Šta je novo?

Samsung Galaxy A3/A5/A7 (2016)

Danas mi izleteo neki update za a5 2015, jel mozda neko upoznat sta konkretno donosi i da se prenesu iskustva

Samsung A5
 
Da li je svaki A5 2016 dual sim? Ili su samo neki odredjeni modeli?

Konkretan primerak uzet kod operatera na vratancima mu ne pise MicroSD/Sim2, vec samo microSD. A kada je u njemu samo sim1 nema nikakva podesavanja za Sim2.
 
Da li je svaki A5 2016 dual sim? Ili su samo neki odredjeni modeli?

Konkretan primerak uzet kod operatera na vratancima mu ne pise MicroSD/Sim2, vec samo microSD. A kada je u njemu samo sim1 nema nikakva podesavanja za Sim2.
Nije svaki DS, naravno. Pogledaj kutiju, uglavnom treba da ima 2 IMEI broja da bi bio DS out of the box, ili da piše DS :)


SM-A9100
 
Hvala vam, ja sam iz nekog razloga bio ubedjen da u svaki moze dve sim kartice...
 
Ja sam klincu kupio iz Madjarske i nije dual sim.
Nego, moze li neko da preporuci neko staklo za A5 2016 koje se normalno lepi i pokriva barem deo iznad displeja? Ja sam potrefio sa Alija neko koje je uze sa svake strane ekrana po 2-3mm i jos bar 1-2mm po ivicama ne moze da se zalepi, izgleda odvratno.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Imam SM-A510FD odnosno A5 2016 Dual Sim - model sa 2 slota + slot za micro sd posebno (ne deljen sa sim slotom kao neki modeli). Mislim da je za blisko istočno tržište. Juče mi se pojavio update težak preko 1GB. Doneo mi je Android 7.0. Razlke su kozmetičke. Radi isto. Isto slobodne memorije imam i ono što je najvažnije - baterija mu isto traje.
 
zenin A5 (2016) isto stogo Android 7.0. , dali vredi ili da ostane na postojece
 
zenin A5 (2016) isto stogo Android 7.0. , dali vredi ili da ostane na postojece

Drug ima taj A5 2016 i kase da mu se svidja update na 7.0. Svidjaju mu se najvise promene UI-a i notifikacija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hoce, meni juce stigao

Tek posle videh da pitas za model 2015....kod mene je 2016 u pitanju

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
ajoj zena poludela ovaj njen A5 (2016 sa 7.0 bas ruzan i u podesavanja malo komplikovano , stoje najgore sad malo duze se puni i baterija malo krace traje
 
A5 2016 mamara radi sa 5.0.1...sve posle toga je za izbegavanje

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Vrati na stari onda preko odina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imas dosta tutorijala po jutjubu, nije komplikovano uopste. Uglavnom skines odin, softver prikacis fon i kliknes start [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samsung A3 A310 2016 ljudi me slabo čuju

Žale mi se ljudi da me slabije čuju, telefon je star 5 meseci i problem je bio prisutan od početka. Da li postoji neki način ili neko podešavanje kojim mogu to da popravim?
 
Zs zeninom A5 2016 zadnji poklopac se podigao sa jedne strane, kao odlepio ili sta vec, skoro po celoj duzini, a nije ispadao ni nista slicno....jel ima neko slicnu stvar? Mozda se baterija naduvala?

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Ljudi, ako moze neko da me posavetuje, imam A5 2015, da li ga menjati za J5 2016.
Izvinjavam se na off-u

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Pozdrav. Pokusavam da skinem FRP na ovom telefonu, ali ni jedan video mi do sada nije pomogao. Hocu da ga downgrade na android 6.0 pa da pokusam preko njega, ali nisam siguran koji rom da skinem, s' obzirom da ne znam poreklo telefona, a na bootu stoji da je sa "orange" mreze. Ako moze pomoc, za koju regiju rom da skinem ili ako neko zna kako da skinem frp sa trenutnim 7.0. A510F je u pitanju
 
Može li mala pomoć oko roming podešavanja na A3 2016 modelu?

Trenutno sam u CG i imam aktiviranu mts promociju mtel 10 dana, gde je sav net, razgovori i poruke uključeno u cenu od 10 evra za 10 dana.

Problem je što nikako ne mogu da nateram net da radi. Poruke i pozivi prolaze, SMS-ovi takođe, ispravno sve tarifira, ali net mrka kapa.

Nakačio sam se na lokalnu mtel mrežu, aktivirao data u roamingu, ugasio sve limitere, sve je ispravno podešeno, ali ne mogu da osposobim net, već šerujem sa drugog fona koji glumi hotspot.

Palio sam i gasio fon, flight mode, sve po savetima sa interneta, ali bezuspešno.

Ako neko zna caku, bio bih zahvalan za pomoć. Moj Xiaomi radi, ne znam šta na ovom Samsungu može biti problem.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno