Šta je novo?

Amazon nas dodao na listu

Можеш сингл, али не тај који си ти одабрао. Мали број производа има ту посебну ставку. Зато и имају привлачне цене.
 
Add on item je povoljniji uvek i ne moze da ide sam. Mozes da nadjes isti produkt koji nije add on.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Prime

Amazon Prime na americkom Amazonu mi se 'samoaktivirao' (ili ja ne znam sta radim i gde klikcem). Video sam na izvodu. Kad se otkaze za odmah (niste ga korisitli) dobije se povrat, ali ostaje conversion fee...

Proverite na Amazon -> YourAccount --> Your prime memebership da se i vama nije aktivirao
 
Na chatu su mi rekli da ce i conversion fee vratiti (mora se poslati iznos naknadno!) i da nemaju pojma kako se to desilo. Preporučili su mi i da promenim šifru...

Via RN4x
 
10 minuta mi je trebalo da proverim sva tri naloga za Amazon (.com, UK i DE - iako je isti login, ali Prime nije isti valjda za razlicite zemlje?) i da nadjem koja mi je uopste kartica povezana na Amazon :)
 
Danas su mi poslali mejl iz podrske da sam ja aktivirao Prime 6.8. Nema sanse. Nisam dobio nikakav mejl potvrde ili dobrodoslice ili bilo kakvog drugog djubreta koje posalju kad se pretplatis na neku njihovu uslugu...
Svejedno, pare ce vratiti
 
Evo kako su obracunali...

Capture.JPG
 
Pa dobro to ti je što ti je...slične su dažbine za sve što se naručuje na našu zemlju...zato se isplati jedino na veće sume
 
nisu mi jasne ove oznake veličina, koja je L od ovih

qpp8j7.jpg
 
Da li je moguće videti troškove slanja, VAT i carine (i ostale ako sam nešto zaboravio) za neki proizvod bez da ostavljam podatke kartice na nalogu? Koliko shvatam, ove novoobračunate cene bih trebao da dobijem prilikom check out-a, ali najdalje što mogu da stignem je do unosa podataka o kartici. Adresu stanovanja i ostale lične podatke sam već uneo.
 
Mozes da dodas neku laznu karticu za pocetak ako neces svoju. Meni su dugo na Amazonu stojale neke generisane kartice sa adresom u USA zato sto sam koristio njihov appstore gde su cesto davali besplatne aplikacije pa sam morao da imam karticu na nalogu.
 
Ako porucujem sa Amazon.de, dali je sva roba u Nemackoj u tom slucaju ili iz USA putuje u nemacku?
 
Meni su stvari kupljene na Amazon.co.uk ponekad dolazile iz Italije. Verovatno je tako i za Amazon.de.
 
Ima li vesti u vezi dozvoljavanja Paypala kao platežno sredstvo na Amazonu? Čitao sam da postoji caka da se kupi gift card preko PP pa time plati na Amazonu. Ima li neko iskustva?
 
Gift card-ovi imaju u svim marketima u AT/DE. Verujem da moze i online da se kupi negde preko pp-a.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da li neko zna nacin kako kupiti Amazon Music Unlimited? Dobio sam Amazon Echo (Alexu), i da bih pustao muziku na njemu, zahteva da imam AMU. Problem je sto kad probam da platim dobijem poruku Pick a different country or add a payment method with a billing address in USA.. Probao sam i da samo napisem da mi je billing address tipa srpska ambasada u vasingtonu, ali mi i dalje odbija karticu :(
 
Moja preporuka je da kupis spotify. Ja imam bas na alexi i radi perfektno. Imas temu na forumu za group buy izadje 1400 din za 6 meseci po osobi

Amazon echo zvanicno ne radi kod nas tako da je spotify resenje. Samo podesis u settings da je spotify glavni music provider i sve radi perfekt (tu pre svega mislim na glasovne komande)
 
726 $. Мада мислим да ти је боље да колица купиш код нас или од неког ко набавља робу из Мађарске.

Pretpostavljam da je ovo ukupna cena tj. da nije sama dostava :)

Ovo me prijatelj zamolio da mu proverim cenu dostave. Nisu kolica za blizance nego je godinu dana razlika izmedju dece pa valjda za to sluze. Kazu da to nisu nasli u Evropi.

Samo jos da pitam, ako neko zna, da li je isplativije naruciti u Srbiju ili u Nemacku ili Holandiju. On ima mogucnost da ih donese iz te dve zemlje.

Ako ovakva kolica donosi neko iz Madjarske (ne za blizance nego za razlicit uzrast), mozete mi poslati info na PM.
 
Poslednja izmena:
729$ ti je SHIPPING samo za Srbiju, oko 300$ za Nemacku.
 
SREĆNA NOVA GODINA svima !!!

Slanje sa SVIM DAZBINAMA placenim amazonu i bez naplate istih kod nas.

1.JPG

Da su "pozlacena" to bi bilo mnoooogo skupo, jedino ako sama voze, zabavljaju, poje, presvlace i uspavljuju decu, pa da se toliko plati... :d
 
Poslednja izmena:
Imam dva pitanja. Naručila sam neku polovnu knjigu sa amazon.co.uk. Sve ukupno sa troškovima dostave oko 10Eur. Toliko je skinulo sa računa. Jesu li to ukupni troškovi i koliko se u proseku čeka pošiljka?
Interesuje me ko će izvršiti isporuku? S obzirom da je standardna pošiljka jel to znači da bi trebala pošta odnosno njen poštar?
 
Nazad
Vrh Dno