Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Imam 5kn viska, ako treba nekom nek se javi na pp
Edit : završeno
 
Poslednja izmena:
Koji je kratki kod za aktiviranje dnevnih paketa na internet kartici? Na kartici pise *121# i to nece, a takodje nece ni da se posalje hocu na 19377 sto pise na sajtu. Morao sam da se tamo prvo nakacim na neki net pa da aktiviram iz profila.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I ja se danas to pitah :(
Gledam danas, *121# uopste ne radi na net karticama :( SMS nisam smeo da probam, ne znam da li se naplacuje ;)

Kako se gleda u profilu stanje tiketa, cini mi se da je bio 0/6144 kada tek pocinje, meni pise 6144/6144?
 
I ja se danas to pitah :(
Gledam danas, *121# uopste ne radi na net karticama :( SMS nisam smeo da probam, ne znam da li se naplacuje ;)

Kako se gleda u profilu stanje tiketa, cini mi se da je bio 0/6144 kada tek pocinje, meni pise 6144/6144?

Meni taj sms nije naplatio nista posto uopste ne moze da se isporuci poruka na taj broj. U profilu ti pise preostali broj MB-a iz paketa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedan od najpovoljnijih paketa na trzistu. 1€/GB. 30-DNEVNI PAKET SPAR 3000 naspram 1,55€ po GB na Bonbonu.

https://www.spar-mobil.si/paketi-ceniki

Ako neko ide u Sloveniju, karticu bez kredita, moze da nabavi besplatno u Interspar marketima.
 
Poslednja izmena:
Stigla mi bonbon poručena 25.4. Računajući i praznik rada, to je vrlo brzo.

E sad neko se igrao i otvarao kovertu :D

Poštar nije...
 
U pravu si. Moja greska.

Cena na Spar-mobil SLO, ispada 1,193€ po GB. Opet mnogo jeftinije nego Bonbon sa 1,35€ po GB.

Uz to, enote mogu da se koriste i za pozive i sms. Znaci ne treba kupovati cak 80 min za 10kn ili, 1,33€ (Bonbon), ako ti zatreba par minuta za razgovor.
 
Poslednja izmena:
U pravu si. Moja greska.

Cena na Spar-mobil SLO, ispada 1,193€ po GB. Opet mnogo jeftinije nego Bonbon sa 1,55€ po GB.

Uz to, enote mogu da se koriste i za pozive i sms. Znaci ne treba kupovati cak 80 min za 10kn ili, 1,33€ (Bonbon), ako ti zatreba par minuta za razgovor.

U bonbon-u je 6GB 60,5kn (55kn*1,1 naknada za neko koriscenje koja u SLO verovatno ne postoji) sto je 8,177€, odnosno 1GB kosta 1,363€. To je i dalje skuplje nego ovaj spar, ali po mom misljenju ogromna prednost je ta sto mozes kupovati i manje pakete interneta od 6GB. Ko koristi i minute onda je ovaj spar ok.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bonbon internet SIM 5GB dnevno 10 kuna ili oko 1.35 evra

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Gledam ovu Spar ponudu koju je @synn postavio i nešto mi tu nije jasno.

30-DNEVNI PAKET SPAR 3000
Cena zakupa za 30 dni 6,99 EUR
klici/sporočila/prenos podatkov 6000* enot
vsaka nadaljnja min/sms/MB 6,6 centa/MB
*Kot enota velja minuta klica, SMS-sporočilo ali MB prenosa podatkov. Struktura enot se prilagodi vašim potrebam.
i
30-DNEVNI PAKET SPAR 3 GB
cena zakupa za 30 dni 6,99 EUR
količina prenosa podatkov 3 GB
vsak nadaljnji MB prenosa podatkov 6,6 centa

Znači prvi paket 6000 ili MB ili poziva ili poruka za 7 eura a drugi paket samo 3Gb isto 7 eura. To nema logike.

https://www.spar-mobil.si/paketi-ceniki
 
Poslednja izmena:
ja ne vidim da je ovo jeftinije od bonbona gde se dobija 5gb za 10 kn dnevno...

Sent from Galaxy S8
 
Kod BonBon je nezamenljivo što im je aplikacija, a i svi meniji, na srpskom jeziku ;)
Ljudi se muče i sa srpskom Telenor mrežom da aktiviraju neki dodatak, beš bi se snašli sa mđarskom ili grčkom karticom :d
 
I što ti stigne na kućnu adresu u Srbiji, a nedeljni paketi od 1 i 2GB su super, sami se obnavljaju i SABIRAJU
 
Jel imao neko problem sa 4g u Ceskoj?
Na jednoj kartici mi ne radi, samo na 3gonly hoce net, na drugoj sve ferca..
Podrska tvrdi da 4g nije moguc u Ceskoj, pa je korist od podrske... negativna :)
 
Jel zna neko šta je najbolja opcija za Sarajevo (dva dana)? Koristio sam ranije mtel ali nisam baš zadovoljan kako radi.
 
Jel zna neko šta je najbolja opcija za Sarajevo (dva dana)? Koristio sam ranije mtel ali nisam baš zadovoljan kako radi.
Najbolja opcija ti je mislim eronet. Njihov start paket je čini mi se 5 KM i tu dobiješ 4 KM već.. Ako se registruješ mislim da dobiješ još dodatnih 5 KM.. Nakon toga aktiviraš njihovu uslugu SLAGALICA, gdje sam sebi složiš MB, minute i SMS.. Za taj iznos koji imaš na računu možeš recimo uzeti 500 MB Interneta i 80 minuta razgovora.. Ili samo Internet 1.5 GB

http://hej.ba/slagalica/aktiviraj-tarifu.asp

Njihov 3G po Sarajevu radi dobro, ja sam na toj mreži
 
Jel imao neko problem sa 4g u Ceskoj?
Na jednoj kartici mi ne radi, samo na 3gonly hoce net, na drugoj sve ferca..
Podrska tvrdi da 4g nije moguc u Ceskoj, pa je korist od podrske... negativna :)

4G roaming partner:
Češka / T-Mobile CZ
 
Ma[emoji768 je napisao(la):
Stigla mi bonbon poručena 25.4. Računajući i praznik rada, to je vrlo brzo.

E sad neko se igrao i otvarao kovertu :D

Poštar nije...
Наше власти се интересују шта то муљамо са Хрватима [emoji16]

Poslato sa WAS-LX1A
 
  • Like
Reagovanja: M J
Наше власти се интересују шта то муљамо са Хрватима [emoji16]

Poslato sa WAS-LX1A

Verovatno je ovo.

Alfa ako nema 4g to je jedan od većih problema današnjice :D
 
Najbolja opcija ti je mislim eronet. Njihov start paket je čini mi se 5 KM i tu dobiješ 4 KM već.. Ako se registruješ mislim da dobiješ još dodatnih 5 KM.. Nakon toga aktiviraš njihovu uslugu SLAGALICA, gdje sam sebi složiš MB, minute i SMS.. Za taj iznos koji imaš na računu možeš recimo uzeti 500 MB Interneta i 80 minuta razgovora.. Ili samo Internet 1.5 GB

http://hej.ba/slagalica/aktiviraj-tarifu.asp

Njihov 3G po Sarajevu radi dobro, ja sam na toj mreži

Hvala.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
APN je taj internet.ht.hr, da.
Radi u note 3, dve kartice, u s5 i s7 nece obe na LTE :(
Probao sam i rucni odabir i automatic.
Povezu se svi na LTE, ali na s5 i s7 nema neta. Force 3gonly i rade...
 
Nazad
Vrh Dno