Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Pise ti na SIM-u ispod bar koda, tacnije ispod ICC, najdonji broj, pocinje sa 097 (ne mesaj sa brojem na nano SIM-u, mislim na celu karticu)
 
Poslednja izmena:
Da li i kako se moze pratiti posiljka kad se naruci BONBON kartica?
 
Meni jos uvek nije stiglo porucena proslog ponedeljka :(
Porucio sam internet SIMke sada.
 
Nije 6, vec 13. PROSLI ponedeljak.
 
bonbon radi kao sat

Samo da potvrdim da bonbon radi kao sat u Nemackoj i Austriji. Ne moze biti jednostavnije.

Kartica mi je stigla za 10 dana. Registraciju i popust sam obavio za dva. Racunajte sa tim. Nemojte knap narucivati.
 
Meni je stigla za 6 dana ali jos krajem juna [emoji3]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Koliko ja secam, "ovaj ponedeljak" je 14. avgust, dakle zadnji do danas (u HKu je to vec 21. avgusta za ovaj ponedeljak).
Prosli je pre njega, znaci 7. avgusta ponedeljak?

13 dana mi nije stigla kartica u svakom slucaju.
 
Koliko ja secam, "ovaj ponedeljak" je 14. avgust, dakle zadnji do danas (u HKu je to vec 21. avgusta za ovaj ponedeljak).
Prosli je pre njega, znaci 7. avgusta ponedeljak?

13 dana mi nije stigla kartica u svakom slucaju.

Ja sam naručio 06.avgusta, i jutros je stigla... Na ugovoru stoji da je kucan 09.avgusta.
 
Jutros stiglo i meni, 7. prouceno.
 
Ta je bila obicna, ima samo mesecne tikete.
A ovo sam porucio internet SIMke, zgodnije ce biti kada se ne ide vise od 3-5 dana mesecno, manje kosta.

Uvek mi se nekako padne da aktiviram tiket tik pred put, i moram opet da aktiviram za sledeci put, jer nisu u okviru 30 dana :)
 
Poslednja izmena:
Pretpostavljam da se kartice mogu kupiti samo u AT?
 
Mislim da da, i ove godine ih nije imalo po svakom Saturnu/MediaMarktu/Sparu :( U stvari skoro nijedna kartica tih MVNO nije imala, dok sam prosle godine video barem 30 razlicitih u istoj Saturn prodavnici.
 
Pretpostavljam da se kartice mogu kupiti samo u AT?

Yesss! is a brand of A1 and operates on the A1 network on 2G, 3G and since 2016 on 4G/LTE for all prepaid plans.

Availability
Yesss! SIMs can be purchased online to be sent to an Austrian postal address. Yesss! starter packs are available in all supermarkets of the Rewe chain called Billa, Merkur, Libro stores, in post offices and in some petrol stations, too.

International roaming
Yesss! adopts "roam like at home" within the EU, but data roaming is disabled by default. You have to enable data roaming before you can use it by sending SMS with 'roaming daten ein' to 810820 (or +43 681 810820 if you are already outside Austria). Yesss! applies caps on all data packages (see above) and the unlimited rate is excluded from internatl. roaming.
The new roaming tariff offer called Roaming 100, intended for travelers to Switzerland, Bosnia, Serbia, Turkey, US and Canada includes 100 units for minutes, SMS/MMS and MB, which can be automatically renewed up to 5 times when volume is used up. The roaming package costs € 14.99 valid for 30 days, and if the user wants to extend it in time, he needs to renew it manually.
 
Hahahaha, kada smo mi i Bosna u istoj korpi sa Svicom i US! :)
 
Sumnjam da je Svica pre Rusije. Ali za van EU si verovatno u pravu.
 
Samo da javim, jutros mi stigao bonbon, poručen 20.8, znači za 8 dana, nisam očekivao da će stići ovako brzo.
 
I meni stigla mislim za 8 ili 9 dana. Sve fino aktivirano, čeka se registracija da se odobri (oko 24h), pa ću pre puta da uzmem neku dopunu i da uzmem paket. Ako vam ne prihvati odmah broj na sajtu, treba se strpiti, kroz par minuta od aktivacije (pozivom na call centar i razgovor sa operaterom), dobijete SMS sa brojem telefona. To je znak da je kartica aktivna, tada se može broj dodati u profil na sajtu, kao i dopuniti.
 
Nema potrebe da pričaš sa operaterom, dovoljno je da se uspostavi veza. Čim čuješ automat to je to.
 
Nema potrebe da pričaš sa operaterom, dovoljno je da se uspostavi veza. Čim čuješ automat to je to.
Ma neka, čujem da je odmah prebacio na operatera, pa rekoh da proćaskamo, a taman se javila i neka Ana prijatnog glasa :)

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Surfroam radi i u Rusiji, 4G LTE na Megafon mrezi. 2¢ po MB.
 
Ma ekstra stvar ko ide na kraća putovanja i još bolji za proputovanja.
 
Nazad
Vrh Dno