Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Ja sam nalazio na par mesta da se ceka oko dve nedelje...zato me i mrzelo da cekam....flasnuo custom preroot-ovan i uzivancija...
 
Jel nasao neko gde moze kod nas da se kupi staklo i futrola? Dok stigne iz Kine imam osecaj da ce telefon poprilicno da se izgrebe....
 
Jedno pitanje...jel moze ovaj fon normalno da funkcionise out of the box,ono bez ubacivanja custom romova itd itd....kakva je situacija kad se uzme stock tel?
 
Moze,ja sam ga tako koristio par dana...ali dosta ima kineskih stvari koje su meni licno smetale... Kome to ne smeta, lagano moze da koristi fon...
 
Pa jel se mogu deinstalirati te kineske zezancije?Bitno mi da imam full engleski meni,da mi ne iskacu custom kineski hijeroglifi na svakom koraku,a ostalo mi me smeta :)
 
Ne, ja nisam uspeo... Moj je stigao sa vec instaliranim Google servisima, neka i ostali potvrde da li su njihovi telefoni stigli isto...meni je najvise smetalo, kada odem na onaj njihov market da skinem neku temu ili wall...ono sve kinesko... :)
 
Ih,ma to je onda najmanji problem,ide Nova launcher svakako,tako da njihove teme nebi ni koristio....
 
Ja sam dugo furao Novu, ali ne mogu da nadjem odgovarajuci setup...tako da sam dao sansu ovom njihovom launcheru...nije los, mada Nova sa svojim opcijama je po meni vrh...
 
Skines ovaj custom rootovan par strana u nazad al 1d verziju tj zadnju. I telefon nikad bolji. Ja sam prezadovoljan.
 
Jel to miui i dalje kit kat? Pitam posto sam iz znatizelje hteo da ga flesujem na nexus 5 a vidim da nece, verovatno zato sto imam nov bootloader?
 
miui 7 je lizalica...
 
Zavisi o kom je mobu rec. Na mi4 je i dalje 4.4 android :)
 
Radi,radi :). Ako neko zna gde ima zastitno staklo nek baci na pm. Cudo ovi sto prodaju telefone nisu narucili i dodatke :)
 
ljudi jel vredi prelaziti na note 3, s`obzirom da 1+ ram na miui nema nikakav znachaj i uopshte ima li poente ili cekati note 4 ?
 
ujedno, jel istina da je zakljucan bootloader pa ne mogu custom romovi ?
 
Mene zanima kakav je skener otiska tj jel je spor I beskoristan ili pak brz? I da li moze iz standby-a da se otkljuca samo skenerom ili mora neko dugme pa onda skener?
 
Skener je brz, ja sam bas zadovoljan...a kada je u standby-u samo prineses prst na skener i otkljuca se i upali ekran...tj.spreman za dalji rad... :)
 
izlazi weekly svake nedelje..samo sto od poslednjeg izbacivanaj doma sada je i tutorijal kako otkljucati bootloader...ne kapiram bas zasto i kako funkcioniese jer nemam trojku...ali pisu da nije komplikovano, mada nisam ni cuo da je ikome jos zakljucan..
 
Ja veceras idem da pokupim svoj beli primerak,javljam utiske kasnije,nadam se da ce sve biti ok...:)
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    437.7 KB · Pregleda: 276
  • 2.jpg
    2.jpg
    564.9 KB · Pregleda: 266
Poslednja izmena:
Stigao fontele,prvi utisci extra,jos se malo navikavam da displej,posle SAmoled-a :)
 
Stigao fontele,prvi utisci extra,jos se malo navikavam da displej,posle SAmoled-a :)
Hajde kada istestiras to malo vise, malo vise napisi. Zivo me interesuje. Koliko si ga platio? I jel 32gb verzija?
 
Hajde kada istestiras to malo vise, malo vise napisi. Zivo me interesuje. Koliko si ga platio? I jel 32gb verzija?
Kod mene je 16gb verzija, beli, placen 190e,dobio sam godinu dana pismene garancije, u pitanju je jedan lokalni mobil shop iz NS-a.... Utisci su za sad vise nego pozitivni, telefon deluje dosta skuplje u odnosu koliko kosta, jos se lagano privikavam na displej, ali mogu ti reci da mi dosta vise odgovara ovaj tip displeja nego amoled, ovde su boje nekako normalne i prijatne za oko, i bela je bas bela, a ne zuta kao na amoledu na S5....odma sam mu instalirao Novu, i swift key, imam tu jos malo nekih podesavanja da odradim i to je to. Sve u svemu, pisacu jos za koji dan, kad ga vise budem cackao...
 
Cestitam na kupovini, da te sluzi lepo i dugo :)
Btw, jel nasao neko staklo za ovaj telefon, nemoguce da nigde nema...
 
Nazad
Vrh Dno