Šta je novo?

LG G5

3880mah u to ne vjerujem. Bice prije oko 3200 ili u najjjj slucaju 3500 sto bi bilo isto odlicno. E sad taj novi softwer samo da tu nesto ne zajeebu a poceli su kad su izbacili app drawer.
 
App drawer definitivno nije bitan, a i tu su nova/google launcher-i ;)
Jedino još da se vidi kapacitet baterije i cena - ostalo je odlično ...
 
Bice max 3000mah.

Nije to 3880mah nego voltaza..

e9a3464e7c0d7962a58ec60182a9b44e.jpg


Zanimljiv telefon svakako. Mada su malo lepse mogli da urade dugmice pozadi i senzor za otisak.
 
Dugmići nazad su sigurno odlični, pa LG je to i uveo još od G2 modela i naravno je tada palo pljuvanje od stručnjaka na forumu :)
Biće to ok, samo sa baterijom da ne zeznu nešto i eto naslednika G2 modela!
 
Ne kazem da nisu odlicni (u smislu mesta na kome se nalaze ) nego kazem da su preruzni. Nesto kao na v10.. A ako cemo realno svi su pisali da na v10 zna da baguje senzor vise nego kod drugih mobova. Tako da to njihovo resenje i nije za pohvalu za sada.
 
Poslednja izmena:
Svidja mi se velicina, meni je iskreno 5.6'' previse, 5.2'' mi je taman, 5.3'' za nijansu veci, moze da prodje.
Slazem se da su dugmici pozadi ruzni, bar na ovoj slici gore, na G2 je to mnogo bolje odradjeno..
 
Dugmići nazad su sigurno odlični, pa LG je to i uveo još od G2 modela i naravno je tada palo pljuvanje od stručnjaka na forumu

Mislio sam da je sve to stvar navike ali sto se mene tice bas i nije, jeste da se posle par dana naviknes na te tastere na G2 ali dzaba ako ti to u sustini ne odgovara :) Tako da je sve to subjektivno, npr meni to nije bas dobro resenje, nekome je vrh a verovatno ima i ''svejedno mi je'' misljenja.

Ali dobro, to je sada vec karakteristika vecine flagship LG-a a u isto vreme znaci i najmanje moguce bezele.. mnogima ce to biti super, ja sam ravnodusan prema oba resenja mada je lepo videti sto tanje bezele ''sa strane''
 
Ja ne znam kako sam živeo bez double tap 2 wake/lock... Mnogo korisna stvar. Retko kada otključavam telefon na dugme... :) Baš obećava g5... Ne znam koja je ovo fora sa app drawer, verovatno hoće da pucaju više na kinesko tržište...
 
Poslednja izmena:
Sačekajte prave slike za ocenu, a ne ovo prekriveno crnom folijom...
Lepota zadnjih dugmića je najmanji problem :D
 
Pa bice verovatno nesto izmedju G4 i V10 (sto se dizajna tice).
Meni je tu bitnije da kuciste i izrada budu isped dosadasnjih G telefona a dizajn tesko da moze da omane u smislu da bude ocajan :)
I onda - dobra izrada, kvalitetan ekran i kamera, 3-3.5k mAh i krsten softver.. e ako sve bude tako pa jos uz brz pada cena po oglasima (kao i do sada).. e onda stvarno mogu da razmislim o prelasku na LG, zasto da ne.
 
Mora Lg da se pomeri sa te baterije od 3000mah, ovo ce biti vec 4. generacija telefona iz g serije sa istom velicinom baterije.

Inace tastere na ledjima I ne koristim, d2w zakon stvar. Posle g2 tesko bih se navikao na telefon bez te funkcije.
 
Poslednja izmena:
Kakav trend vlada biće dobro da i ne smanje :)
Note 3 ima veću bateriju nego Note 5 npr...

Biće baterija više od 3000 mah sigurno.
 
Nema nista od toga.. Ako bude 5.3 incha baterija ne prelazi preko 3000mah. Nema novcanice..

