Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Inace koliko sam video jedine mane su mu sto i dalje nema NFC, i jedino sto je osakaceno sa RN2 je infrared, jedan sim manje, tj. deli se sa SD, i verovatno baterija nije izmenjiva...

Sad negde piše da i nema sd, samo dva sima, plus da nema ni FM...

Ako je istina, malo su ga bezveze osakatili na uštrb dodataka...

Uvek mora neki zajeb...
 
Nema sd karticu 99%. Za radio ne znam
 
Znači, opet standardna Xiaomi fora sa izostav5anjem MicroSD slota da bi kupio skup5u verziju...murš, more.
 
Baci 5 :D I nemoj da se nerviras :)
 
Mozda ima nekakve veze sa velicinom baterije.. Mozda je taj citas za sd veci i onda ne bi mogli da uguraju 4000mah.
 
Mora da se odg meizuu :) ali to je "tek" jan feb :)

Imace nesto o batt.. Google translate.

How do 4000mAh battery while maintaining the feel ofit?

Firstly, the already mature and most advanced battery technology, the energy density of up to 690Wh / L , currently only a handful of high-end flagship machine in order to achieve the level of technology . Secondly, on the stack extremely compact overall length and width of less than friendly business opportunities based as far as possible under the premise of the battery compartment bigger !

addition, the energy density, the conventional lithium-ion batteries use graphite anode highest 600Wh / L hovering; advanced silicon negative battery up to 800Wh / L energy density , there were reports that last year, the silicon negative electrode material in this phone commercial, expect to see released after dismantling Note 3 red rice is not the technology.
 
Ja stvarno ne vidim potrebu za dual sim, pisao sam vec ranije, brze se trosi baterija. Bolje imati jedan dobar smart telefon , tj za karticu koja se najvise koristi, a za drugu karticu obican telefon, od 10-20 evra. Obicno su ovi drugi neki poslovni telefoni, naravno ne zelim da mesam poslovno sa privatnim.
SD kard slot, Xiaomi je napisao ranije, da ne zeli da proizvodi telefone sa micro sd card slotovima, jer po njima to utice na stabilnost telefona. jer mnogi korisnici intaliraju aplikacije na micro sd karticu, i onda ako imaju problema, pluju po proizvodjacu. Ja podrzavam Xiaomi u ovom stavu. Jedino se nadam da ce 32gb verzija biti stvarno dostupna, a ne kao kod mi4 64gb ( nema 32gb) da ga ima proizvedenih maltene koliko prstiju na obe ruke.
 
А мени је дуал сим под обавезно.
Приватни и пословни, све на једном месту.
Некоме треба и за комбинацију картица. На једној минути на другој нет. Јефтиније му испадне.
 
Ljudi vole dual sim jer kupe internet karticu i stave je u drugi slot tako da imaju 10gb neta za sitnu lovu.. Plus je bolje nositi 1 uredjaj umesto 2.
Ali slazem se da dual sim vise jede bateriju,i to mu dodje jedina mana
 
Meni je kombinacija privatni/poslovni i više mi odgovara da nosim jedan telefon umesto 2, koliko god taj drugi bio mali.

Ovako mi dobro dođe jedan telefon koji može sve da mi odradi, pozive, internet, sms, mejlove, slikanje, prebacivanje slika u pdf i ostalo.

Jedina mana Dual sim telefona je dok pričam na jednom broju, na drugom sam nedostupan, i možda kraće trajanje baterije ali ono nije toliko značajno.
 
Ok, slazem se ali kako sad trajanje baterije nije bitno ? :) kad se svi zale da baterije na mobilnima nisu dovoljno izdrzljive
Ali ovaj je eto dual sim a i ima 4000mah bateriju
 
Poslednja izmena:
Dual sim je samo prednost, kome ne treba neće koristiti, kome treba ima mogućnost. Osim svakodnevnog korišćenja vrlo korisna stvar u slučaju putovanja u instranstvo.
 
Ok, slazem se ali kako sad trajanje baterije nije bitno ? :) kad se svi zale da baterije na mobilnima nisu dovoljno izdrzljive
Ali ovaj je eto dual sim a i ima 4000mah bateriju
Ne utiče drastično dual sim na bateriju. Možda ako si u nekoj nedodjiji pa ti je signal katastrofa na obe kartice.
Onako odokativno, max 10% kraće trajanje baterije i to u nešto lošijim uslovima korišćenja (slab signal).
 
Meni je kombinacija privatni/poslovni i više mi odgovara da nosim jedan telefon umesto 2, koliko god taj drugi bio mali.

Ovako mi dobro dođe jedan telefon koji može sve da mi odradi, pozive, internet, sms, mejlove, slikanje, prebacivanje slika u pdf i ostalo.

Jedina mana Dual sim telefona je dok pričam na jednom broju, na drugom sam nedostupan, i možda kraće trajanje baterije ali ono nije toliko značajno.
Већ неко време сви су dual standby тј доступан су на другој картици док причаш на првој тако да тај проблем не важи.
 
Poslednja izmena:
Већ неко време сви су dual standby тј доступан су на другој картици док причаш на првој тако да тај проблем не важи.

Što opet ne znači da možeš da pričaš istovremeno sa obe, evo pre pola sata sam imao propušten poziv.
 
Већ неко време сви су dual standby тј доступан су на другој картици док причаш на првој тако да тај проблем не важи.
Da li ovaj telefon tako radi? Koliko znam, ovaj nacin rada nije tako cesta pojava.
 
Наравно да не можеш. Конференцијска веза никад није ни радила али ако те неко зове на прву док причаш на другој картици неће имати знак заузећа него ће ти телефон звонити/сигнализирати да имаш позив.
 
Poslednja izmena:
Pa to sam i pitao. Koliko se sećam, naziv je "Dual SIM Full Active". Znam da su retki bili takvi telefoni.
Super ako tako radi.
Od telefona koje sam isprobao; Lumia640, Jiayu S3, Meizu M2 Note, HTC One M7, samo je HTC tako radio, dok su ostali bili nedostupni na drugom broju.
 
Poslednja izmena:
Da li ovaj telefon tako radi? Koliko znam, ovaj nacin rada nije tako cesta pojava.


Pa to sam i pitao. Koliko se sećam, naziv je "Dual SIM Full Active". Znam da su retki bili takvi telefoni.
Super ako tako radi.

Види, знам да ли Redmi Note 3 уопште има две картице. Redmi Note 2 који имам ради тако. Ево управо сам пробао и позив на чекању са две картице и савршено ради.

Мрзело ме да пробам са трећим (и четвртим) позивом пошто је ово био позив на чекању између две картице, па остају још по позив на обе унутар мреже :)
 
Poslednja izmena:
Види, знам да ли Redmi Note 3 уопште има две картице. Redmi Note 2 који имам ради тако. Ево управо сам пробао и позив на чекању са две картице и савршено ради.

Мрзело ме да пробам са трећим (и четвртим) позивом пошто је ово био позив на чекању између две картице, па остају још по позив на обе унутар мреже :)

Ja koliko se sećam imao sam propuštenih poziva i na RN2, poziv na čekanju mi je radio na toj kartici sa koje pričam.

Redmi note 3 ima dve kartice .
 
Meni ne odgovara to uvođenje legura koje poskupljuju telefon jer i tako kupujem case .
 
Ljudi, jel se zna da li ce i ovde biti tianma(?) ekran ili neki drugi?
 
Dobar im sajt/prezentacija. :D
Ali zaista neka mi neko kaze da ovo nije neki Meizu bez onog home tastera. :d
 
Nazad
Vrh Dno