Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Po meni dispej odlican, nemam zamerki...mislio sam da posle amoled-a na samsungu necu moci da se naviknem, medjutim sada kada uporedim displey na RN3 i samsungu mnogo bolje izgleda na RN3... neki licni utisak je da je ovaj dislpey kao na jabuci(poredim ga sa Ipad mini-jem)...bela je bas bela, crna isto dobra...Uzeo na KP, od momka iz NS... 215e... problem je sto nema crnih, ima beli i zlatni i za manje para, ali ja sam hteo bas crni...
Daj onaj spisak komponenti. Nekoliko puta stisnes na kernel u setings i onda tu imas
 
Verovatno si mislio na ovo...ako nije reci sta tacno...tamo ima 32 stavke...

2m31t93.png



2dqoftg.png
 
Da da. Hvala. Trebalo bi da imas i bolju kameru :)
 
Zamolio bih vlasnke telefona,ako nije frka da opale koju fotku po danu napolju,pa okacite ovde cisto da vidimo kakva je kamera....btw,opasno se razmisljam da pazarim ovaj fon.
 
Slikacu ja sutra, pa cu okaciti...nisam se nesto posebno igrao sa kamerom...ali po onome sto sam video, nije losa uopste...
 
Zamolio bih vlasnke telefona,ako nije frka da opale koju fotku po danu napolju,pa okacite ovde cisto da vidimo kakva je kamera....btw,opasno se razmisljam da pazarim ovaj fon.
Види прешао сам са Galaxy 5 на Redmy Note 2 (због две картице, смор ми је био више да носим два телефона) и ни због чег нисам зажалио. Једино ми је фалила fingerprint опција. Са RN3 и то је решено + још јача батерија.

Камера ми чак више одговара, бржа је, јесте наравно зрнастија, говорим о лошем амбијенталном светлу, али боље ми испадају слике деце. Нема ни близу "духова" као на Самсунгу. Видео је лошији али мени довољно добар.
 
Poslednja izmena:
Ok,i ja bih takodje sa s5 na rn3...ipak bi mi godio 5,5" ekran :)e sad,bitno mi da su slike dobre po danu,za nocne uslove me bas briga...
Btw,kakav ti je displej kod note2 u odnosu na samoled kod s5?Vidim da je na rn3 jos malo svetliji u odnosu na rn2.
 
Poslednja izmena:
Amoled je amoled, nekome se ne svidjaju jake boje ali meni bas lezi. Nikakvih problema nisam imao da se prebacim sa SGS5 na RN2 (a recimo kada sam sa SG Note 2 presao na LG G2 jedva sam svario ekran iako je bila jaca rezolucija na LG).

Glupo mi sad da menjam telefon tako brzo (ili pucam ponovo pare) ali mislim da bi mi RN3 seo ko dupe na nosu. Ako je u kvalitetu RN2 stvarno ne znam sta bi mu prigovorio.
A tek RN3 pro...
 
Poslednja izmena:
Ja sam pikirao verziju od 16gb za 185e. Ili je možda bolje ispružiti se još 35e za verziju od 32gb?
Šta još ima za preporuku u cenovnom rangu oko 200e a da je dual sim?
 
LeTv x500, x600, Meizu m2 note, Jiayu S3, Redmi 3 (5" ekran), Redmi Note 3 Pro ...
 
Evo neke slike sa RN3...
vreme i nije neko za slikanje, ali posto sam obecao evo slika...
Sve slike su sa auto podesavanjima, s' tim da je prva slika cveca slikana sa upaljenim blicom i unutra, druga slika bez blica...

https://app.box.com/s/977xxzggf57bznk5vfywxvfbpfhzxxgj
 
Gledao sam ja recenziju Z9 mini koja koristi isti procesor i kaze lik da se ne grije nista posebno
 
Jel se na kraju zna da li verzija PRO moze umesto SIMa da radi memorijska?
 
Vidim da si ubacio noviju verziju, iskreno ja nisam ni video tu... mada sada me mrzi da se opet zezam...taman sam utegao sve :D
Nisam primetio da ova verzija sto sam ja ubacio ima neke bagove, mada vidim da u ovoj sto si ti instalirao ima jos neka poboljsanja...
 
Vidim da si ubacio noviju verziju, iskreno ja nisam ni video tu... mada sada me mrzi da se opet zezam...taman sam utegao sve :D
Nisam primetio da ova verzija sto sam ja ubacio ima neke bagove, mada vidim da u ovoj sto si ti instalirao ima jos neka poboljsanja...

Da li si imao problem da kada ti stigne SMS da je malo odsecen prvi red u SMS?
 
Sada sam proverio,sve je ok...nema taj bug...
 
Mislio sam da li si ga imao pre nego sto si ga instalirao,na prvobitnoj verziji kada si kupio tel?
 
Nisam primetio, ne mogu da potvrdim sa sigurnoscu...mada meni nije stigao sa zadnjom, vec predzadnjom verzijom...7.0.19.0...
 
Za sada ovaj radi perfektno...
probao sam da ga punim sa drugim punjacima od 2A ali se sporo puni,samo sa orginalnim se brzo puni
 
Ja ga punim sa samsungovim od 2a i Ampere pokazuje 1420 ma... I puni se brzo....
 
Da ladno. Vrh ,verovatno iz tog razloga jos niko ne zna kada izlazi 3gb/32gb verzija.
 
4e36738d3ee895fe031524e5848a0b3b.jpg


45b58758a03863395cb6f40781c891f4.jpg


evo malo rezultata baterije :)
telefon koriscen otprilike 60% na wifi - 40% na 3G, 35 min razgovora, osvetljenje malo manje od pola, recimo oko 45%...,aktivne obe kartice...
 
Poslednja izmena:
Lepo nema sta. Bas me interesuje kako se ponasa sa s650.
 
Nazad
Vrh Dno