Sto se tice cene ,ne ocekujte da ona pada brzo kao kod g3 i g4 pogotovu ako naprave pravog konkurenta s7 i jabuci.
 
Poslednja izmena:
Ma uopšte ne očekujem ništa... :D Ko najviše nudi za moje €, dobija iste, it is as simply as that... :) Baš me briga za model, marku, itd...
 
Poslednja izmena:
Padaće cena padaće, za to se ne brinem...

Tako si rekao i za S820 da nema leba još pola godine, a oni već tu :)

Mora da bude dobra baterija, ako hoće da bude pravi naslednik G2-e.
A moguće da će biti 2 verzije telefona - ova i pro sa većom dijagonalom i baterijom.

S6/Edge | G5/Pro
 
Poslednja izmena:
Gde tu ? Zar ne izlazi mob tek u aprilu ,i to verovatno krajem aprila ?

A odakle ti info da prave naslednika g2 ? CEO lg javio negde ? :)

Ovo sto je neki indijanac na redditu napisao nije strategija lg..

A ovo za g5 pro ima logike. 5.3 i 5.7 incha. 3gb/4gb
 
Poslednja izmena:
Kakva kombinacija... :D Danilo više voli Lg, nosi Samsung, Loznica obrnuto... :d
 
Poslednja izmena:
Nosim ono što daje najviše za određen novac - G2 pa Note 4 :)
 
To je jedino ispravno razmišljanje... :) [emoji106]
 
Kakva kombinacija... :D Danilo više voli Lg, nosi Samsung, Loznica obrnuto... :d
Ja na lg ne volim skin(lg ui) i jeftinu plastiku(ako je vec koristi onda ne sme da trazi u startu vise od 300e za mob ) :)

Ako ga naprave lepog sa kvalitetnim materijalima mozda se zatvori oko na UI ;)

Mada ja sam skeptican sto se tice lg i full alu izrade,bolje da su se drzali moto x ili v10 fazona.
17749.png
 
Poslednja izmena:
Ih, tw je pa mnogo lepši... :D Nemam pojma kako će da izgleda g5, ali kada mogu svi živi Kinezi da furaju full alu, može valjda i lg da sklepa nešto... :) Meni se mnogo sviđa V10, ali u nezgodnom trenutku je izašao a i cena je vesela...
 
Čuj LG ne sme da traži više od 300€ ako je od plastike, a Samsung za S5 i prethodne sapune može :D
Taj sa gornje slike je iz nižeg cenovnog ranga i nema nikakve veze sa ovom temom...

Nema još ni slika, a već se kuka na dugmiće i dizajn :D
 
Render mogućeg izgleda zadnjeg dela telefona:

uploadfromtaptalk1450954253544.jpg

Ono za App Drawer izgleda da nije bila tačna informacija, pošto je onaj korisnik reedita rekao da je pogrešio, bio je upaljen easy mod
 
meni je sterilan izgled, ne izgleda mi premium (ovako na prvu loptu)
 
Uvek to lepse izgleda uživo, mada mu ova kamera i dugmići iza bas kvare izgled. Nije zakrivljen?
 
Deluje zanimljivo,to jest sve sem dugmica pozadi.. Oni su mi licno preruzni.

Dizajn me podseca na mi3 sto moze biti dobro,samo da ne otkinu ogromne bezele :)
 
Ma nema sanse da bude ovakav,neko se nasao pametan pa je onu sliku dugmica i kamere stavio na ova ledja. Ili se ja samo tesim da stvarno nece biti kao na slici ☺
 
Mislim da su ponovo kinezi leakovali to jest u krajnjoj crti sam lg.. Dize/pravi se polako hajp.

Ako sledeca " procurela" slika bude nalik ovoj to je 99% gotova stvar :)

A da ovde se vidi losiji photoshop,sto opet ne mora da znaci da nece ovako izgledati

Edit:
today there are South Korean media exposure of the new machine renderings and complete configurations, 

Klasican lg :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno