Šta je novo?

Prevare i podvale na Benchmark forumu ?

Jel taj lik prevario bogaoca ljudi pa ima toliko identiteta ?
 
Brate mili,nije ni cudo sto se pogubio medju nalozima te se izdao... ali kada je postovao samom sebi... priceless...
 
Khmm ne,

U pitanju su dve osobe
Kostolomac, KodMeneJeradilo, drgasanagic,dillershop i goxxy je jedan lik iz Panceva, priglup...

Ovo ostalo je drugi lik :)
 
I zbir IQ-ova im je isti kao prosecnom coveku.
 
Zbir.
Elem, prosečan IQ je ozbiljno nizak tako da bi izjava bila smislena i da nije zbir u pitanju.
 
Jeste ozbiljno nizak zato sam i napisao zbir.
 
Sve sa zbirom nisu dosegli nivo prosecnog coveka :)
 
Posla li tastaturu?
 
Sinoc i ja videh njegov post u nekoj temi o monitorima i pomislih da je ovaj tvoj
 
Banovan.
Kolko je covek glup, to je neverovatno.
 
ja ne znam zbog cega ga banujete, taj ce opet doci, jednostavno ostavis mu profil, al da svi znaju ko je, pa nek proda nesto, ovako ce da naleti neko ko nece da zna, i ojadice nekog opet
 
Lik je glup i ja sam ozbiljan kad kazem da mu IQ nije preko 70.
Napravi novi accaunt i stavi datm rodjenja isti... jedna u nizu stvari...

ja ne znam zbog cega ga banujete, taj ce opet doci, jednostavno ostavis mu profil, al da svi znaju ko je, pa nek proda nesto, ovako ce da naleti neko ko nece da zna, i ojadice nekog opet

Tada ce opet biti banovan.
Oglase taj postavljati ovde vise nece ;) Au ko yoda zvucim, slucajno :D
 
Poslednja izmena:
E ako je toliko glup onda stvarno kad ne ume ni lažni profil da napravi
 
Lako je provaliti ove kao Kragujevcanin. Em su priglupi plus ograniceni. Dovoljno je modovima samo da isprate novo pridosle clanove i njihove postove i odma se izdvaja ban sekcija
 
Ne ulazim i ne komentarisem u ovakvim temama,posto veoma retko sta kupujem,a jos redje i prodajem!Vidim da su u zadnjih par meseci teme uglavnom o malim oglasima i njihovim losim iskustvima!Zasto se onda oni prosto ne ukinu?Koja im je svrha,a i koja je svrha clanova koji posecuju forum samo da prodaju,kupe ili jos gore postanu preprodavci!To vise nije It forum,to je pijaca!Moze se cak resiti i na drugi nacin!Da bi mogao postavljati oglase potrebno je biti clan najmanje x godina i imati xxxx postova!Ako je neko toliko lud da pise kojekakve gluposti svaki dan samo da bi mogao postaviti oglas,onda taj nije normalan!Na taj nacin bi se drasticno smanjio broj nezadovoljnih kupaca i prodavaca i svi bi bilo mnogo sretniji,a i sigurniji pri prodaji/kupovini!Bolje imati 500 kvalitetnih clanova koji ucestvuju u raznim temama,nego jos hiljadu koji su samo ovde zbog vec pomenutog!Jedino ako Benchforum nema nekakve koristi od toga...to je onda neka druga prica:)
 
Poslednja izmena:
^ Upravo i postoje oglasi za stare clanove i zasebni oglasi za sve.
 
Bilo bi super kad bi neko imao vremena da se zeza sa escrow sistemom i kao takvi naprave oglasi
 
Nazad
Vrh Dno