Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Pravi operateri na svim kanalima uvek imaju nekoga. Nocu mozda jedna osoba za vise kanala :)

@uncle_eddie, pa ovo ne smeju da rade! Osim onog zadnjeg u listi. Ceo promet mora biti dostupan, do ~7GB.
 
Svaka im čast na tome, ne znam da i jedan od naših operatora ima podršku dostupnu online u svako doba dana i noći. Ne zaboravite da je u pitanju samo virtuelni operater.

@alfaunits ako im je verovati na reč - neće, biće dostupan ceo promet, bar na Bonbonu. Za HT važe druga pravila, izgleda...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Telenor i VIP na Twitteru rade cesto i nocu. MTS ne!

Za HT i pricam, to ne smeju da rade.
 
Ovo oko FUP tek treba da vidimo. Imajte u vidu da se dobija i automatski sms od HT, i ovi ussd kodovi rade. Sumnjam da će za bonbon važiti povoljnija pravila nego za HT.
0e5ad0256ab7d82b7971d63ad2c5cf34.jpg
 
To je oko 7GB taman, a ne onako kako kazu na onoj slici.
 
Dok ti se Toza ne javi pogledaj Tmobile:
SIM kartica i Prepaid cene


Sa Verizonom ti je najsigurnija opcija ali imaju i jace cene:
Verizon prepaid

Verizon samo prima svoje telefone ili samo odkljucane telefone iPhone-a i Nexus-a

Takodje Tmobile je najbolja opcija ako ste uglavnom u gradovima jer imaju ok brzine dok Verizon je dobar u rualnim predelima :)

ATT go phone isto nije los kao prepaid al bar u mom iskustvu ATT je shit ovde u istocnoj obali

Uglavnom bih preproucio T-Mobile ili mozda cak da uzmete neku UK karticu od Operatera Three i onda ce te imati free USA roaming u T-Mobile i ATT mrezi
 
Naručio danas Bonbon, pa ćemo videti kada će stići.
Ako uzmem onaj paket od 5.3e sa 3gb, i 1000+1000 minuta i 2000 sms, da li znači da te minute mogu da koristim za zvanje bilo kojih brojeva u EEA?

Sent from my JY-S3 using Tapatalk
 
inace bonbon kartica stize za 10dana max meni je danas stigla doduse nemogu je dodati nalog posto mora da cekam 24h ali nebitno sacekacu pa ce da vidimo kako ce da radi gde treba pozdrav
 
Naručio danas Bonbon, pa ćemo videti kada će stići.
Ako uzmem onaj paket od 5.3e sa 3gb, i 1000+1000 minuta i 2000 sms, da li znači da te minute mogu da koristim za zvanje bilo kojih brojeva u EEA?
Ako kaze da vaze iz Hrvatske za EEA, onda da. Koliko znam Bonbon nema tih opcija, znaci ne vaze.
 
Naručio danas Bonbon, pa ćemo videti kada će stići.
Ako uzmem onaj paket od 5.3e sa 3gb, i 1000+1000 minuta i 2000 sms, da li znači da te minute mogu da koristim za zvanje bilo kojih brojeva u EEA?

Sent from my JY-S3 using Tapatalk
Ne, važe samo za one brojeve na koji se odnose dok si matičnoj mreži u Hrvatskoj, e sad, ne znam sad da li su minuti samo u mreži, ili u nacionalnom saobraćaju.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Која је најбоља припејд картица за Босну, да буде са највише интернета?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Која је најбоља припејд картица за Босну, да буде са највише интернета?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Nijedna! Sve su neviđeni krš :D
Imaš opciju kod mtel-a da kupiš dnevni dodatak od 2 gb po ceni od oko 3,5 km. Neograničeno 24 sata. Sve dodatke imaš na kodu *100#
 
Nijedna! Sve su neviđeni krš :D
Imaš opciju kod mtel-a da kupiš dnevni dodatak od 2 gb po ceni od oko 3,5 km. Neograničeno 24 sata. Sve dodatke imaš na kodu *100#
Potvrđujem, na mtel-u sam u Semberiji imao gotovo neuoptrebljiv 3g internet.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
bonbon kartica

-Karticu možete kupiti ovde , dostava je besplatna.

-Cena kartice je 20 kuna, ispod 3 eura.

-Kada stigne kartica 7-15 dana,pozove se broj +385970366366. (da bi aktivirao karticu, poziv je besplatan), doda se u Moj Bonbon profil ovde, kupi se Dopuna (prepaid dopuna, platnim karticama) po potrebi i aktivira dodatak po želji.

-Registracija može preko sajta, mail , ali najbolje ih kontaktirajte preko Facebook-a.

-Prilikom registracije, izabrati strani državljanin. (registracija kartice i nije obavezna ali ako se registruje, dobija se 50% popusta na aktivaciju odabranog paketa i to prvi put...)

-Postoje 3 paketa:

u Dnevnom internet paketu 300 MB za samo 3 kn dnevno.

u Velikom dnevnom internet paketu 5 GB za samo 10 kn dnevno.

u Jako velikom internet paketu 6 GB za 55 kn mesečno.

(Prva 2 paketa su samo za internet kartice)

-Znači, odabere se paket koji želiš i zatim ga aktiviraš slanjem hocu na 13977. Deaktiviraš ga slanjem necu na 13977.

-Stanje megabajta iz paketa se proverava slanjem MB na 13977. Ako se iskoriste svi MB pre nego što paket istekne, može se ponovno aktivirati, ali ako se ne potroši MB će se poništiti.

-Vodite računa o datumu isteka kartice, od poslednje dopune važi 3 meseca

-Bonbon je prvenstveno zanimljiv jer spašava od jurnjave lokalnih kartica. Na drugom mestu mogućnost prebacivanja sa mreže na mrežu, i na trećem cena.
 
imam, prezadovoljan

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Vidim na KP da se prodaje bonbon sa unapred aktiviranim internetom 6gb. Jel takva kartica tako kupljena ili je kupljena kartica pa uplacen internet 6gb?
 
nema unapred aktivirana

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Dakle kartica se kupi i uplate zeljeni dodaci. A da li moze sa bonbon karticom telefonirati unutar Grcke i sa Srbijom?
 
Hm, u prethodnoj temi je bilo dosta korisnih postova koji ovde sada nedostaju...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li neko ima iskustva u korišćenju Bonbone u Haniotiju GRE . Dao sam drugaru moju karticu i čas mu radi čas mu ne radi (podesio je APN za 4G "internet.ht.hr") .
 
mora da sljaka.. to je trenutni prekid

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
neka promeni operatera, meni cosmote 3g na krfu nije radio kad nisam imao 4g cosmote(4g radio perfektno), pa sam prebacivao na vodafone 3g...
pisalo je da ima neta i h+, ali bukvalno kao da nema protoka, do tog "domaćeg" operatera je...
 
Obratite pažnju na razlike u ceni... Bonbon vs mts
4ad2104ccf6bbbc4faa0a8c6ffe874a7.jpg
325c2cf0ed98b9baee41b0c5e61651e0.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pa kad je prvi medju najvecim teleoperaterima na svetu, a drugi mozda medju 5 najmanjih u svetu :)
Kapitalizam :(
 
Jedan megabajt interneta u vazduhu kod bonbon-a je 31 dinar, dok je kod mts-a skromnih 2458 dinara [emoji16]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Neverovatno...

A koliko iznosi onih 6 gb u mts-u :D
 
I čekaj, s ovom karticom peglaš u EU kao da si u HR? I možeš poručiti SIM da ti pošalju u Srbiju?

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
I možeš je dopuniti srpskom kreditnom karticom.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno