Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Ljudi hvala instalirah app, dok ugasih mobilne podatke pojede 0.35 kuna sad nista od paketa od 6 gb axaxa a nisam stigao da uplatim na telenor videh najmanji bon je 11 kuna pa nadalje.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Javi se podršci na fejsu. U 95% slučajeva izlaze ljudima u susret, često priznaju greške koje nisu njihove i aktiviraju paket bez problema ako nekome fali koja kuna. Isto tako možda ti neko s foruma može prebaciti 1kn
 
Dobio sinoc dok sam van Sr
Budite onlajn u romingu za samo 300 dinara dnevno! Nova internet roming tarifa Neograniceno 20 Vam pruza neograniceni internet (20MB po punoj brzini) u celoj Evropi, Rusiji, SAD, Kini i UAE. Ova dnevna kvota vazi tokom jednog kalendarskog dana (po vremenu u Srbiji), po ceni od 300 dinara, i automatski se obnavlja cim pocnete da koristite internet narednog dana. Za aktivaciju Internet roming tarife Neograniceno 20, besplatno pozovite *120*1#. Za deaktivaciju, besplatno pozovite *120*3#. Vas Telenor
 
Bitna info: vipnet tarife na bonove NEMAJU ovo ograničenje na roming data, proverio sad sa podrskom, nesto je skuplji od bonbon, al zato salju besplatno na adresu karticu(meni poslali 2, druga je gratis prosle godine.. Ne znam dal i dalje to važi)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

ima li neki link sad gledam vipnet ali se ne snalazim bas najbolje,kako se narucuje
 
Dobio sinoc dok sam van Sr
Budite onlajn u romingu za samo 300 dinara dnevno! Nova internet roming tarifa Neograniceno 20 Vam pruza neograniceni internet (20MB po punoj brzini) u celoj Evropi, Rusiji, SAD, Kini i UAE. Ova dnevna kvota vazi tokom jednog kalendarskog dana (po vremenu u Srbiji), po ceni od 300 dinara, i automatski se obnavlja cim pocnete da koristite internet narednog dana. Za aktivaciju Internet roming tarife Neograniceno 20, besplatno pozovite *120*1#. Za deaktivaciju, besplatno pozovite *120*3#. Vas Telenor
to je i meni stiglo pre nekako... a nisam trazio po sajtu sta bude posle tih 20 mb? da li se brzina smanjuje i na koliko ili se blokira totalno?
cak i ako smanje na npr 64 kbps, opet je upotrebljivo za prvu pomoc za komunikaciju preko WA npr..

Sent from Galaxy S8
 
To je 15 dinara po megabajtu. sa novim BonBon ograničenjima se dobija cena od 0.3 dinara po megabajtu što je itekako povoljno.

Čak, većina ovih zemalja na jednoj od kartica namenjenih za roaming (surfroam) ima cenu od 1¢ do 4¢ po MB, što je svakako baš dosta jeftinije od telenora. Možete otići na Tajland ili Švajcarsku ili SAD, Kanadu, Rusiju i plaćati 2¢ po MB.

Da ne pominjem ponudu Vipa za Vodafone i A1 mreže na prepaidu.
 
Zvaničan, proveren info iz bonbona:
Screenshot from 2018-09-10 22-00-26.png

Moguće je ponovo aktivirati nakon potrošenog paketa.
 
Zna li neko sta od opcija ima u Sloveniji? Bonbon otpada, covek je vec u Slo. Potreban net, 1 gb sasvim dovoljno
 
Screenshot_1.png

Jedno pitanje u vezi Bobbon, da li ovaj prikaz znaci koliko sam potrosio ili koliko mi je jos preostalo?
 
Kako sam na brzinu sracunao, gledajuci samo net, cena bombona u romingu izadje 20.81 kuna iliti 2.7 evra po gigabajtu, bez obzira koja tarifa se aktivira. Ovo vazi za obicnu sim, za internet je neznatno skuplje, 22.91 kuna za gigabajt. Da podsetim da je do sada najniza cena bila 1.83 kune (na net kartici), znaci sada je daleko skuplje . Sad postoje i bolji izbori, npr za Grcku prepaid kod njihovih operatera bude 1 evro po gigabajtu.
 
