Šta je novo?

LG G5

Na GB-u je mogla duplo vise od ta 2h. ICS je bio katastrofalan a JB nesto losiji od GB-a ali skroz solidno sa mnogo fluidnijim radom. I dalje imam S2 i znam da moze vise od 2h.
 
LG-G5-leak-Shai-Mizrachi-Android-Authority-840x535.jpg


Exclusive: LG G5 diagram confirms redefined flagship

Ne samo sto idu direktno na Samsung, vec idu i na Samsung dizajn. :d
Steta za tastere ispod kamere, toliko su ih gurali jos od G2.
 
Lepo izgleda. Debljina i sirina potencijalno omogucavaju bateriju od 3000mah. Bitno je da nije 6.5mm tanak.
The LG G4 measures 148.9 x 76.1 x 6.3-9.8mm while the G5 is expected to be 149.4 x 73.9 x 8.2mm.

Napokon pomereni dugmici sa strane.. Dobro je :)

Edit: steta sto je dzek za sluske prebacen gore..
 
Poslednja izmena:
Vrh - to je to, male ivice, odlična kamera, metal, s820 !!!
Što se mene tiče mogli su da ostave i na leđima dugmiće, a i ova opcija je ok ...


EDIT: Sad tek videh da POWER dugme i fingerPrint sensor ostaju na leđima, a da su VOLUME dugmići sa strane - odlično :)
 
Poslednja izmena:
S obzirom da je senzor iza, voleo bih da skrolom po senzoru moze volume up I down (Huawei je iskoristio taj senzor za nesto slicno) pa da svi budu zadovoljni za te tastere :)
Lepe linije, nije bas da skidaju Samsung, jos je G2 bio zaobljen.
Mislim da ce telefon generalno dobro da izgleda, bice lepsi od G4 to je sigurno.
 
Na 6p je power sa strane koliko ja znam.
 
Bas tako, fingerprint manje vise ali power pozadi mi nikako ne ide.
 
Šteta za tastere, više mi se sviđalo kada su bili pozadi. Neće biti ni tako mali bezeli, u poređenju sa G2 je duži čitavih 11mm i širi 3mm, a ima ekran veći za samo 0.1". Biće mu oprošteno ako stave normalnu bateriju, red je da se pomere od one od 3000mAh koju su stavljali u prethodne 3 generacije
 
Znaci pozadi je power fizicko dugme koje se stisne i onda se otkljuca mob ? Umesto da se otkljuca cim se prisloni prst kao npr mate 7,mate 8,6p,5x itd itd..
Mozda i najgore resenje za otisak ako bude tako
 
I ja sam shvatio tako. Onda je katastrofalno, slazem se.
 
Šteta za tastere, više mi se sviđalo kada su bili pozadi. Neće biti ni tako mali bezeli, u poređenju sa G2 je duži čitavih 11mm i širi 3mm, a ima ekran veći za samo 0.1". Biće mu oprošteno ako stave normalnu bateriju, red je da se pomere od one od 3000mAh koju su stavljali u prethodne 3 generacije
Kada malo bolje pogledam bezele i ovu duzinu koju si izdovojio rekao bih da ovaj mob ipak ima 5.5 incha..
 
Videcemo za par dana, verovatno ce i ta informacija procureti pre predstavljanja, ali nije nemoguce da ima velike bezele i ekran od 5.3" ako je zaista onaj modularni dizajn sa donjim delom koji se skida.

Verovatno je sezor za otisak / taster za paljenje identičan onom na V10
 
Šteta za tastere, više mi se sviđalo kada su bili pozadi. Neće biti ni tako mali bezeli, u poređenju sa G2 je duži čitavih 11mm i širi 3mm, a ima ekran veći za samo 0.1". Biće mu oprošteno ako stave normalnu bateriju, red je da se pomere od one od 3000mAh koju su stavljali u prethodne 3 generacije

Moguće da će biti "dosta veći" ekran :

The display is expected to measure approximately 5.6-inches with QHD resolution and our diagram suggests we’ll see an edge-to-edge display.

G2 je 5.2", Note 4 je 5.7", baterija ne verujem da će biti veća od 3000 mah ...
Izgleda da su podlegli trendu tankih telefona - ni konkurencija nije ništa bolja krastavac :)
 
Poslednja izmena:
Mozda to power dugme nije toliko lose resenje sto je iza, jer recimo neko ne zeli da koristi otisak prsta i koristi ga kao power kao i na prethodnim G modelima, a onaj ko to zeli koristi ga kao skener. Jedno dugme - dve funkcije. Ali ne svidja mi se sto su volume tasteri sa strane.
 
A kad je bilo moguce udovoljiti svima :D
 
Dobicemo kopiju kopije, pa sjajno. Smanjice ekran, izbacice dugmice pozadi, verovatno ce da smanje i bateriju (bese pominje se 2800 mAh). Zelim im brzu propast.
 
piletina opet pijuce
opet mu nista ne valja
telefon jos nije izasao a pljuvaci su krenuli u akciju
po meni jedini minus ce biti tasteri sa strane
 
Poslednja izmena:
Batak ko Batak, njemu nikad ništa ne valja... :D
 
Poslednja izmena:
Šta bi sa onim skenerom zenice? Pričali su da će to imati
 
To je tradicija od G2/G3/G4 telefona - sad je red došao na G5 :)
 
Bice to verovatno dobar telefon u rangu g1 i g2.. Naravno uz par mana kao sto su i ti modeli imali.

Samo se "plasim" ovih dimenzija a displeja samo od 5.3 incha,to znaci da ce bezeli biti pakleni. Sto kaze kolega mozda ce tako biti zbog onog sistema za vadjenje baterije..

Ali uglavnom kapa dole lg,maltene svake god menjaju dizajn,pokusavaju nesto,koprcaju se.. Ostali furaju isti dizajn makar 2god
 
Poslednja izmena:
Ajd i ti Loznice malo da pohvalis LG [emoji1]
 
Jel si siguran? :D Nabroj mi pet mana, odmah sada, nemoj da me brineš... ;) Puca staklo pozadi? Mora da ima nešto...
 
Amoled je jedino sto me pogadja od mana. :)
Za staklo pricali da puca i na Z2 pa tezi slucaj. :D
 
Nazad
Vrh Dno