto. Kaže da su sve ostale marke smeće i da je jedino Vox tu vredan spominjanja.
 
Poslednja izmena:
Ja sam uzeo taj LG i nemam nikakve zamerke, da kucnem u drvo.
Ali isto u dnevnoj sobi imam LG full hd kupljen 2014. i isto placen 32.000 kao ovaj i riknulo mu osvetljenje nekoliko meseci posle isteka garancije.
 
LG 32LN5400 fullHD kupljen aprila 2014 (iz Madjarske), crklo je osvetljenje posle 3 godine aprila 2017.
A pre neki dan se ponovo pokvario posle grmljavine. Jos ne znam sta mu je, nisam ga popravio.
Tako da ne znam sta da kazem, izgleda da vise nema kvalitetnih televizora, i to LED osvetljenje je izgleda kratkotrajnije od Fluo cevi.
 
Da li ima neki dvb-T2 32" budget smart tv za YT i po mogucnosti da ima i Plex podrsku?
 
Slažem se s tobom u vezi sa svim rečenim, kursori na daljinskom su nenapipljivi u mraku. DTS ne reprodukuje, ja probao.
A što se mučiš sa ručnim sortiranjem kanala? Skineš ovo i lagano na kompu poređaš kako ti odgovara. I sve tjunere i sve fav liste. Prethodno izvezeš listu kanala na usb, kada je središ, sačuvaš je i umesto stare je vratiš u tv. Imaš u opcijama da sačuvaš obrazac, pa kasnije kod nekog apdejta kanala od strane provajdera, posle skeniranja samo kažeš da složi po obrascu, a novi kanali budu na dnu liste, pa samo njih mišem premestiš na željeno mesto.
Softver podržava mnoge tv brendove, naravno i LG i Samsung i sl.

Molim te @SickMF da ako znaš mi pomogneš kako da izvezem listu na usb? Imam LG TV LF632V smart. Našao sam u opcijama gde se izvozi lista kanala ( IKOM ) na usb ( naravno povezan je usb fleš) i kada na daljincu pritisnem OK dugme ništa se ne dešava. Kada USB prebacim u računar i aktiviram program koji si predložio on sa fleša ništa ne pronalazi.
 
Hm, možda je fleš ntfs, a tv za tu operaciju traži fat32? Probaj za početak neki drugi, koji je tako formatiran. Da li je tada samo taj fleš povezan sa tv-om?
Da nisi u brzini selektovao uvoz umesto izvoz? Mora da radi.
I proveri fajl memadzerom da li je fajl na USB-u, pa ga iskopiraj na dve lokacije na kompu, a taj sa fleša izbriši. Onda programom otvoriš fajl za editovanje, pa ako nešto zeznes, uvek ti ostaje original na drugoj lokaciji. Trebaće ti dok ne uđeš u fazon, jer je program glup, nema undo.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala ti puno na savetu @SickMF . Uspeo sam napokon. Problem je bio bizaran. Na TV-u mi je bila uključena bezbednost i tek kada sam je isključio uspeo sam spisak kanala da prebacim na fleš.
 
Neka te dobro služi, odličan je to televizor ako ne i najbolji ako ga poredimo sa ostalim A brendovima u istoj klasi.
 
Primećujem da je 32LH530V na ovoj temi "TV od 32 inča" pobednik.
Da li se za taj model može reći da je po nečemu pobednik i u poređenju sa drugim veličinama TV-a ?

U stvari, kopka me po čemu je specifična ova veličina TV-a u poređenju sa većima ?!
Ima li kategorija 32" neke prednosti koje se na prvi pogled ne primećuju ?
 
Da li neko ovde ima LG 32LH530V? Imam čudan problem, prilikom pokušaja snimanja sadržaja na USB dobijam poruku "Povežite USB sa portom na TV uređaju..." Naravno USB je povezan, vidi se normalno i reprodukuje filmove bez problema ali snimanje ne!
 
Verovatno prvo treba da preformatiraš fleš njegovim ugrađenim softverom.
Sa tim što u njegovim opcijama stoji:
Programiranje snimanja -> Da
Gledaj i Snimaj -> Ne
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi, pročitao sam par stranica unazad i vidim da LG 32LH530V ima dosta preporuka, ja se dvoumim između njega i
http://www.tehnomediacentar.com/televizori/samsung-led-televizor-ue-32k5102akxxh?filter=223,231,621

Koji bi ste mi vi preporučili, da li je bolji ovaj samsung od gore pomenutog Lg-ja?

Takođe me interesuje ko je od mađara pouzdan i proveren za nabavku televizora, od njih sam do sad samo telefone uzimao ali za televizore ne znam nikog. ☺

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav ljudi, pročitao sam par stranica unazad i vidim da LG 32LH530V ima dosta preporuka, ja se dvoumim između njega i
http://www.tehnomediacentar.com/televizori/samsung-led-televizor-ue-32k5102akxxh?filter=223,231,621

Koji bi ste mi vi preporučili, da li je bolji ovaj samsung od gore pomenutog Lg-ja?

Takođe me interesuje ko je od mađara pouzdan i proveren za nabavku televizora, od njih sam do sad samo telefone uzimao ali za televizore ne znam nikog. ☺

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

LG 32LH530V
Sve skupa gledano trenutno najbolji Full HD 32", ako ti ne treba Smart.
 
Poslednja izmena:
@zero Hvala na odgovoru, definitvno ću onda uzeti Lg pošto ima dosta preporuka, smart mi nije potreban.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav narode, u nedoumici sam oko 32lh530v + neki android box tv ili 32lh6047 smart tv? Nije neka razlika sto se para tice pa me interesuje dal je prva opcija brza i ima vise funkcija u odnosu na drugu ili je druga bolja?

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
 
Ja sam išao na prvu opciju, sigurnje mi je, brže je i imaš mnogo mogućnosti. Ko zna koji je hardver u televizoru i kako će da te služi na dalje staze, ograničen softver...
 
Ja sam pazario LG 32LF5610 pre oko godinu i po i za sad sam prezadovoljan, da ga ne ureknem. Sada mi je potrebna mala pomoć, skinuo sam neku knjigu u pdf formatu na usb, usb prikacio na tv (usb uslaz sa strane), ali kad ga otvorim - prikazuje da je prazan!?

Znaci verovatno ne može ovaj model da priikazuje knjige u pdf formatu ili...
 
Ne može naravno
 
Nazad
Vrh Dno