Poslednja izmena:
Računica je jedno, komfor je drugo.
Kod bonbona sve imaš pre polaska i utrošio si 10 minuta uključujući poručivanje, otpakivanje, aktivaciju, uplatu kredita i podešavanje telefona.
Tehnička podrška na nivou Suzane iz m:tel cg, za svaku pohvalu.

S druge strane, Grci dok se smiluju da ti prodaju, pa da ti aktiviraju, a posle čik pročitaj grčki.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Počeli su jako da pucaju EU limite, drugae na jednoj kartici imao aktivan 6GB, ali je potrošio 7 dana pre isteka, pa je aktivirao nedeljni od 2GB. Nakon 1GB dobije poruku da je potrošio sav saobraćaj za EU i krene da mu skida sa računa. Stoji mu da i dalje ima aktivan paket i još 1GB na njemu...

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Ima kartica na benzinskim pumpama od Sl telekoma do drugih operatera,lako se nalazi
 
OT: Cookies se na slovenačkom kažu Piškotke :)


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Što je najgore lik u startu kupio ovu Telemach ali nije provalio kako se bilo šta aktivira.
Ja reko nije čovek u materiji međutim pogledam sajt i meni apsolutno ništa nije bilo jasno.
Svakako se danas vraća...
 
staviti u telefon, otipkati pin od 4 broja i , nadoknade na njihovom sajtu ili Ti zavrse u poslovnici
 
Sa bonbon karticom (običnom turističkom) je cena oko 0.33RSD/MB što je za neku light upotrebu (uz skidanje većih fajlova na wifi mrežama) meni idalje prihvatljivo. (tolko plaćam i kod domaćeg operatera (3GB za 1000RSD - NEO2 online) uz benefit neograničenih poziva i poruka, ali je ovo svakako roaming). Jer jednostavno imaš pogodnost da ne juriš lokalne SIM kartice.

Ko je skoro bio u Nemačkoj, zna kolko su nezgodni oko registracije i aktivacije postali.

Sad mi za kraće odlaske (jednodnevne - u Bugarsku recimo) NEO roaming na Vipu baš vrši posao, za jedan dan mesečno mi je ovih 1GB baš dovoljno. Radi 4G na A1 BG mreži.
 
Poslednja izmena:
staviti u telefon, otipkati pin od 4 broja i , nadoknade na njihovom sajtu ili Ti zavrse u poslovnici
Šališ se naravno :)
koja stranica, koje nadoknade, koliko para, na koji broj, koliko neta, šta je ENOT...
Za pola sveta nalazio sam i provajdera i paket i prodajna mesta... sa ovog njihovog sajta apsolutno ništa.
Da ne grešim dušu, grčki provajderi bili su slični po pitanju nerazumljivosti i nepreglednosti svojih sajtova.
 
Neka preporuka za svajcarsku...?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
ne kad kupis imas 3gb, i posle odes napravis svoj nalog i punis,imas i na atm masinama kao npr u Madjarskoj.
 
Bonbon Sarti nece na 4g a na manualno vidi da ima.

b70e4f54baa306536a92764138af3676.jpg


Sent from my Mi A2 using Tapatalk


Odlicna podrška. Za 5min resili problem ..ukucali novi apn...i radi full.
 
Poslednja izmena:
Znači nema više starog dobrog bonbon-a... Mada nije ni ovako loše.
Idem u Italiju u novembru i zanima me jel na kraju, nakon limitiranja, kada aktiviram paket novi, ponovo mogu da trošim do limita? Ili jednom kada pređem limit, narednih mesec dana on traje?
 
To je dobro pitanje, trebalo bi da može. Neko ko proveri ovo u praksi neka napiše ovde da li može nakon potrošenog limita da aktivira novi paket odmah.
Roam like at home my ass!

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Moze da se aktivira novi paket i radi, a stari mb se gube. Meni je od nedeljnog kad sam dosao na onih 490 poslao poruku da nemam vise i da ce da naplacuje onih 0.5 lipa ili koliko vec. Odmah aktivirao novih 2gb na nedelju dana i koristim normalno. Razlika je ta sto je sad duplo skuplje nego sto je bilo jer sad za iste pare mozes samo pola paketa da iskoristis.
 
Nazad
Vrh Dno