Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Zadnja verzija Havoc-a je bila dosta dobra. Koristio sam je dok nisam promenio telefon

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Treba mi mala pomoć. :d
Pokušavam da flešujem TWRP na Kenzo modelu, ali kad god sam u adb odradim klasičnu komandu adb devices i vidi se uređaj, onda ide adb reboot bootloader i telefon uđe u fastboot mod, ali nakon toga kad ukucam fastboot devices uređaj se ne vidi i ne mogu da flešujem TWRP. Davno sam imao isti problem i nikako ne mogu da se setim šta sam radio.
Šta da radim? :)
 
ako je desetka bag je do drajvera kad si u fastboot-u,moraš ručno da odabereš u device manageru generički usb mass storage drajver i onda će moći.ovo važi za manje više sve sd telefone.
 
nećeš zeznuti ništa,prilikom restarta vraća se sve na staro,samo u device manageru na kedacom usb ideš desni klik pa update drivers pa have disk i let me pick i izabereš generičke usb MTP drajvere.
 
Uspeo sam, hvala ti puno. :)
Da oživim malo legendu, instalirao sam RR 7.0.1. Sigurno će da radi bolje od MIUI 11, telefon je bio prespor.
 
Donela drugarica ovaj model (Kenzo), hoće da joj instaliram noviji Android, da li MIUI ili custom, nebitno, samo da radi fluidno, pa me zanima ako neko još uvek koristi RemiNote3Pro, koji ROM instalirati? Na gonunse nalazi Havoc i baš je sve sporo, užasno sporo.

Sent from my P30Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno