Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Fora je sto nece da se ugasi, ako drzim duze samo se restartuje.
 
Drzi duze dok se ne restartuje, kada se ponovo startuje i ugasi, tada pusti i ostace ugasen.
Bar je tako na redmi note 4 a i na bivsem G2

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jel mogu nekako da konektujem sa PC-em, da odradim backup?
Kad povezem kabl, trazi mi da prebacim sa USB charging mode na mod za konekciju sa PC-em a to ne mogu bez touch-a?
 
Flesovao sam poslednji nugat rr rom sve kako je i receno na sajtu xda, ali nece da se bootuje. Vrti onu animaciju do beskonacnosti. Vratih backup koji sam prethodno napravio i sad ne znam sta mi je ciniti? Do cega to moze biti?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Flesovao sam poslednji nugat rr rom sve kako je i receno na sajtu xda, ali nece da se bootuje. Vrti onu animaciju do beskonacnosti. Vratih backup koji sam prethodno napravio i sad ne znam sta mi je ciniti? Do cega to moze biti?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Upao u butlup, moguce da je do firmvera ili SuperSU... Odradi clean install, flesuj firmver prvo, pa rom, pa reboot sistem, pa gapps, pa reboot i na kraju supersu i wipe dalvik i kes

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne treba ti supersu ako flešuješ nougat RR jer on ima magisk :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
pozdrav ekipo
sutra mi stiže:
Xiaomi Redmi Note 4X 16/3gb Snapdragon 625 sa global romom
šta mi je činiti prvo s njim? a ne nešto ne sj...? ako ostavim na osnovnom romu, da li će mi stizati updejti...
 
Naravno da ce stizati, samo na "osnovnom" i moze da stize...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
S tim da je moguće da su kinezi stavili neku izmenjenu verziju Miui-a, kao što se meni desilo, pa sam morao da flash-ujem originalni rom, ali nije pravilo

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Od jutros mi se javlja problem da nece da se poveze na mob.internet. zapravo samo par puta sam uspio i to na neko kratko vrijeme i opet se iskljuci sam. Probao sam da restartujem telefon,ali nije dalo rezultata. Takodje sam vadio i vracao kartice bez uspjeha

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Пробај да пребациш фон на 4г нпр. и сачекаш да се накачи па онда вратиш на 3г. Или обрнуто зависи шта користиш...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Imam problem koji nikada do sada nisam video. Naime, stalno me pita da li da preuzme attach ili da čeka wifi. Šta god da pritisnem, tu poruku ne skida.
Nisam nigde ubacio restrikcije po pitanju, na tom prozoru sam postavio "unlimited" da me ne smara. Ali i dalje smara.
Biću jako zahvalan da mi neko kaže šta da uradim.
ccc04a92c94565ae0d7cbef5dd3ebac1.jpg
 
Da li neko jos ima problem sa mikrofonom na Snapdragon verziji? Nema šta nisam pokušao, gomila ljudi ima isti problem na netu, ne znam da li je do software-a ili hardware-a [emoji53]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Posle vise od godinu dana, telefon mi je jako usporio. Jako sporo otvara widget Google pretrazivac, kao i browsere. Ponekad i aplikacije. Pre neki dan sam uradio fabricki reset. Kad sam ponovo instalirao neke aplikacije, ponovo je poceo da brljavi,da baguje, da se zakucava. Imate li neki predlog kako da resim?

Telefon je Xiaomi Redmi Note 3 2/16

Android Version 6.0.1 MMB29M
Android security patch level 2017-07-05
MIUI Version MIUI Global 8.5 Stable 8.5.6.0 (MHOMIED)
CPU Hexa Core Max 1.8GHz
RAM 2.00 GB
 
To je beše MTK procesor? Možda da probaš neki custom rom...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nije, hexa je 8 core procesor, a to je snapdragon 650. Deca je Mtk tj. 10 core..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hexa je 6, octa 8 ...
Ahh daa [emoji15] hexa (6 core) je SD650 RN3, a octa (8 core) je MTK Helio X10 RN3 i ovaj sto ja imam SD625 RN4. Deca (10 core) RN4 MTK. Pobrkani loncici [emoji15]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nikad nisam ubacivao neki rom.
Bas je usporio telefon. Desi se npr. da kad izadjem iz google chromea,treba mu tri,cetiri sekunde da izadje.
Memorije imam uglavnom oko 300mb slobodno a nemam bas puno aplikacija instaliranih.
 
Odradi neki factory rest barem, pa vidi

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Možda ti je problem u nekoj od aplikacija. Takođe, 2GB RAMa i nije nešto....

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Sta moze biti uzrok da telefon nece da se prikaci na 4g mrezu? Iako je sve podeseno kako treba ( konekcija na 4g) i sve je do skoro radilo bez greske, iskljucivo stoji na 3g. Probao sam i restart ali nista

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da li imaš 4G SIM karticu? Probao si je u drugom telefonu koji podržava 4G?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Imam 4g, do prije nekoliko dana mi je sve ok radilo ( ne znam tacno kad je pocelo dq zeza posto uglavnom sam na wifi). A nisam probao u drugom telefonu posto je ona najmanja velicina. Ali moracu potraziti adapter da otklonim i tu sumnju

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
CG je u pitanju, telenor mi je druga kartica i na njoj nemam 4g. Crnogorski telekom mi je za 4g

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ako je neko kupovao držač za auto , za RN3, ima li preporuka?
Gledam na AE, ima svašta nešto..
Nešto na ovu foru..
 
Poslednja izmena:
Ti jeftini za par dolara su uglavnom bacanje para.
Jedini koji sam imao a da je bio stavrno dobar, platio sam ga bio oko 35usd, ali je bio namenski.
Sada mi se prosto ne daju tolike pare, a i ne bacaju mi se na neke koji traju par nedelja... Težak izbor... :)
 
Nazad
Vrh Dno