Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Telefon stvarno lepo radi, do sada mu nisam nasao neku manu...
 
Gledam malo po oglasima i vidim da brzo pada cena za RN3, na neku meni prihvatljivu. Mada uglavnom ima verzija od 16gb 2ram, dok je sa 32gb i 3ram malo skuplja i manje nalazim. Pa sam neodlucan, da li sacekati jos malo da padne cena za 3gb rama ili uzeti od 2, ili pak uzeti Letv x500?
 
Meni se na prvi pogled više svideo Rn3 u odnosu na Letv x500.
 
Kad izlazi verzija sa s650?
 
250e za 32gb verziju nije loša cena.. :) goldway
 
I dalje jaka.. Za mesec dana ide to na oko 230$ i tada je cena ok.
 
Mene intetesuje da li sim tray iz rn3pro moze da udje u rn3.. :) cekamo da neki ludi rus proba. Ako bude moglo kupis sim tray sa alija i imas podrsku za sd i na obicnom rn3 :)
 
Ja čekam neki review, pa da poručim za drugara. Sada trenutno ima Rn3, a hoće i ovaj da proba :) Prvenstveno hoće da proveri da li se i koliko zagreva u odnosu na Rn3.
 
Da li si imao problem da kada ti stigne SMS da je malo odsecen prvi red u SMS?
Ja imam isti problem, tj zena njoj sam uzeo RN3, nisam ulazio u to do cega je problem, pa sam odmah fabricku aplikaciju zamenio sa Textra...ukratko lep telefon za te pare, odlican pomalo nerviraju te njihove aplikacije i kineska slova i to sto kad se prebaci na srpski u nekim podesavanjima i dalje ostaje engleski...

Ps. Da li ima da se podesi koja ke kartica primarna za poruke, nasao sam ono za internet, pozibe, ali za poruke ne...

Da li je neko nasao neki silikon za njega, zastitu za ekran? Ima onaj jedan na kp sto prodaje silikon, ali onaj deblji...
 
Pa prva je primarna za sms, ako hoces da saljes sa druge, samo tapnes dole na broj 1 u odeljku gde kucas sms i izaberes 2...Ovo je za njihovu sms aplikaciju... A koliko ja znam Textra nema opciju da radi sa dve sim...
 
Nemam...ja sam flesnuo custom rom...vrati se par strana nazad imas link ka njemu...mada je i gremlin74 isto flesnuo custom,samo noviju verziju...i nemamo taj problem sa sms... ja za ovu verziju sto ja imam mogu da ti potvrdim da sve sljaka...za sada bez problema...kada nju flesujes ni traga od kineskih app i servisa, i sredjen je font...
 
Poslednja izmena:
Nisam nikada fleshovao, jel moze nesto da se zezne, samo skinem onaj rom i pratim instrukcije?
 
Uvek moze, bitno je samo lepo i pazljivo da procitas, imas i slike i proveri dva puta sve pre nego sto kliknes na start...
 
Hvala.Odradio sve i sad mi ne radi otisak prsta. Jel imao neko ovaj problem?
 
Koliko sam ja citao, neko ima taj problem...neko ne... Vidi jel ima resenje...ja nisam nigde procitao...
 
Da se ubacim u temu jer planiram da pazarim fon :)
Jos jedan review Note 3 Pro i uporedni test sa Mi4c. Kamera, od koje sam ocekivao dosta jer sam se nadao da ce biti poboljsana i da ce senzor biti Sony-jev, je inferiorna u odnosu na 4c. Bacite pogled na test pa prosudite sami...
http://mobile.163.com/16/0120/00/BDO0541A001117A5.html
 
Daj nadji jos neki kineski test.. Ovi su lepo krenuli sa ovim gamebenchom ali nisu pokazali koliko throtluje s650 sto je u sustini i najbitnije..

Mi4c ima generalno dobru kameru.
 
Telefon se preporodio. Ne mogu da verujem kako lepo radi kinez od 200 i kusur evra.
 
Slabo mi ide kineski ovih dana :) Jedva sam i ovo izbunario... Ako naletim na nesto zanimljivo, postujem obavezno.
 
Cuo sam da su kinezi zakljucali bootloader za redmi note 3...O cemu se radi tacno?
 
O tome da nece moci da se instalira custom recovery na mob..
 
Moze da se otkljuca...ali mora downgrade na neku dev verziju roma...pa tek kada se otkljuca moze da se flesne neka novija verzija...
 
Hmmm. Zar ne treba da se dobije neka povratna verifikacija od xiaomia ? A ljudi kazu da se to ceka i da mogu da te i iskuliraju..
Sve je ovo dosta konfuzno
 
Nazad
Vrh Dno