Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Imam bonbon karticu već godinu i po dana. Obratite samo pažnju da dopunite kredit online pre isteka 90. dana, u protivnom je moguće dopuniti karticu samo bonom sa trafike.

Home tarifa će moći da se prenese besplatno u inostranstvo, jedino me brinu ova četiri meseca posle kojih bi mogli da uvedu naplatu ukoliko ustanove da se kartica više koristi u inostranstvu nego u matičnoj mreži. Ali, koliko sam skontao, maksimalna cena 1GB je u tom slučaju 7,7€, što nije toliko strašno...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Mislim da to nas nece pogoditi jer je bitnije da nisi stalno u inostranstvu.

Bas me zanima kako su ovo resili provideri medjusobno. Garant je na stetu italijanskih i grckih operatera.
 
Grci nešto izgleda dizali cene, imam vodafone grčki od 2013 godine, nisam dugo išao na sajt.... kartica im traje godinu dana, ali kredit obrišu posle 3 meseca ako ne dopunjavaš.

Mislim da sam kupovao neke pakete po 5 EUR / 1 GB , sad vidim nešto 600 MB ?

Ako se ukine roming, dal će to moći svuda, videćemo...
 
Moguće je da će da podignu cene paketa i pretplate kako bi donekle nadoknadili troškove ukidanja roaminga :(

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Bas me zanima ko tu najvise dobija, a ko gubi. Po obicaju, korisnici gube u proseku, sigurno :)
 
Može li preporuka za data karticu u USA (istočna obala), potrebna na 7 dana. Hvala!
 
Ako ne dobijes do veceras odgovor, cimni TozaNBG na PM, ako nista drugo zna koji operater ima dobar 4G na prepaidu. Nije vise ista situacija kao ranije, gde je realno AT&T bio jedini izbor (dok je bio 3G).
 
Hmm nije banned koliko ja vidim, nije dobro alfa napisao nick.

1b26a898dede387d7631b935f73e4b3c.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Jel ima neko info za Grčku i ponudu data pripejd paketa? Ostala mi od prosle godine kartica a bilo je oko 6GB za 10-ak evra. Sad koliko vidim nema ništa...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Jel ima neko info za Grčku i ponudu data pripejd paketa? Ostala mi od prosle godine kartica a bilo je oko 6GB za 10-ak evra. Sad koliko vidim nema ništa...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
vodafone je kartica

Vodafone je kartica. Zab

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
http://prepaid-data-sim-card.wikia.com/wiki/Greece

Ovde ima korisnih informacija, redovno ažuriraju sajt

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Hvala. Proverio sam u kontaktu email-om sa korisnickim servisom Vodafone GR. Imaju ponudu za kupovinu nove kartice. 20 evra je cena gde se dobije 9,5GB i minuti koje vaze 30 dana. Problem mi je sto putujem nedeljom a kod njih skoro nista ne rdi neseljom pa ni poslovnice vodafone...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Kad putuješ, u ovu nedelju? Javi mi se u inbox, mislim da imam negde Vodafone karticu od septembra, trebalo bi da važi 11 meseci, pa bih možda mogao da ti je pozajmim, budem li je našao :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Kad putuješ, u ovu nedelju? Javi mi se u inbox, mislim da imam negde Vodafone karticu od septembra, trebalo bi da važi 11 meseci, pa bih možda mogao da ti je pozajmim, budem li je našao :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Hvala ti. Imam i ja od prosle godine ali nemaju za dopune nikakve akcije za data. Ovo od 9,5GB je za novu karticu tako da moram u poslovnicu.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Jel zna neko koja je najpovoljnija opcija za Nemacku trenutno?
 
Ako nema neki trenutni deal, koliko sam video na handydeals i onoj Wiki stranici najjejftinije je nekih 10e za 1gb, s' tim da uglavnom kosta SIM dodatno.

Mozda je bolje da porucis Bonbon iz HR i koristis ga u DE u romingu.
 
Daj neki link za taj Bonbon internet paket koji se moze koristiti u romingu pez posebne naknade. Ja ga ne nadjem.
 
ALDI TALK kartica za Nemacku je sto se Interneta tice najbolja opcija trenutno. Kartica kosta 12 evra i ima 10 evra kredita i za 10 evra ima 2 GB 4g neta prvih mesec dana.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Da, greska.
 
Kako ste podesili drzavu da bude Srbija? Otisla sam na narudzbinu ukucala Srbija i pise podaci o kupcu, tamo standardno stoji Hrvatska...
 
Ja sam uzela internet sim karticu. Na nju idu oni kuponi koji se kupuju kad mi stigne kartica?
Videcemo te pakete od 15og
 
Nazad
Vrh Dno