Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Ne odgovarati na ovakva pitanja, definitivno. Ima sve objašnjeno 100 puta u temi.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Za Nemačku Telekom.de (T-Mobile), radi odlično, ako imaš LTE band 20 imaćeš 4G i na putevima skoro svuda. Ja sam tako koristio, baš im je dobra pokrivenost. Koriste Band 3 (u srednjim i većim gradovima), band 20 (u malim mestima - i selima i na putevima), a kombinaciju band 3,7 i 20 (za LTE+) u velikim gradovima. Brzine (zbog roaminga) idu negde do 30/15Mbps, al mislim da je to sasvim dovoljno. Čak sam jedan dan tether-ovao konekciju na laptop (crk'o vodafon kabl kod prijatelja), i radilo je - jedino je ping malo veći (jer se sve tuneluje do Hrvatske).

LTE radi i na Telefonica (E-Plus) mreži, dok je na Vodafone D2 mreži dostupan samo 3G.

hvala puno
 
Da li je nekome slucajno stigla bonbon kartica ovih dana? Narucio sam 23.3, pa cisto da proverim...

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Nije ni meni, otprilike u slično vreme sam naručio
 
Kako stoji situacija sa nesto ranije porucenim karticama?
Kolega DC (ovde sa foruma) kaze da mu preko mesec dana nije stigla.
 
Moje iskustvo mi govori da je to predugo, pogotovo što tvrde da je rok za isporuku 15 radnih dana. Mislim da već treba da ih kontaktira.
 
ja mislim da cekaju dase nakupi, takoje bilo kad sam ja narucio,
 
I ja sam procitao u par postova da cekaju da se nakupi... nista, cekamo jos malo, ipak su bili praznici...

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Zato što se odnosi isključivo na zemlje EU tj. EEA (EU + Norveška, Island ali ne i Švajcarska). Dakle ne važi u celoj Evropi, nego samo u navedenim zemljama.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Hvala na odgovoru,

pravilo mi je nedoumicu to sto sam od Bonbon-a dobio sms o ceni interneta u Srbiji.

Zapravo, ne moze se koristiti aktiviran internet paket u mom slucaju "Veliki internet paket". Ti paketi ne vaze van EU.
 
Upravo u sanducetu nasao karticu... definitivno cekaju da se nakupi...

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Danas stigla (Internet) naručena 23eg.

Upalo je u dva Uskrsa. Verujem da će do kraja nedelje doći svima koji su naručili u martu.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Kada piše aktivno do 13.4, da li će kartica raditi i 13.4?
Paket je aktiviran 6.4. u 4 ujutru, pa ne znam da li gase na 24h ili će da ostane tog dana do ponoći?
 

Prilozi

  • Screenshot_20180410-220517.jpg
    Screenshot_20180410-220517.jpg
    97.7 KB · Pregleda: 118
Jel zna neko zasto ne mogu da kupim bon iz bonbon aplikacije? Mogu da aktiviram dodatak npr internet ali dopuna nikako, srusi se aplikacija. Koje su alternative za dopunu?
 
^ Ja nikad nisam ni mogao da kupim bon iz aplikacije, nego me je aplikacija uvek prebacivala na web browser.

Pozdrav
 
Ma nece da prebaci na web browser a ako odem www.bonbon i krenem u kupovinu vidim da trazi gomilu podataka. Kupovao sam ranije "iz aolikacije" i sve mi se cini da nisu trazeni svi podaci (br lk ili pasosa, adresa....).
 
To niko ne proverava, stavi 123 ako hoces za sve podatke, proci ce.
 
Ma nece da prebaci na web browser a ako odem www.bonbon i krenem u kupovinu vidim da trazi gomilu podataka. Kupovao sam ranije "iz aolikacije" i sve mi se cini da nisu trazeni svi podaci (br lk ili pasosa, adresa....).

pa kad se prijavis svakako pise ime adresa samo upises broj koj dopunjavas i toje to, bar kod mene tako , bilo preko web-a ili aplikacije
 
Dakle ovako stoje stvari. Stari telefon sa android-om 4.4.2 bonbon aplikacija pola radi pola ne radi. Pise da mi kartica vazi jos 9 dana a u obavestenjima jos jedan dan, ako hocu da kupim bon iskoci iz aplikacije i ne prebacuje na web. Kada sam stavio karticu u novi telefon android 7.1.1 sve radi kako treba, prebaci na web, ucita moje podatke i sve spremno za kupovinu. To je zadnja verzija aplikacije.
 
Posto mi niko nije odgovorio na pitanje od pre par dana, da pitam ponovo... koji je najbolji operater tj. partner za bonbon u Grckoj a da radi na 4G? Hvala

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Kaze sestra od Nisa do sofijskog aerodroma prekidao je na kratko net negde u Bugarskoj. Nisam pitao gde tacno..
 
Posto mi niko nije odgovorio na pitanje od pre par dana, da pitam ponovo... koji je najbolji operater tj. partner za bonbon u Grckoj a da radi na 4G? Hvala

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

idi na FB i pitaj dobices odgovor, mada zavisi od mesta a rucno trazi mrezu koja naj bolja, U mađarsku Vodafone HU radi samo
2G i 3G ,
 
Kada piše aktivno do 13.4, da li će kartica raditi i 13.4?
Paket je aktiviran 6.4. u 4 ujutru, pa ne znam da li gase na 24h ili će da ostane tog dana do ponoći?

Da sam sebi odgovorim: SMS o automatskom produženju paketa je stigao 6ipo sati nakon isteka 7*24h od aktiviranja. Ne znam da li je u tih 6 sati bilo neta, jer sam bio van Evrope.
 
Da li neko provereno zna sada kako se iskljucuje i ukljucuje data van paketa?
Moze da se prekoraci ipak unutar EU, ali ne secam se tacno gde se podesava ta mogucnst.
 
Mislim da se to podešava na stranci roaming.bonbon.hr ili kako već ide..
 
Nazad
Vrh Dno