Šta je novo?

iskustvo sa posta-net adsl-om

bobkockalone

Cenjen
Učlanjen(a)
14.10.2013
Poruke
131
Poena
169
U dilemi sam da predjem na posta net adsl od 6Mb ili 10 Mb. Koristim youtube i kodi. Da li je do dovoljno 6Mb? Kablovski internet otpada, zbog moje udaljenosti od centrale
 
@sundjerbob :)
Ako nema neki poseban razlog da ides na postin net, proveri u Telekom Srbija poslovnicama da li si u mogucnosti da dobijes VDSL 20/2 paket. Po meni to ti je trenutno neka najbolja ponuda za net preko bakarne parice, imas 4 meseca za 1 dinar, a posle 1.699 din. Ili cak 50/2 ako mozes, 5 meseci za dinar, a posle 1.799,99.
Kad preracunas, mozda te izadje 150 din skuplje mesecno od npr. postinog 10Mbita, ali ti je kod oba ova VDSL paketa upload duplo jaci, da ne pricam o download-u...
Pozdrav.
 
ja imam 6mb kod mene u 21, veku i ne moze vise pustali su 10 al puca,6 radi ok za you tube i slicne stvari
 
Hoću da uzmem PostaNet paket- adsl 6mb+Tv za 1920 din u Smederevu. Zato se raspitujem za da li je 6Mb dovoljno. Ako ne tu je Mts box2.
 
nebih znao tv ne gledam,mada ima jedan komsija u susednom naselju njemu radi mts,isto ti je ako radi ptt radice mts i obrnuto
 
Hoću da uzmem PostaNet paket- adsl 6mb+Tv za 1920 din u Smederevu. Zato se raspitujem za da li je 6Mb dovoljno. Ako ne tu je Mts box2.

Ja imam Posta Net paket 10mb plus kablovska duze od godinu dana, a pre toga sam imao godinu dana 6mb i kablovsku. Ja sam zadovoljan nista ne secka brzina ne pada i you tube odlicno radi. Inace i ja sam iz Smedereva.
 
Da li neko zna koje bezicne rutere Posta Net ADSL daje kao zamenu za stare rutere?
Tema je starija, ali ne vidim da postoji neka druga vezana za Posta Net ADSL.
Trenutan ruter gubi cesto konekciju, pa treba da se zameni.
 
Nazad
Vrh Dno