Šta je novo?

LG G5

Dobiće marshmallow huawei p8 lite "pre" nego s6, sramota i bezobrazluk...
 
Poslednja izmena:
To na ovim telefonima od preko 550€ :D
A i sa njima ne radi multitasking, a marshmallow dolazi za 2 meseca ...

šta sad 550... pa zar nisi rekao samo lg ima tu opciju
samsung a3 podržava teme a ne košta preko 550

a gde su xiaomi ili meizu od 150$ koji isto imaju full teme...


nego pusti ti ove ostale marke, šta ćemo sa bootloaderom kod LGa? kako da se flešuju fixevi a da ne ode garancija :D
 
To se i ja pitam. Od konstantnog pljuvanja knoxa i garancije zaboravilo se pot. pljuvanje lg resenja koji otkljucavanjem bootloadera ponistava garanciju..

Iskreno sa g5 ocekujem da predstave kopiju knoxa to jest neki GsecureX..
 
Poslednja izmena:
šta sad 550... pa zar nisi rekao samo lg ima tu opciju
samsung a3 podržava teme a ne košta preko 550

a gde su xiaomi ili meizu od 150$ koji isto imaju full teme...



Pa lepo sam rekao - kupi note 4 pa probaj da staviš teme ;)
Ili misliš da treba da bude još 200-300 € skuplji kako bi dobio te buđave teme koje su još jedan dodatni skin na ionako teško skinovanom touchwiz sistemu.
Realno meni teme i ne trebaju - treba mi da promenim ikonice (zbog toga većina ljudi i instalira nova launcher), a wallpaper ću već sam...
Za settings i ostalo me baš briga - dobro je i ovako :)

Dobiće marshmallow huawei p8 lite "pre" nego s6, sramota i bezobrazluk...

Nije ni čudo kad godišnje izbace 100 modela + razvijaju Tizen platformu ...
Ljudi dali stotine € na note 5/s6/edge a dobiće marshmallow 3 meseca posle G3 telefona :)
 
Poslednja izmena:
Sreća pa je taj video loš - ružno izgleda na njemu :)
Neće imati volume up/down na leđima ...

LG-G5-leak-Shai-Mizrachi-Android-Authority-840x535.jpg
 
I ja mislim da neće biti takav ali ko zna
Meni nije ružan - čak bih vise voleo zbog tih dugmića da bude neke istine u ovom
 
Poslednja izmena:
sad je fastboot flashing unlock :)
 
Jedan zvucnik? Mate 8 ima stereo zvucnike. Da se zna ko je treci a ko ima manje od procenta...
 
Mate 8 ima jedan zvucnik. Mnogi pisu da ima 2 ali realno ima 1..
 
Although it consistently launches some of the best smartphones in the industry, it looks like LG's mobile division is having problems with improving shipment figures and maintaining profitability. Earlier today, the company posted its Q4 earnings report, revealing the full numbers and also sharing some insight on how it plans to tackle these problems looking forward.

During the fourth quarter of the last year, LG was able to ship 15.3 million smartphones, a 2% improvement compared to the previous quarter, but a 2% decline compared to Q4 2014. Throughout 2015, LG shipped 59.7 million smartphones, 0.5 million more than the year before. Despite this minor improvement, however, the company has fallen just shy of breaking even in 2015 as far as its profits are concerned. In 2014, the company recorded a small, but existing profit. 


As far as the US smartphone market is concerned, LG recorded a 13% QoQ improvement in terms of shipped units during Q4 2015, a feat that's likely to be attributed to the moderate commercial success of the LG V10. 

Acknowledging that these numbers could be much improved, LG says that it plans to introduce two new flagship smartphones in 2016. One of these phones will be the upcoming LG G5, a handset that's said to be unveiled late next month at MWC 2016 in Barcelona. 

V11 kao konkurencija noteu i iphonu ?
 
Poslednja izmena:
Ne svidja mi se sto su dugmice sklonili sa ledja, v10 je imao to super uradjeno. Nekako sve manje I manje me iznenadjuju novi telefoni. Da je 5x jeftiniji uzeo bih ga, I ne bih razmisljao dugo dugo...
 
G5 zverka. :)
 
Neki lik napravio video baziran na dosadašnjim leakovima.
[youtube]AQozBlcFOeQ[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Izgleda da nisam jedini kojem je procureli dizajn grozan.
 
Bice to mnogo lepse uživo. Oblik mi se svidja, jedino mi ove kamere iza ruzno izgledaju, lepse bi bilo da su jedna ispod druge. Otkud znam, tesko da moze biti ruzniji od G4. I vidim sad se pominje da ce ekran biti od 5.5-5.7...sto bih i voleo, bice mi bzvz ako ga smanje.
Gledao sam nesto pre ovoga mate 8, koliko je Huawei izmislio dizajn i za LG i za Samsung, mogu da ih uce i lupaju cuske.
 
Izgleda da nisam jedini kojem je procureli dizajn grozan.

Nisi jedini. V10 je daleko bolji, bar na osnovu ovih rendera. Pogledaj ovo sto je Vojkan postavio, miks samsung/iphone/htc/huawei dizajna + onakva kamera.

3D-renders-of-the-LG-G5-made-by-Techconfigurations-from-diagrams-of-the-phone-and-cases-for-the-device.jpg


Ali dobro, to su samo renderi.
 
Poslednja izmena:
Napred isti letv/leEco

Sta znam,meni se svidja :) kada budu izasle prave slike sa sve ispoliranim alu delovima utisak ce biti mnogo bolji

Koliko mi je g4 ogavnog izgleda toliko mi je ovaj dobrog :)
 
Poslednja izmena:
Ok dizajn niti lep niti ružan, ništa neviđeno do sada. Opet ja više volim plastične telefone, koliko god g4 pljuvan na forumu od strane nekih što se tiče izrade, ne bih ga menjao trenutno ni za jedan matalan telefon. Ipak mi je V10 nekako najbolja kombinacija, metal i ona plastika koja ne kliza pozadi. I note 4 mi je jadan od omiljenih telefona što se tiče izrade, samo da je lajsna malo kvalitetnija...
 
Ovde je samo ruzna ova kamera iza, mada verujem da će da kida tako da im je oprošteno :) ostalo je kao i svaki drugi zaobljen metalni fon, ne znam sta ste očekivali.
Na pocetku se govorilo da je 5.3 displej sto me je malo razočaralo,vise volim vece ekrane, raduje me sto sad pricaju da ce biti 5.6 sto mi i deluje po onim leak skicama i renderima. Nexus 6P nisam pazario jer cekam da vidim sta ce sa ovim da urade,za sada sam zadovoljan stvarima koje cure.
Nego, koju cenu očekujete? LG sigurno debelo dize cenu pocevsi od ovog modela, ne verujem da ce vise biti te cenovne razlike izmedju G i Galaxy serije.
 
izgled ni tamo ni vamo, ne svidja mi se sto naginju ka sapunolikom samsung dizajnu. vise bih voleo ostrije ivice, kao recimo na G3.
i kamera iza je ruzna, ali sto se mene tice moze da bude duplo ruznija samo da je na vrhu.

sve u svemu ocekujemo mnogo jacu godinu od prethodne.
 
Nazad
Vrh Dno