Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Ali MIUI 10 zavnovan na Android 6 :/

Ja rekoh da cu da probam nesto od 9.0 sa XDA ali jos nikako. Svaki put odustanem kad citam komentare da mi mozda BT nece raditi ili da je Wifi slab.
Ne bih preporučio 9.0 romove još uvijek. Ja sam isprobao Arrow OS 9.0 I koristio sam ga nekih 7-10 dana. Od bagova sam primijetio sporije punjenje, internet često puca, a najiritantniji je WiFi hotspot bag, gdje dolazi do restarta telefona pri gašenju hotspota. Ja sam se vratio na Pixel Experience 8.1.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ne bih preporučio 9.0 romove još uvijek. Ja sam isprobao Arrow OS 9.0 I koristio sam ga nekih 7-10 dana. Od bagova sam primijetio sporije punjenje, internet često puca, a najiritantniji je WiFi hotspot bag, gdje dolazi do restarta telefona pri gašenju hotspota. Ja sam se vratio na Pixel Experience 8.1.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Vazi, hvala na savetu :) neka oni to malo upeglaju.

@stefkoss ne znam sta bi to moglo biti :/
 
Otvorim Case i vidim da mi je tel nabubrio malo gde se stavlja sim. Sta moze biti? Takodje tu kao da je na Case-u neka tecnost od ranije. Saveti?

Skineš zadnji poklopac i ispraviš prstima metal. Ne znam zbog čega se to desilo.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Skineš zadnji poklopac i ispraviš prstima metal. Ne znam zbog čega se to desilo.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Mislio sam to da uradim ali ta neka tecnost kao sa strane me brine, mozda je i slucajnost nzm.
Mislio sam da je bateirija, ali zar nije malo visoko da bude baterija?
 
Mislio sam to da uradim ali ta neka tecnost kao sa strane me brine, mozda je i slucajnost nzm.
Mislio sam da je bateirija, ali zar nije malo visoko da bude baterija?

Ne vjerujem da ta tečnost potiče iz telefona ali opet je najbolje da skineš poklopac i vidiš kakvo je stanje unutra. Nema u telefonu ništa što bi moglo osloboditi tu tečnost. Da je u pitanju oštećenje baterije, telefon ne bi više radio, da ne spominjem to da bi bilo kakva tečnost unutra spržila elektroniku.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne vjerujem da ta tečnost potiče iz telefona ali opet je najbolje da skineš poklopac i vidiš kakvo je stanje unutra. Nema u telefonu ništa što bi moglo osloboditi tu tečnost. Da je u pitanju oštećenje baterije, telefon ne bi više radio, da ne spominjem to da bi bilo kakva tečnost unutra spržila elektroniku.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Hvala, hocu. Sad slecede pitanje. Da li ima neki custom rom koji preporucujete?
Najvice me zanima trajanje baterije, fluidnost i kamera.
Sad je na beta global MIUI 10.
 
RR rom je dobar ja bih rekao. Mislim da sam ga do sada najduze koristio. Imam problem sa baterijom ali mislim da nije do softvera nego je dotrajala :)
 
Zar icon pack ne trosi vise bateriju?
I sta da radim sa ovim, odjednom pocele notifikacije..
Screenshot-2019-01-11-21-48-06-941-com-miui-home.png
 
Da nisi instalirao neku novu aplikaciju? Ovo je sumnjivo jer ti se pojavljuje u FB, Gmail, WhatsApp itd. Mozda si i zakacio nesto.
 
Ne vidim zasto bi icon pack trosio bateriju :shock:

Da, ovo mi lici kao da si nesto zakacio. Instaliraj RR rom, cini mi se da si jos na MIUI.
 
Zar icon pack ne trosi vise bateriju?
I sta da radim sa ovim, odjednom pocele notifikacije..
Screenshot-2019-01-11-21-48-06-941-com-miui-home.png
Idi na Chrome→Settings→Site settings→ Notifications i blokiraj sve sajtove kojima si dao dozvolu da ti šalju notifikacije. To se dešava kada stalno klikćete na "Yes" I "Allow".
 
Poceo da mi krči zvučnik, harware polako otkazuje. Blizi se kraj lijepog dvoipogodišnjeg druzenja[emoji45]
Pusticu ga jos malo a onda za mjesec dva da se uzima, naravno opet xiaomi! Da li ce to biti mi 8 lite ili ovaj novi redmi note 7 pro sto je u najavi, zavisi od cijene

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Samo da vam javim da je na xda izasao RR rom 9.0. Ja malopre flashovao da probam. Ima jos neki liquid.

Ovaj RR bas fluidno radi :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nisam previse zahtevan korisnik ali moram da kazem da Havoc 2.3 od 15.03.19. sa android pie OS radi perfektno na ovom legendarnom telefonu! ;)
 
Pozdrav braco, treba mi jedan savet, naime RN3 poceo pre par dana nenormalno da trosi bateriju i zagreva se sam od sebe, bukvalno da ga napunim na 100%, ostavis na stolu, dodjem za 2 sata on je na 60%, a da bi onda napunio tih 40% treba mu jedno 5 sati, to se desava tako par dana i onda se nekako sam vrati u normalu ,onako da ceo dan mogu da ga akam i da mu ne mogu potrositi bateriju, ima li k da je imao slicno iskustvo pa da zna sta se da uraditi po tom pitanju?
 
Ja bih odma stavio novi ROM, bez previse ulazenja u to do cega moze biti :)
 
Posle custom roma sa Androidom 7 resim da se vratim na najnoviji MIUI, kad ono prc, prepoznaje SIM kartice ali nema signal.
U phone information stoji da je radio off i ne moze da se upali. Probao sam da flešujem razne firmware preko twrp-a, modeme preko fastboota ali ništa nije rešilo problem. Imei nije izgubio.
Jel imao neko sličan problem?
 
Pozz narode, jel ima neko da i dalje koristi ovaj telefon sa nekim custom ROM-om? Ako moze neka preporuka za dobar ROM, trenutno sam na Lineage 14.1, red je da se menja za nesto novije :)
 
Lagano Kenzo dobio MIUI 10.2. Upravo instalirao mami, leti kako radi. Baš prijatno iznenađenje.
Ovaj telefon mi je jedna od najboljih investicija. :d
 
Da li ima neki dobar rom za Pro model a da sve radi i da je ok brzina? Ne mora najnovija verzija Androida.
Trenutno ima MIUI 10, ali ne radi baš brzo i fluidno. Nije da se sad nešto preterano koristi, uglavnom za vesti, prognozu, Viber, jutub i pozive i poruke ali telefon sporo radi.
 
meni su nitrogen i aosp extended radili kao sat dok sam imao fon (pie buildovi).nitrogen mi je bio nešto bolji ali dosta rano je napušten,aosp je bio održavan duže.
 
Nazad
Vrh Dno